Supratimas palūkanų normos, infliacija ir obligacijos

Home » Investing » Supratimas palūkanų normos, infliacija ir obligacijos

Palūkanų normos, infliacija ir obligacijos

Atsakomybė obligacija iš esmės kaip turintis būsimų pinigų išmokų srautą. Šie pinigų mokėjimai paprastai atliekami periodiškai, palūkanų ir pagrindinės sumos grąžinimo, kai obligacijų bręsta.

Atsižvelgiant į kredito riziką (įsipareigojimų nevykdymo rizika) nėra, tos būsimų pinigų išmokų srauto vertė yra tiesiog jūsų reikalaujama grąžinti pagal jūsų infliacijos lūkesčių funkcija. Jei tai skamba šiek tiek painu ir techninės, nesijaudinkite, šis straipsnis bus suskaidyti obligacijų kainas, apibrėžti terminą “obligacijų pelningumą”, ir parodyti, kaip infliacijos lūkesčiai ir palūkanų normos nustato obligacijų vertę.

Priemonės rizikos

Yra du pagrindiniai pavojai, kurie turi būti įvertinti, kai investuojant į obligacijas: palūkanų normos rizika ir kredito rizika. Nors mūsų dėmesys yra apie tai, kaip palūkanų normos įtakos obligacijų kainos (kitaip žinomas kaip palūkanų normos rizika), obligacijų investuotojas taip pat turi žinoti apie kredito riziką.

Palūkanų normos rizika yra pokyčių obligacijų kaina rizikos pasikeitus vyraujančias palūkanų normas. Pokyčiai trumpuoju laikotarpiu, palyginti su ilgalaikių palūkanų normų gali paveikti įvairias obligacijas skirtingais būdais, kuriuos mes aptarsime toliau. Kredito rizika, tuo tarpu, yra rizika, kad obligacijų emitentas nebus atlikti numatytus palūkanų mokėjimo. Iš neigiamą kredito įvykio ar įsipareigojimų nevykdymo tikimybė turi įtakos obligacijų kaina – tuo didesnis neigiamas kredito įvykio rizikos gamtoje, tuo didesnė palūkanų norma investuotojai reikalaus prisiimti šią riziką.

Jungtinių Valstijų iždo išduotus finansuoti iš JAV vyriausybės veikimą obligacijos yra žinomas kaip JAV iždo obligacijas. Priklausomai nuo to laiko iki termino pabaigos, jie vadinami vekseliai, skoliniai įsipareigojimai ar obligacijos.

Investuotojai mano, JAV iždo obligacijų būti be įsipareigojimų neįvykdymo rizikos. Kitaip tariant, investuotojai tiki, kad nėra tikėtina, kad JAV vyriausybė nutylėjimą palūkanų ir pagrindinių mokėjimų už obligacijas jis klausimus. Dėl šio straipsnio likusiam mes naudosime JAV iždo obligacijų mūsų pavyzdžių, tokiu būdu panaikinant kredito riziką iš diskusijų.

Skaičiuojant obligacijų pelningumas ir kainos

Norint suprasti, kaip palūkanų normos įtakos obligacijų kaina, jūs turite suprasti, kad derlius koncepciją. Nors yra keletas skirtingų tipų pajamingumo skaičiavimus, pagal šį straipsnį, mes naudosime pelningumas (ytm) skaičiuoti. Obligacijų anketa pelningumą prie padengdami yra tiesiog diskonto norma, kuri gali būti naudojama, kad dabartinė vertė visus obligacijos pinigų srautai lygi jo kainą.

Kitaip tariant, obligacijos kaina yra dabartinės vertės kiekvieno pinigų srauto, kuriame dabartinė vertė kiekvieno pinigų srauto apskaičiuojamas naudojant tą patį diskonto faktorius suma. Ši nuolaida veiksnys yra pelningumas. Kada obligacija derlius padidėja, pagal apibrėžimą, jo kaina krenta, o kai obligacija pelningumas krenta, pagal apibrėžimą, jo kaina didėja.

Jungtį santykinė Išeiga

Terminas arba terminas obligacijos daugiausia įtakos savo derlių. Norėdami suprasti šį teiginį, jūs turite suprasti, kas yra žinoma kaip pajamingumo kreivės. Derlius kreivė atstovauja nuo obligacijų klasės ytm (šiuo atveju, JAV iždo obligacijos “).

Daugeliu palūkanų aplinkoje, tuo ilgiau terminas iki išpirkimo, tuo didesnis derlius bus. Tai leidžia intuityviai jausmą, nes yra gautas ilgesnis laikotarpis prieš pinigų srautas, tuo didesnė tikimybė, kad reikia diskonto norma (arba pelningumas) bus perkelti didesnis.

