Sześć rzeczy szukać w życiu polisy ubezpieczeniowej

Home » Insurance » Sześć rzeczy szukać w życiu polisy ubezpieczeniowej

Sześć rzeczy szukać w życiu polisy ubezpieczeniowej

Jeśli jesteś dorosły z domu, małżonka, dzieci, ani żadnych zobowiązań finansowych, a ty nie masz już polisę na życie, coraz trzeba być blisko górnej części to-do-listy. Z ubezpieczeń na życie w miejscu, nie będzie musiał martwić się o utratę snu obciążeń finansowych twoi bliscy będą dziedziczyć gdybyś niespodziewanie umiera.

Ale ile ubezpieczenie na życie należy kupić? I jaki rodzaj ubezpieczenia na życie będzie działać najlepiej dla swoich potrzeb? To są trudne pytania, a według ekspertów, to zależy.

Tutaj w The Simple Dollar, jesteśmy wielkim fanem termin ubezpieczenia na życie, ponieważ jest to niedrogie w zakupie i dość łatwe do zakwalifikowania się, jeśli jesteś w dobrym zdrowiu. Jeśli chodzi o zasięg, ile trzeba, wielu agentów ubezpieczeniowych na życie proponuję zakupić pięć do 10 razy swój dochód w zasięgu ($ 250,000 $ 500,000 każdy $ 50000 można zarobić). Jednakże, być może trzeba jeszcze więcej zasięgu, jeśli masz wiele zobowiązań, lub dzieci, lub wydatków zbliża się w ciągu najbliższych 10 do 30 lat.

Długość idealnego polityki zależy również od indywidualnych okoliczności. Jeśli jesteś dość młody i chcesz zastąpienie dochodu dla całej karierze, a następnie 30-letnia polityka termin może być idealny. Jeśli jesteś starszy, lub masz kilka długów i tony oszczędności, z drugiej strony, polityka krótszym okresie może być lepiej.

Na koniec dnia, to jest inteligentny, aby przemyśleć, ile pokrycia trzeba i jak długo powinno trwać. Należy jednak również pamiętać, że każdy zasięg jest lepsze niż nic.

Co brać pod uwagę przy zakupie ubezpieczeń na życie

Ale, co należy szukać w polityce? A jak można wiedzieć, czy ubezpieczenia na życie bierzesz pod uwagę jest rzeczywiście idealny dla Twoich potrzeb? Ze względu na szeroki wybór firm ubezpieczeniowych i szczegóły polityki dostępnych, to inteligentny, aby przeprowadzić pewne należytej staranności, zanim zabierzesz się.

Aby pomóc w tym procesie, rozmawialiśmy Chris Huntley, prezes Huntley Wealth & Insurance Services i autor Oto główne czynniki Huntley mówi należy spojrzeć na „25 najlepszych sposobów, aby zaoszczędzić 50% (lub więcej) na ubezpieczenia na życie.” – i starają się omijać:

# 1: Przystępność

Kiedy pisałem o tym, dlaczego nigdy nie kupiłbym cały ubezpieczenia na życie w ubiegłym roku, że wspólne podstawowe cytaty otrzymałem zarówno całe życie oraz ubezpieczeń na życie termin jako 37-letniej kobiety. Długa historia krótkiego, 20-letniego polityka termin ubezpieczenia na życie dla $ 750,000 byłoby ustawić mnie z powrotem $ 717,50 rocznie, podczas gdy cała polityka życie z taką samą ilością pokrycia kosztowałoby 9875 $ rocznie.

Jest to oczywiście ogromna różnica, a jeden konsument powinien wiedzieć o tym, kiedy ważąc wady i zalety kupowania całe życie lub życie perspektywie. Choć cały ubezpieczenia na życie zapewnia śmierć skorzystają całe życie (aż do śmierci), to odcinek powiedzieć korzyści wieczystego ubezpieczenia na życie jest zawsze warte dodatkowe koszty.

