Sužinokite, kaip tapti turtingu – tiesos, kuri gali padėti nustatyti jums

Home » Finance » Sužinokite, kaip tapti turtingu – tiesos, kuri gali padėti nustatyti jums

Sužinokite, kaip tapti turtingu - tiesos, kuri gali padėti nustatyti jums

Statybos turtus gali būti vienas iš labiausiai įdomus ir naudingas įmonėms žmogaus gyvenime. Be teikiant patogesnę dieną į dieną patirtis, didelė grynoji vertė gali sumažinti stresą ir nerimą, nes ji išlaisvina jus nuo rūpinimosi išleisti maistą ant stalo ar kad galėtų apmokėti sąskaitas. Kai, kad vien yra pakankamai motyvacijos pradėti finansinę kelionę. Kitiems, tai daugiau kaip žaidimą; aistra pradžioje, kai jie gauna savo pirmąjį dividendų čekį iš atsargų jiems priklausančias palūkanų indėlių iš obligacijų jie įgijo, ar išsinuomoti čekiu iš nuomininko gyvenančių jų turtui.

Nors straipsnių aš parašiau per metus tūkstančiai yra skirtos padėti jums sužinoti, kaip tapti turtingi, norėjau sutelkti dėmesį į filosofinės aspektu užduoties dalijantis su jumis penkių tiesos, kuri gali padėti jums geriau suprasti iššūkį gamtą jūs susiduriate, kaip jūs nustatote į kaupti perteklinę kapitalo užduotį.

Pakeisti būdą jūs manote apie pinigus

Bendras gyventojų skaičius turi Meilė / neapykantos santykius su turtus. Kai piktintis tiems, kurie turi pinigų, tuo pat metu tikintis už jį patys. Tačiau, nesant tam tikrų gana konkrečių išimčių, į klestintį ir laisvą visuomenę, priežastis didžioji dauguma žmonių niekada sukaupti didelę lizdą kiaušinių, nes jie nesupranta pinigų ar kaip ji veikia gamtą. Tai, iš dalies, viena iš priežasčių, kad vaikai ir anūkai turtingi vadinamąjį “stiklo grindis” turi po jais.

Jie yra gabus žinias ir tinklus, kurie leistų jiems priimti geresnius ilgalaikius sprendimus, net nesuvokdami. Įspūdingi pavyzdys ateina iš elgesio ekonomikos srityje, ir apima pirmos kartos kolegijų absolventų kaupti mažesnes grynosios vertės už kiekvieną doleris atlyginimus pajamų dėl nežinodamas apie pagrindines sąvokas, pavyzdžiui, kaip pasinaudoti 401 (k) atitikimo.

Kuo didesnis pagrindinė čia yra tai, kad kapitalas, kaip asmuo, yra gyvas dalykas. Kai jums pabusti ryte ir eiti į darbą, jūs parduodate produktą – sau (arba tiksliau, jūsų darbo). Kai jūs suprantate, kad kiekvieną rytą jūsų turtas pabusti ir turi tą patį potencialą dirbti, kaip jūs tai padarysite, jums atrakinti galinga raktą jūsų gyvenime. Kiekvienas doleris įrašote yra kaip darbuotojas. Laikui žinoma, tikslas yra padaryti jūsų darbuotojai sunkiai dirbti, ir, galų gale, jie bus padaryti pakankamai pinigų samdyti daugiau darbuotojų (grynaisiais pinigais).

Kai jūs turite tapti tikrai sėkmingas, jums nebereikia parduoti savo darbo jėgą, bet gali gyventi ne iš savo turto darbą. Mano paties gyvenime, visa mano karjera buvo pastatytas iš lovos ryte ir bando sukurti arba įsigyti ar pajamas generuojančios turto, kuris gamins daugiau ir daugiau lėšų man perkelti į kitas investicijas.

Sukurti iš mažų sumų Power supratimas

Didžiausia klaida, dauguma žmonių daro, kai bando išsiaiškinti, kaip gauti turtingas yra tas, kad jie galvoja, kad jie turi pradėti visą Napoleonas-kaip armijos fondų turimą. Jie kenčia nuo “nepakankamai” mentalitetas; būtent, kad jei jie nėra padaryti $ 1000 arba $ 5000 investicijas vienu metu, jie niekada netaps turtinga. Kas šie žmonės nesupranta, yra tai, kad visa armija yra pastatytas vienas kareivis metu; taip ir yra jų finansinis arsenalą.

Šeimos narys mano, kai žinojo, moterį, kuri dirbo kaip indaplovė ir padarė savo piniginės iš naudotų skystas skalbiklis butelius. Ši moteris investavo ir išsaugoti viską, ką ji turėjo, nors ji niekada yra daugiau nei keletą dolerių metu. Dabar jos portfelis yra verta milijonų milijonus dolerių, kurie visi buvo pastatyta ant nedidelių investicijų. Aš nesiūlau jums tapti, kad kuklus, bet pamoka vis dar vertinga. Tai pamoka: nereikia niekinti mažų pradžia dieną!

