Svarīgs Fakti par atlīdzības veselības apdrošināšana

Home » Insurance » Svarīgs Fakti par atlīdzības veselības apdrošināšana

Izvēloties elastīgāku veselības apdrošināšanas polisi ar mazāk ierobežojumu

Svarīgs Fakti par atlīdzības veselības apdrošināšana

Kas ir Atlīdzība veselības apdrošināšanas plānu?

Atlīdzība veselības apdrošināšanas plāns ir veselības aprūpes plāns, kas ļauj jums izvēlēties ārstu, veselības aprūpes speciālistu, slimnīcu vai pakalpojumu sniedzējam pēc savas izvēles, un dod jums vislielāko summu, elastību un brīvību veselības apdrošināšanas plānu.

Atlīdzības- veselības plāni ir zināms arī kā “tradicionālu kompensācijas plānu” vai “maksa par pakalpojumu plānu.” Plānā palīdz nodrošināt aizsardzību pret izmaksām medicīnisko izdevumu.

Priekšrocības Atlīdzības veselības apdrošināšanas plāni

Galvenā iezīme atlīdzības veselības apdrošināšanas plānu, ir, ka tas neliek jums izvēlēties primārās aprūpes ārstu.

Atlīdzību veselības politika ir savādāka nekā veselības uzturēšanas organizācijas (HMOs) un vēlamās sniedzēja organizācijām (PPOs), jo tas ļauj jums iegūt medicīnisko aprūpi piedāvāto politiku, kur jums izvēlēties, un tad atlīdzība veselības politika paredz kompensāciju par noteiktu daļu no izmaksām. Turklāt, atlīdzība veselības apdrošināšanas plāni ir arī unikāli, jo tie ļauj jums patstāvīgi vēršas pie speciālistiem, tie neprasa, lai jūs iegūtu nosūtījumu, lai saņemtu kompensāciju, ja jūs izvēlaties, lai pie speciālista.

Brīvības pieejamā ko ar atlīdzību veselības apdrošināšanas plānu veida, var būt vērtīgs, lai virzītu savu veselības aprūpi. Tas ir ievērojami savādāka nekā HMOs, IPAS, un PPOs kuru lietošana pārvaldīto aprūpi, un var piespiest jūs izvēlēties primārās aprūpes sniedzēju, kā daļa no plāna.

Atlīdzības- veselības apdrošināšanas plāni nav saistīti ar pakalpojumu sniedzēja tīklu.

Ir Atlīdzība veselības apdrošināšanas plānu tieši jums un jūsu ģimenei?

Atlīdzība veselības apdrošināšanas plāni ir visvairāk priekšrocību, ja šādi ir svarīgi, lai jūs:

  • Jums nav vai vēlaties izdarīt ar primārās aprūpes ārsta. Atšķirībā no HMO and PPO ir atlīdzība veselības aizsardzības plāns neliek jums izvēlēties savu primārās aprūpes ārstu, tāpēc tas kļūst, un priekšrocības, kam izvēles brīvību.
  • Jums nav prātā maksāt nedaudz vairāk par jūsu veselības apdrošināšanas izmaksas vai atskaitāmi
  • Jūs neesat uztrauc izvēloties pakalpojumu sniedzējus, kas nav pārbaudīti, par izmaksām. Nozīmē, ka tāpēc, ka jūs neesat daļa no tīkla ar atlīdzību veselības apdrošināšanas plānu, izmaksas par ārstu un speciālistu izvēlaties, var pagarināt pēc definīcijas UCR. Jums būs jāmaksā uzmanību uz to, kā jūsu izvēle ietekmē izmaksas.
  • Jūs dzīvojat ģeogrāfiskā reģionā, kur piekļuvi ārstiem un medicīnas pakalpojumiem, kurus vēlaties nebūs iekļauta ar HMO vai PPO plānu.