Jak zauważa Huntley jednak zabicie niedrogą polisę na życie nie jest tylko ważne teraz – to jest ważne dla przyszłości. To dlatego, kiedy życie się dzieje i czasy się trudne, ubezpieczenia na życie jest często jednym z pierwszych elementów ludzie przestaną płacić za.

Jeśli kupisz polityki, który jest niedrogi, będziesz o wiele bardziej prawdopodobne, aby być w stanie trzymać się go, jeśli trzeba wprowadzać żadnych poważnych cięć w budżecie.

„Problemem jest to, jeśli pozwolisz swój upływ polityki, może okazać się niezwykle kosztowne przywrócenie lub nawet niemożliwe, jeśli zdrowie nie zmieniło”, mówi Huntley.

Podsumowując: Plan na premię można sobie pozwolić, aby zapłacić długoterminowych, mówi.

# 2: Natychmiastowe Wypłata

Huntley zauważa, że ​​jeśli widzisz reklamę w telewizji, oferując szybki i łatwy zasięg bez badania lekarskie, to chyba od firmy, która oferuje to, co się nazywa „uproszczony problem” ubezpieczenia na życie. Ponieważ istnieje kilka pytań w sprawie stosowania i bez egzaminu, to prawda, że ​​można łatwo zakwalifikować się do tego typu polityki.

Istnieje jednak często dwu- lub trzyletni okres oczekiwania po zakupie zanim będą wypłacać 100% wpływów po śmierci. Jeśli chcesz, ubezpieczenia na życie, który rozpoczyna się od razu, to jest oczywiście niedoskonały.

Huntley mówi, że aby upewnić się, że polityka płaci 100% „wartości nominalnej” od pierwszego dnia, jeśli to możliwe. „Trzymaj się z dala od uproszczone kwestie polityki, chyba że jest to ostatnia deska ratunku”, mówi.

# 3: Underwriting łagodzenia kar

Można być co ogromny błąd finansową jeśli kupisz polityki od firmy, która nie traktuje swoją szczególną osobowych działalność rzetelnie zdrowia lub mówi Huntley. Firmy wahają się szeroko, w jaki sposób wycenić się ryzyka, takich jak cukrzyca, palenie tytoniu, podróży poza USA lub historii medycznej twojej rodziny.

„Pamiętaj, aby porozmawiać z wykwalifikowanym niezależnym czynnikiem, który może«Shop»różnych firm, aby znaleźć najlepsze ceny dla danej sytuacji”, mówi Huntley. Jeśli tego nie zrobisz, ryzykujesz przepłacania na ubezpieczenia na życie – czy nie są akceptowane w ogóle.

# 4: Automatyczne płatności

Chociaż istnieją pewne rachunki może chcesz zapłacić ręcznie, ubezpieczenia na życie jest jednym z tych powtarzających się wydatków, które zazwyczaj najlepiej utworzonych jako automatyczny projektu bankowego lub karty kredytowej opłat – zwłaszcza w przypadku ubezpieczeń na życie Termin gdzie składka pozostaje taka sama ,

Powód tego jest prosty: Jeśli zapomnieć o rachunku ubezpieczeń na życie i nie dokonać płatności na czas (lub w ciągu okresu karencji, który jest zazwyczaj 30 dni), polisa może być anulowana całkowicie. W tym momencie Twój emitent nie może pozwolić, aby spłacić nieodebranych składek, a nie są one konieczne, aby przywrócić swoją politykę, albo.

Szukać firmy ubezpieczeniowej, która pozwoli Ci automatycznie płacić miesięczne składki, a nigdy nie będziesz musiał się martwić o swój upływ pozwalając polityki lub brakuje rachunek.

