Tähtis Financial Õppetunnid igal tööpäeval Adult peaksid õppima

Home » Finance » Tähtis Financial Õppetunnid igal tööpäeval Adult peaksid õppima

Arendada Need raha haldamise oskused saada oma rahandust kontrolli all

Tähtis Financial Õppetunnid igal tööpäeval Adult peaksid õppima

Liikumine maailma isiklike finantsasjade saab valdav, isegi täiskasvanu, kellel on üsna natuke kogemusi töömaailmas. Mõne smart planeerimine, hea strateegia ja arusaamist põhitõdesid siis peaks olema võimalik arendada raha haldamise oskusi, mida vajate, et saada oma rahanduse kontrolli all. Siin on mõned põhitõdedega isikliku rahanduse, et igaüks peaks teadma.

1. Seada eesmärke

Kui sul ei ole sihtkohta määramata töötama see võib olla raske leida motivatsiooni säästa.

Olgu see maja olete eyeing pensionäridele, hoolikalt määratleda need eesmärgid ja aru saada, kui palju peate päästa nii et saate veesõidukitele plaan sinna jõuda.

2. Alustage kui kiiresti kui võimalik

Kunagi kuulnud liitintressi? See protsess võimaldab huvi oma säästud teenida isegi rohkem huvi. Mida varem alustada pensionipõlveks säästmise, seda rohkem aega oma raha on kasvada ja ära liitintressi. Aeg on tõesti võimas juhtima oma investeeringuid nii ootab paar aastat alustada säästmine võib oluliselt vähendada suurust oma pensionile pesa muna.

3. Kuluta vähem kui sa Tee 

See on uskumatult lihtne selles tarbija juhitud maailmas elada üle oma võimete, kuid hea rusikareegel on, et proovida ja hoida vähemalt 15 protsenti oma sissetulekust. Kui leiate kergesti raiskama proovida maksavad asjad nagu riided ja toidukaubad raha asemel krediit- või deebetkaardiga.

Pangakaardiga fikseeritud summa iga kuu aitab teil rohkem teada ja paremini kulutuste valikuid.

4. Loo Eelarve 

Eelarvekomisjoni mängivad olulist rolli ära maksta oma võlga, oma kulude kontrolli ja kes viibivad teele oma eesmärke. See on lihtne kulutada veidi ekstra mõned päevad kui teised, kuid kui teil on eelarve asemel või määrata päevalimiit sul võimalik kohandada ja teha tasa tähelepanematusest teisele päevale.

5. Pane oma Säästud Autopiloot

Kas oma säästud panuse automaatselt maha oma Palk kaudu 401k kava ja / või otsese paigutab kauplemiskontole. Kui paned raha kõrvale enne kui isegi seda näha sa ei jäta seda.

6. alati vaba raha 

Kui teie tööandja pakub sobitada protsendina oma 401K toetus – ja enamik ei – maksimeerida et kasu, aidates kaasa mängu piiri. Tööandjad, kes pakuvad vastavad teie panus on tavaliselt teha kuni 3-6 protsenti oma aastapalgast. Niisiis, kui sa teed $ 50,000 ja teie boss vastab teie 401k kuni 5 protsenti, siis kindlasti kaasa $ 2500 jooksul aastas.

7. Ärge Mine House Crazy

Ole ettevaatlik, et mitte üle osta, kui ostetavad uue kodu. Suur hüpoteegi makse võib tõesti määrata teile tagasi oma säästud. Proovige mõelda, mida sa tõeliselt vajavad läbi oma kodu nii et teil on vabadus kulutada teisi esmatarbekaupu.

8. kaitsta ennast

Täielikult täielik rahaline plaan hõlmab sätteid, et kaitsta oma elu ja oma tulevikku. Elukindlustus ja kinnisvara planeerimise on võti hoolitsedes oma kohustust oma lähedastele on täidetud, isegi pärast olete läinud. Alustage ostude elukindlustuse niipea kui võimalik, kui te ei ole seda juba teinud.

9. Ära lase Financial World hirmutada

Raha guru Dave Ramsey on täheldanud, et “80 protsenti isiklike finantsasjade on käitumine” mitte haridus. Vastupidiselt levinud arvamusele ei pea te olema majanduslik ekspert börsil alustada hoone oma portfelli ja valmistuda tulevikuks. Kõik sa tõesti pead tegema, on töö hoone kindel plaan, et te pühenduda ja jääda aastate jooksul.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.