Świetne sposoby, aby znaleźć najemców na wynajem

Home » Real Estate » Świetne sposoby, aby znaleźć najemców na wynajem

Świetne sposoby, aby znaleźć najemców na wynajem

Jeżeli chcesz szybko znaleźć najemców za wynajem potencjalni najemcy muszą być w stanie znaleźć. Dowiedz się pięć popularnych metod, aby wypełnić wakat, a także cztery wypróbowanych metod.

5 popularnych metod na znalezienie najemców

Poniżej przedstawiono pięć najbardziej popularnych sposobów, aby znaleźć najemców za wynajem nieruchomości. Celem tych metod jest to, aby osiągnąć jak największą liczbę osób, aby szybko znaleźć najemcę.

1. znaleźć najemców na wynajęcie strony

Internet jest doskonałym sposobem dotarcia do mas. Miejsca takie jak Craigslist i Trulia pozwalają umieścić bezpłatny wpis do wynajmu. Te listy są następnie widoczne dla każdego z dostępem do Internetu, który szuka mieszkania w danym obszarze. Potencjalny najemca jest w stanie jeszcze bardziej zawęzić kryteria wyszukiwania w oparciu o ceny wynajmu lub liczby sypialni i łazienki.

Jeśli jesteś zainteresowany przyjmując rządową dotowane mieszkania, w tym punkcie-8, serwisy takie jak Socialserve.com może pomóc osiągnąć ten rynek. Jeśli masz własną stronę internetową, należy również upewnić się, że do listy właściwość istnieje i należy odwołać swój adres URL witryny w pozostałych reklam.

2. Wykorzystanie Social Media do znaleźć najemców

Miliony ludzi korzysta portalach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram i Twitter. Jeśli masz firmę, należy utworzyć stronę Facebook, Instagram konto i konto na Twitterze dla niego.

Jeśli nie, można skorzystać z indywidualnych kont niech ludzie wiedzą, że masz nieruchomości do wynajęcia. Można wymienić swoją nieruchomość na facebook.com na rynku, opublikować aktualizację statusu na koncie, zamieścić zdjęcie wynajem na Instagram lub wysłać tweet do swoich zwolenników za pośrednictwem Twittera.

3. Niech Realtor znaleźć najemców dla Ciebie

Za swoje usługi, agenci zazwyczaj pobierają prowizję czynszu o jeden miesiąc, czasami więcej.

Możesz przesłuchać dwóch lub więcej pośredników w handlu nieruchomościami, aby znaleźć taki jesteś najbardziej wygodne wystawianie wynajem z.

Choć może to być najbardziej kosztowny sposób reklamować swoją nieruchomość, może to zaoszczędzić sporo kłopotów i bóle głowy radzenia sobie z potencjalnymi najemcami. Twoja nieruchomość zostanie również notowana na MLS.com (Multiple Listing Service), co zwiększy ekspozycję.

4. znaleźć najemców poprzez zachęty

Ludzie lubią idei coraz umowę lub zniżkę. Można zaproponować bezpłatną telewizję lub zniżkę czynszu jeżeli najemca porusza się w określonym terminie. A $ 250 telewizji może wydawać się drogie, ale jeśli jesteś ładowania $ 950 w czynszu, a telewizor dostaje kogoś do poruszania się w miesiąc wcześniej, w rzeczywistości oszczędność sobie $ 700, a jako dodatkowy bonus, telewizor będzie zapisem podatek off dla wynajmu nieruchomości.

5. szybko reagować na potencjalnych najemców

Trzeba natychmiast reagować na potencjalnych najemców. Jeśli nie zadzwoń lub napisz do najemcy z powrotem szybko, inny właściciel lub pośrednik będzie.

Jeśli nie chcesz, aby dać swój osobisty numer telefonu, można założyć darmowe konto Google Voice, które przydzieli Ci nowy numer telefonu, który można ustawić aby dzwonił do istniejących linii telefonicznych. Za niewielką miesięczną opłatą, można nawet założyć bezpłatny numer, włącznie z pocztą głosową, dla wypożyczalni z wykorzystaniem stron internetowych, takich jak Kall8.com.

Podobne opcje istnieją dla poczty elektronicznej.

4 wypróbowanych sposobach wykrywania Najemców

Poniżej przedstawiono cztery metody sprawdzone, aby znaleźć najemców do wypełnienia wakatu. Metody te nie mają na celu dotarcie do mas. Przeciwnie, celem tych czterech podejściach jest wąski na potencjalnych najemców, którzy są bardziej prawdopodobne, aby być zainteresowany mieszka w konkretnym obszarze, gdzie twój dom znajduje się nieruchomość.

1. znaleźć najemców w gazecie

Niektórzy potencjalni najemcy nadal szukać wynajmu nieruchomości w gazecie. Reklamuj swoje wakat na weekend, a zwłaszcza w niedzielę, bo to jest, gdy gazety zobaczyć największy ruch.

Wynajem reklamy w gazetach są małe, więc trzeba będzie tylko kilka linii, aby Twoje mieszkanie wyróżniać. Stosować skróty do takich słów jak sypialnia (Br) i pralki / suszarki (W / D) w celu zaoszczędzenia miejsca.

 Umieszczenie reklamy w gazecie będzie kosztować pieniądze, ale jest to kolejny sposób, aby zwiększyć widoczność swojej własności.

2. Reklama na Bulletin Lokalnych Rad

Wystawione ulotek za wynajem we wspólnocie, gdzie zlokalizowana jest nieruchomość. Mogą to być tablice ogłoszeń w sklepach, kościołach, pralnie i przystanków autobusowych.

Ponieważ ludzie będą przechodzącej przez ulotki szybko, należy pogrubienie nagłówek i duże, kolorowe fotografie zwrócić zainteresowanie ulotki. Na dole ulotki, to rozdarcie off dla ludzi do podjęcia. Te tear-off powinna zawierać adres nieruchomości, ilość sypialni i swoje dane kontaktowe.

3. znaleźć najemców pantoflową

Nie lekceważ potęgi słowa mówionego. Jeśli masz aktualnych najemców, niech wiedzą, że masz wolne miejsce. Mogą mieć siostrę, kuzynkę lub brata, który szuka nowego miejsca do życia.

Również powiedzieć brat, siostra, fryzjer, szef, i mechanik, że masz nieruchomości do wynajęcia. Zawsze mają ulotki z wami, dzięki czemu można przekazać je w razie potrzeby. Można nawet oferują opłaty za rozpatrzenie dać większą motywację.

4. Umieść „Do wynajęcia” znak w oknie

Chociaż nie dotrze do mas poprzez umieszczenie „do wynajęcia” znak w oknie, nie ma nic złego w to robić albo. Przechodzień może być zainteresowany lub może znasz kogoś, kto szuka do wynajęcia w okolicy. Upewnij się, że numer telefonu można wyraźnie odczytać z poziomu ulicy.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.