# 5: Funkcja konwersji

Jeśli szukasz w okresie ubezpieczenia na życie, strzeż polityk, które nie pozwalają na „przerobić” swoją politykę termin w stałą, mówi Huntley. Funkcja ta zazwyczaj pozwala na wymianę swoją politykę terminu do stałego planu (na przykład uniwersalnego życia lub całego życia) bez udowodnienia, że ​​wciąż jesteś zdrowy.

„W przypadku zakupu 20-letniego ubezpieczenia na życie termin, na przykład, i zdecydować, po 19 latach, że trzeba jeszcze zasięg ale rozwinęły kilka schorzeń, od początkowego zakupu określony, funkcja konwersji pozwoli Ci zachować swój zasięg, natomiast może nie być w stanie zakwalifikować się, jeśli były, aby przejść z powrotem na rynek nowej polityki „, mówi Huntley. „Większość polis długoterminowe obejmują funkcję konwersji, ale nie wszystkie, więc upewnij się dowiedzieć.”

# 6: Living Korzyści

Huntley mówi, że dzięki nowej fali firm ubezpieczeniowych dążących do zaspokojenia potrzeb konsumentów, istnieje więcej sposobów niż kiedykolwiek do wykorzystania ubezpieczeń na życie, gdy żyjesz.

Na przykład, wiele nowszych polityka daje możliwość otrzymywania płatności, jeśli masz choroby przewlekłe lub muszą być umieszczone w placówce opieki, Huntley mówi. „Kilka firm również daje 20- lub okna, w którym można wrócić część lub całość swojej składki zapłaconej w polityce, jeśli nie chcą lub muszą pokrycia 25-lat”, dodaje.

Jeśli chcesz wybrać opcję, aby uzyskać pieniądze z polisy ubezpieczenia na życie, jeżeli masz raka lub potrzebujesz end-of-life opieki, a następnie szuka firmy, która oferuje ta opcja jest dobrym posunięciem.

Jak zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczenia na życie

Teraz, gdy wiesz, czego szukać w ubezpieczenia na życie, trzeba wiedzieć najlepszych sposobów, aby zdobyć politykę w doskonałej cenie. Jak robić zakupy dla ubezpieczeń na życie, należy rozważyć poniższe wskazówki oszczędzania pieniędzy:

  • Porównaj koszty okresu i całe życie przed zakupem. Jeśli zdecydujesz cały ubezpieczenia na życie jest najlepszy dla Twoich potrzeb, to perfekcyjnie. Ale nadal może chcieć, aby rozejrzeć się za termin ubezpieczenia na życie, dzięki czemu można porównać koszty. Na przykład ja podzieliłem powyżej, całe ubezpieczenie na życie mogło mnie kosztować $ 9.000 rocznie na samo $ 750.000 pokrycia jako polityki długoterminowej. W przypadku tak dużej różnicy, można dowiedzieć się, że jesteś lepiej zakup ubezpieczenia na życie termin i zapisywanie różnicę samodzielnie.
  • Dostać kilka cytatów w Internecie. Ubieganie się o ubezpieczenia na życie online lub z brokerem, który sprzedaje wiele zasad jest znacznie mądrzejszy niż ruch wizyty agenta ubezpieczenia na życie, który działa z jednej firmy. Idealnie, będziemy chcieli, aby cytaty z kilku firm, dzięki czemu można porównać koszty, jak również szczegóły polityki.
  • Nie sposób kupić więcej zasięgu niż trzeba. Zakup odpowiedniej ilości ubezpieczenia na życie (i nie za dużo) jest jednym ze sposobów, aby obniżyć koszty. Dobrym kalkulator ubezpieczeń na życie może pomóc dowiedzieć się, ile trzeba zasięgu.
  • Kup teraz, a nie później. Last but not least, nie odkładać swoje polisy ubezpieczeniowej na kolejny rok – lub jeszcze kolejny tydzień. Stawki Zapłacisz za pokrycie wzrosną co roku, nie wiem co. Im szybciej kupisz, tym większe masz szanse na uzyskując poziom pokrycia trzeba.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.