Atlīdzība veselības apdrošināšanas plānu Izmaksas un atvilkumiem

Atlīdzība apdrošināšanas plānus maksāt daļu no jūsu medicīnisko izdevumu pie pakalpojuma sniedzēja pēc jūsu izvēles, bet var būt pakļauta atskaitāms.

Ar kompensācijas plānu, jums būs jāmaksā par pirmo daļu medicīnisko izdevumu, kamēr esat samaksājis līdz robežai savu daļu, kas ir pazīstams kā atskaitāms. Ar kuru kompensācijas plānu Pašrisks var svārstīties no $ 100 personām, un līdz pat $ 500 vidēji par ģimenēm un mainās atkarībā no pakalpojumu sniedzēja vai apdrošināšanas kompānijas.

Pēc tam, kad jūs maksājat atskaitāms, plāns būtu jāmaksā par atlikušo jūsu veselības apdrošināšanas izmaksas līdz maksimālos ierobežojumus, kas līguma darbības līgumu.

Atlīdzības politika var ietvert arī co-pay vai līdzapdrošināšanas klauzulas. Lai gan atlīdzības veselības apdrošināšanas plāniem dažkārt var izmaksāt vairāk no kabatas privātpersonām, tad priekšrocība sevis, atsaucoties uz speciālistiem un kam brīvi piekļūt aprūpi, kur vien vēlaties, bez ģeolokācijas ierobežojumiem ir labi vērts ieguldījumu daudziem.

Atlīdzības- veselības apdrošināšanas plānus vs. HMO un PPO plāni

Atšķirībā no HMO un PPO veselības apdrošināšanas plānus, lielākā daļa atlīdzības politika ļauj jums izvēlēties jebkuru ārstu , speciālistu un slimnīcu, ko vēlaties, kad meklē veselības aprūpes pakalpojumus. Atlīdzības- plāni tiek uzskatīti maksa par pakalpojumu veselības apdrošināšanas plānus, kur jums ir brīvi izvēlēties savu veselības aprūpes pakalpojumus, un tik ilgi, kamēr jūsu pakalpojumi ir piemēroti jums var iekasēt maksu atkarībā no tā, kā jūsu politikas noteikumi ir rakstīti.

Dažreiz atlīdzība veselības apdrošināšanas plāni maksā vairāk nekā HMOs un PPOs, bet izmaksa ir elastīgums izvēli.

Piekļuve speciālistiem ar Atlīdzības veselības apdrošināšanas plānus

Iespēja pašiem atsaukties uz speciālista, var būt būtiska priekšrocība vislabāko veselības aprūpes saņemšanai, un tas ir viegli viens no lielākajiem priekšrocības ar atlīdzības veselības aprūpes apdrošināšanas plāniem.

4 Svarīgi atslēgas Izpratne par Atlīdzība veselības apdrošināšanas plānu

Ja jums ir iespēja izvēlēties kādu atlīdzības politiku veselības apdrošināšanu, šeit ir četri svarīgi punkti atcerēties:

1. atlīdzības Plāni un parasti, paražu un Saprātīgs (UCR) likme

UCR likmes summas, kas medicīnas pakalpojumu sniedzēji savā jomā parasti maksu par pakalpojumiem, jo ​​atlīdzības plāni paškontrolēti veselības apdrošināšanas plānus, nav tīkla norādot likmes, ka jūsu izvēlētā sniedzēji iekasēt. Tā rezultātā, jūs vēlaties, lai iepazītos ar izmaksām, kas jūsu plāns apzīmēto kā parasti, un ierasts pret to, ko jūsu izvēlētā sniedzējs maksu par pakalpojumiem, lai izvairītos no neparedzētas izmaksas. It īpaši, ja jums iet uz citiem ģeogrāfiskajiem reģioniem. Vispār lielākā daļa pakalpojumu sniedzēju atbilstību kritērijiem, tomēr ir svarīgi, lai būtu informēts, ja jūs izmantojat pašpārvaldītu plānu, piemēram, atlīdzība veselības apdrošināšanas plānu.