Infliacijos lūkesčiai nustatyti Investuotojo derlius Reikalavimai

Infliacija yra ryšys blogiausias priešas. Infliacija griauna perkamąją galią obligacijų būsimųjų pinigų srautų. Paprasčiau tariant, kuo didesnis dabartinį infliacijos lygį ir didesnis (laukiamas) ateities infliacijos lygis, tuo didesnis derlius didės visoje pajamingumo kreivės, nes investuotojai reikalaus šį didesnį derlių kompensuoti infliacijos rizika.

Trumpalaikė, ilgalaikė palūkanų normos ir infliacijos lūkesčiai

Infliacija – taip pat ateities lūkesčius – esame tarp trumpalaikių ir ilgalaikių palūkanų normų dinamikos funkcija. Visame pasaulyje, trumpalaikių palūkanų normos administruoja tautų centriniams bankams. JAV, Federalinių rezervų valdybos atvirosios rinkos komitetas (FOMC) nustato federalinių fondų norma. Istoriškai kito doleriais trumpalaikių palūkanų, pavyzdžiui, LIBOR, buvo labai koreliuoja su Fed fondų norma.

FOMC administruoja maitinamą lėšas norma įvykdyti savo dvigubą mandatą skatinti ekonomikos augimą, o palaikyti kainų stabilumą. Tai nėra lengva užduotis FARK; visada yra diskutuoti apie atitinkamą šeriami lėšų lygio, ir rinka formuoja savo nuomonę apie tai, kaip gerai FOMC daro.

Centriniai bankai nekontroliuoja ilgalaikes palūkanų normas. Rinkos jėgos (pasiūlos ir paklausos) nustatyti pusiausvyros kainos ilgalaikių obligacijų, kurios nustatytų ilgalaikes palūkanų normas. Jei obligacijų rinka mano, kad FOMC užsibrėžė Fed lėšas norma per mažą, ateities lūkesčius didėti, o tai reiškia, ilgalaikės palūkanų normos padidės, palyginti su trumpalaikių palūkanų normų – derlius kreivė statėja.

Jei rinka mano, kad FOMC buvo nustatytas per didelis Fed lėšos norma, priešingai atsitinka ir ilgalaikės palūkanų normos sumažės, palyginti su trumpalaikių palūkanų normų – derlius kreivė lygina.

Obligacijos pinigų srautai ir palūkanų normos Laikas

Obligacijos pinigų srautų laikas yra labai svarbus. Tai apima obligacijos terminas iki išpirkimo. Jei rinkos dalyviai mano, kad yra didesnė infliacija horizonte, palūkanų normos ir obligacijų pajamingumas pakils (ir kainos mažės) kompensuoti perkamosios galios būsimų pinigų srautų praradimą. Obligacijos su ilgiausių pinigų srautų pamatysite jų pajamingumas pakils ir kainos krenta labiausiai.

Tai turėtų būti intuityvus, jei jūs manote apie šios vertės apskaičiavimo – kai pakeisti diskonto norma dėl būsimų pinigų srautų srautas, tuo ilgiau, kol gavo pinigų srautas, tuo daugiau jos dabartinė vertė yra paveikta. Obligacijų rinka turi kaina kaitos, palyginti su palūkanų normos pokyčiams priemonės; Tai svarbu obligacijų metrinė yra žinomas kaip trukmę.

Esmė

Palūkanų normos, obligacijų pajamingumas (kainos) ir infliacijos lūkesčiai susieti vienas su kitu. Judesiai trumpalaikių palūkanų normų, kaip diktuoja tautos centrinio banko, turės įtakos skirtingų obligacijų su skirtingais terminais iki išpirkimo skirtingai, priklausomai nuo rinkoje lūkesčius dėl ateities infliacijos lygiui.

Pavyzdžiui, trumpalaikių palūkanų normų pokyčiai, kurie neturi įtakos ilgalaikių palūkanų normas turės mažai įtakos ant ilgalaikių obligacijų kaina ir derliui. Tačiau pokytis (arba jokių pokyčių, kai rinka suvokia, kad vienas yra reikalingas) trumpalaikių palūkanų normų, kuris paveikia ilgalaikę palūkanų normas gali gerokai įtakos ilgalaikių obligacijų kaina ir derlių. Paprasčiau tariant, keisti trumpalaikių palūkanų normos daugiau kaip apie trumpalaikių obligacijų, nei ilgalaikių obligacijų, ir pokyčių ilgalaikių palūkanų normų poveikio turi ilgalaikių obligacijų poveikį, bet ne trumpalaikių obligacijų ,

Svarbiausia suprasti, kaip palūkanų normų pokyčiai turės įtakos tam tikro obligacijos kaina ir išeiga yra pripažinti, kur ant pajamingumo kreivės, kad obligacijų melas (trumpas pabaigoje arba ilgas pabaigoje), ir suprasti skirtumą tarp trumpalaikių ir ilgalaikės dinamiką ilgalaikių palūkanų normos.

Su šiomis žiniomis, galima naudoti skirtingų priemonių trukmė ir Iškilioji tapti patyręs obligacijų rinkos investuotojas.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.