Su kiekvienu doleris Sutaupote Tu esi Ieško sau laisvę

Kai jūs galėsite įdėti jį į šias sąlygas, galite pamatyti, kaip išleisti $ 20 čia ir $ 40 ten gali padaryti didžiulį skirtumą, ilgalaikėje perspektyvoje. Atsižvelgiant į tai, kad pinigai turi galimybę dirbti savo vietą, tuo labiau jį samdote, tuo greičiau ir didesnis jis turi galimybę augti. Kartu su daugiau pinigų ateina daugiau laisvės – laisvės likti namie su savo vaikais, laisvę išeiti į pensiją ir keliauti aplink pasaulį, arba laisvės mesti savo darbą. Jei turite kokių nors pajamų šaltinį, tai yra įmanoma, kad galėtumėte pradėti kurti gerovę šiandien.

Tai gali būti tik $ 5 arba tuo metu $ 10, bet kiekvienas iš šių investicijų yra jūsų finansinės laisvės kertinis akmuo.

Jūs esate atsakingas už kur esate Your Life

Prieš keletą metų, draugas man pasakė, ji nenorėjo investuoti į akcijas, nes ji “nenori laukti dešimt metų būti turtingas …” ji mieliau naudojasi savo pinigus dabar. Kvailystė su šia mąstymo tipo yra tai, kad šansai yra, jūs ketinate būti gyvas per dešimt metų. Kyla klausimas, ar jums bus geriau, kai jūs atvykstate ten. Ten, kur esate dabar yra visuma sprendimų turite padaryti praeityje. Kodėl gi ne nustatyti etape savo gyvenimą ateityje dabar?

Tai nėra tušti geros savijautos žodžiai ar admonishments. Aš ruošiuosi kartoti vėl: Kur esate dabar yra visuma sprendimų turite padaryti praeityje. Jūsų gyvenimas atspindi, kaip jūs praleisti savo laiką ir savo pinigus. Šie du įėjimai yra jūsų likimas.

Apsvarstykite Tapusi Daiktų Savininko Jūs Suprasti, kaip pirmasis žingsnis kuriant turtai

Vienas iš didžiausių intelektinės ir emocinės hangups žmonių atrodo, kad, kai jie nėra veikiami turto ar turtingų šeimų daro tarp produktyviausių turto ir jų kasdieniame gyvenime ryšį. Jie nesupranta, ant vidaus organų lygio, kad jei jie savo akcijas bendrovei, kaip antai “Diageo”, kiekvieną kartą, kai kažkas užima Johnnie Walker ar Captain Morgan, iš tų pinigų dalis gėrimas daro savo kelią atgal į bendrovės iždą galutiniam paskirstymui į juos dividendus forma.

Jie ne tikrai suprasti, kad jei jie stovi už vartų ne Disneilendas ir žiūrėti žmonės vaikščioti į parką, jei jie savo The Walt Disney Company, jie naudojasi savo dalį bet pelną, gautą iš tų svečiams.

Turtingas vyrai ir moterys turi naudoti neproporcingai procentą savo pajamų įsigyti gamybinius išteklius, kurie sukelia savo draugus, šeimos narius, kolegas ir bendrapiliečius nuolat kastuvas pinigus į savo kišenes įpročio. Apsvarstykite, kaip jūs skaitote šį, kad jūs tikriausiai niekada susitiko mane. Tačiau, jei jūs kada nors valgė Hershey barą arba Reese žemės riešutų sviestas taurę, jūs netiesiogiai atsiuntė man realius pinigus. Jeigu jūs kada nors ėmėsi “Coca-Cola” SIP arba valgyti Big Mac “, jūs netiesiogiai atsiuntė man realius pinigus.

Jeigu jūs kada nors paimtas studento paskolą arba pasiskolinti pinigų pirkti namą nuo banko kaip Wells Fargo, jūs netiesiogiai atsiuntė man realius pinigus. Jeigu jūs kada nors užsisakyti puodelį kavos Starbucks, jūs netiesiogiai atsiuntė man realius pinigus. Jeigu jūs kada nors įsigijo Colgate dantų pasta, arba panaudoti Listerine burnos skalavimo, swiped vizą arba MasterCard arba užpildyti savo automobilį su benzinu iš “Exxon Mobil stoties, jūs netiesiogiai pasiuntė mane realius pinigus. Nebuvau gabus tas nuosavybės akcijų. Aš nepaveldėjo tuos nuosavybės akcijų.

Aš pradėjau su nieko ir padarė sprendimą, kad mano didžiausias ir pirmasis, finansų prioritetas buvo įgyti nuosavybės gamybinio turto anksti gyvenime. Tai buvo prioritetų klausimas. Gerbiant kiekvieną dolerį, kad tekėjo per mano rankas, ir padaryti sąmoningą, pagrįstą sprendimą apie tai, kaip aš norėjau įdėti ją į darbą, iš sudėties stebuklas padarė didelių svorių iškėlimą.