2. Izpratne pašrisku un līdzmaksājumi par atlīdzības veselības apdrošināšana

Jums var būt atskaitāms. Pašrisks ir summa, kas jums ir jāmaksā pirms tiek sniegti politikas priekšrocības. Ja jūsu veselības aprūpes izmaksas ir ietvertas vai saņemt maksājumu saskaņā ar politiku, jūsu atskaitāms piemēros.

Pēc atskaitāms, jums var būt jāmaksā līdzmaksājums. Līdzmaksājums ir procenti, ko maksājat par atlikušajām izmaksām pēc Jūsu pašrisku. Piemēram: Ja jūsu attiecināmās izmaksas ir $ 800, un jums ir 200 $ pašrisku, tad atstāj $ 600 pa kreisi. Pieņemsim, ka jūsu līdzmaksājums ir 20%. Tas nozīmē, ka jūs joprojām jāmaksā 20% no atlikušās summas 600 $, kas būtu $ 120. Uzziniet prasības atskaitāmos un līdzapdrošināšanas par kuru kompensācijas veselības apdrošināšanas plānu, lai pārliecinātos, jums ir iespēja, lai segtu izmaksas.

Daži atlīdzības veselības politika arī nodrošināt maksimālo summu, kas jums būs jāmaksā, jo kopapdrošināšanas. Šī politika kļūs izdevīgi, jo, kad jūs hit maksimālo jāmaksā, jums vairs nav jāmaksā par līdzfinansējumu apdrošināšanas. Atkarībā no Jūsu veselības stāvoklis tas var palīdzēt pārvaldīt maksimālās izmaksas, kas būtu jāmaksā kā daļu no politikas.

3. atlīdzības Veselības plāni neierobežo piekļuvi, pamatojoties uz ģeogrāfisko atrašanās vietu

Kā paskaidrots mūsu definīcija kompensācijas veselības plānā minēto, kādā kompensācijas plānu, jums ir brīvi izvēlēties ārstu, speciālistu, vai slimnīcu ar dažiem, ja jebkādiem ierobežojumiem.

Dažos gadījumos, HMO un PPO s var ierobežot savas iespējas ārsts, speciālists vai slimnīcu pēc ģeogrāfiskā ierobežojuma, vai vietas, kur pakalpojumu sniedzējs atrodas. Tas dod būtiskas priekšrocības brīvību ar atlīdzības plānā piedāvāto daudziem cilvēkiem.

4. atlīdzības Plāni un Preventīvie Veselības aprūpes pakalpojumi

Daži atlīdzība veselības apdrošināšanas plānus nedrīkst attiekties profilakses pakalpojumiem, bet citi dara. Preventīvie veselības aprūpes pakalpojumi ietver ikgadēju pārbaudes-up eksāmeniem un citiem rutīnas biroja apmeklējumi, kas ir paredzēti, lai novērstu slimības. Pirms izvēlēties veselības plānu, pārliecinieties, un apspriest, kā preventīvi pakalpojumi ir apdrošināti, un cik lielu kompensāciju jūs varat sagaidīt. Tas palīdzēs jums izdarīt izvēli par labāko iespējamo plānu. Dažos gadījumos šīs izmaksas nevar paļauties uz jūsu atskaitāms.

Kā zināt, kas ir piešķirta atlīdzība veselības apdrošināšanas plānu

Jūsu atlīdzība politika buklets vai jūsu darbinieks ieguvums buklets ir formulēti noteikumus un nosacījumus, kas attiecas un kas neattiecas. Izlasiet savu politiku vai labums bukletu, pirms jums ir nepieciešams veselības aprūpes pakalpojumus, un lūgt jūsu veselības apdrošināšanas aģents, apdrošināšanas uzņēmums vai darba devējam paskaidrot kaut ko, kas ir neskaidrs.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.