Kai jūs suprantate, jūs suprantate, kad visuomenėse, tokiose kaip JAV, kur kelis šimtmečius tendencija buvo mažesni ir mažesni tarifai milijonierių ir milijardierių yra pasiūti iš pirmosios kartos, Savadarbis turtingas, statybos turtus dažnai šalutinis produktas elgesio modelių, kurie yra palanki kuriant gerovę. Tai pagrindiniai matematikos. Pakartotiniai elgesį ir grynoji vertė yra linkęs kauptis.

InvestoGuru nenumato mokesčio, investicijų, arba finansinių paslaugų ir patarimų. Informacija yra pateikti neatsižvelgiant į investavimo tikslus, rizikos tolerancija, ar finansinėmis aplinkybėmis bet konkretaus investuotojo ir gali netikti visiems investuotojams. Praeities rezultatai neprognozuoja būsimų rezultatų. Investavimas yra susijęs su rizika, įskaitant galimą praradimą direktoriumi.

# 6: Tyrimas ir grožėtis Sėkmės ir tie, kurie pasiekė tai … Tada Emuliuoti It

Labai protingas investuotojas yra pasakęs pasiimti bruožus jums pasigrožėti ir nepatinka labiausiai apie savo herojų, tada daryti viską savo galios kurti bruožus jums patinka ir atmesti tuos jums nereikia. Pelėsių sau į kas norite tapti. Jūs pamatysite, kad investuojant į save pirma, pinigai pradės tekėti į savo gyvenimą. Sėkmės ir turto Gimsta sėkmę ir turtus. Jūs turite pirkti savo kelią į tą ciklą, ir jums padaryti kuriant savo kariuomenę Vienas kareivis metu ir išleisti savo pinigus dirbti už jus.

# 7: Suprantu, kad daugiau pinigų ne atsakymas

Daugiau pinigų nesiruošia išspręsti jūsų problemą. Pinigai yra didinamuoju stiklu; tai paspartins ir išryškinti savo tikrąjį įpročius. Jei jūs nesate pajėgi tvarkyti darbą mokėti $ 18,000 per metus, blogiausias dalykas, kuris gali atsitikti su jumis yra jums uždirbti šeši skaičiai. Būtų jus sunaikinti. Sutikau per daug žmonių uždirba $ 100,000 per metus, kurie gyvena iš paycheck į paycheck ir nesuprantu, kodėl tai vyksta. Problema yra ne jų Čekių dydis, tai yra būdas, kuriuo jie buvo mokomi naudotis pinigus.

# 8: jei jūsų tėvai buvo turtingi, nedaryk, ką jie padarė

Beprotybės apibrėžimas daro tą patį vėl ir vėl, ir tikisi kitą rezultatą. Jei jūsų tėvai nebuvo gyvena gyvenimą norite gyventi tada nereikia daryti tai, ką jie padarė! Jūs turite atitrūkti nuo praeities kartų mentaliteto, jei norite turėti skirtingą gyvenimo būdą, nei jie turėjo.

Norėdami pasiekti finansinę laisvę ir sėkmę, kad jūsų šeima gali arba negali turėjęs, ką jums reikia padaryti du dalykus. Pirma, įsitikinkite, tvirtą įsipareigojimą išeiti iš skolos. Antra, markę taupymo ir investavimo aukščiausią finansinę pirmenybę savo gyvenime; vienas metodas yra mokėti save pirmiausia.

Perkant teisingumas yra gyvybiškai svarbūs jūsų finansinę sėkmę, kaip individo, ar esate reikia pinigų pajamų ar nori ilgalaikio dėkingi akcijų vertę. Niekur kitur gali savo pinigus daryti, kiek jums, kaip kai jūs jį naudoti investuoti į verslą, kuris turi nuostabų ilgalaikes perspektyvas.

# 9: Do not Worry

Gyvenimo stebuklas yra tai, kad nesvarbu, kad daug kur esate, tai yra svarbu, kur jūs einate. Atlikę savo pasirinkimą Imkis atgal savo gyvenimą kurti savo grynosios vertės, nepasiduokite antra mintis į “kas IF”. Kiekviena akimirka, kad eina, jūs vis arčiau ir arčiau jūsų pagrindinis tikslas – kontroliuoti ir laisvės.

Kiekvienas doleris, kad eina per rankas yra sėklos savo finansinę ateitį. Būkite tikri, jei esate darbštus ir atsakingas, finansų gerovės yra neišvengiamybė. Ateis diena, kai jums padaryti jūsų paskutinio mokėjimo jūsų automobilio, jūsų namuose, ar kas nors tai jūs skolingi. Iki tol, mėgautis procesą.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.