Teisaldamine Wealth Life Insurance

Home » Insurance » Teisaldamine Wealth Life Insurance

Eelised Single Premium Life Insurance Transfer Wealth

 Teisaldamine Wealth Life Insurance

Wealth üleandmine ja vara kaitse on oluline teemasid palju beebibuumi ja pensionärid. Tarbijad soovivad õppida tõhusamaid viise, et maksimeerida varade jaotus nende abikaasadele, nooremad põlvkonnad ja lemmik heategevusorganisatsioonid. Testament ja / või usalduse saab määrata varade summaga, aga need kinnisvara planeerimise vahendid ei ole mõeldud, et luua rikkust nii palju kui nad on seda säilitada. Seevastu elukindlustus tooteid koheselt luua rikkust ja võib suurendada edasi saaja või saaja.

Kasutades Single Premium Life Insurance Transfer Wealth

Ühtne kindlustusmakse elukindlustus on väärtuslik investeering, kui tegemist on rikkuse loomise ja edastamise kaudu. Seda tüüpi elukindlustus, ühtse kindlustusmakse on deponeeritud, luues kohe surma saada, et on tagatud kuni omanik läheb ära. Surma saada sõltub hoiustatud summa, soo, vanuse ja tervise kindlustatud. Paljudel juhtudel ühekordse sissemakse korrutatakse koefitsiendiga kaks või enam kui surma saada arvutatakse. Tavaliselt noorema kindlustatud, seda kõrgem kasu saanud. Näiteks 65-aastane terve, suitsetamine lubatud naine, kes hoiused $ 100,000 ühte premium elu poliitika võib läbida $ 200.000 või rohkem surma saada tema saajatele. Pealegi saavad on tulumaksuvaba tema saajad!

Eelised Life Insurance Transfer Wealth

Ühtne kindlustusmakse elukindlustus saavad ka kindlustatud või ostja ajal tema eluajal.

Raha väärtus täielikult rahastatud poliitika kasvab kiiresti ja pakuvad tulu ostjale, kui vaja. Omakorda ostja saab ka tagastada poliitika selle rahaline väärtus igal ajal. Paar poliitika tagada raha väärtuse, mitte vähem kui üks kord tagatisraha. Nii, kui kindlustatud vajadustele loovutama poliitika ettenägematute asjaolude tõttu, ta on tagatud, et saada oma investeeringu tagasi.

Kindlustatud on ka võimalus võtta laenu vastu poliitika asemel tagastamisel lepingu soovi.

poliitilised valikud

Muud poliitika on võimalus kiirendatud surma kasu * et saab tõmmata maksma pikaajalise hoolduse levialas. Tuginedes selle sõitja, naine ülaltoodud näites oleks $ 200,000 kättesaadavaks tema pikaajalise hoolduse kulud tema kodus või hooldekodus facility- ja nende kasu võiks sai tulumaksu vaba. Selles näites ta väldib premium makseid traditsioonilise pikaajalise hoolduse poliitika ja ikka puhkab kindel, et ta on märkimisväärne hooldekodusse kaitse vajaduse. Kindlustuspoliisi parandab kinnisvara kahel viisil. Elukindlustust möödub jõukuse kasvu saaja või kaitsta pärandvara märkimisväärseid kulusid, mis on seotud pikaajalise hoolduse.

Investeeringud Valikud

On mitmeid investeeringuid võimalusi ühtse kindlustusmakse elu poliitika. Kõige tavalisem poliitika, traditsiooniline kogu elu, on garanteeritud intressimäär ja on vähemalt agressiivne, mis muudab väga töökindel. Teised poliitikad nagu universaalne elu on erinevad intressimäära struktuure ja võib kasutada aktsiatega indeksi või muutuva mootori suurendada poliitika raha.

Choices eakate

Paljud eakad tarbijad tunnevad, et nad ei ole piisavalt terve osta elukindlustus oma kuldse aastat. See lihtsalt ei ole tõsi. Lihtsustatud emissiooni võimaldab paljud pensionärid saada elukindlustus. Lihtsustatud emissiooni ei ole füüsilise või vere töö vaja. Nii kaua, kui kavandatud kindlustatud saab vastata eitavalt mõned küsimused, lepingulistele saab teha kasutades vastused kohaldamise ja kiire telefoni intervjuus. Fakt on ühtse kindlustusmakse elukindlustus ei ole raske osta. Need, kes tunnevad, et nad on erakordne tervisele saab valida läbima arenenud emissiooni ning võivad kvalifitseeruda suurenenud kindlustus kasu.

Maksusoodustuste Life Insurance

Kindlasti ära elukindlustus üle annuiteedi, hoiu side, hoiusetunnistus või muu investeeringu soodsam maksustamine elu poliitika.

Kogu surma saada on sooritanud tulumaksu vaba saaja. Kuid surma saada võib lähe brutoväärtuse kinnisvara eest kinnisvaramaks eesmärkidel. Et vältida kinnisvara maksud, mõned poliitika kuuluvad abisaajate või tagasivõtmatu elukindlustus usaldust. On väga oluline töötada teadlike agent ja advokaat, kui kinnisvara maksud on mure.

Sageli ühe premium elu peetakse modifitseeritud sihtkapitali lepingu või MEC IRS. Poliitika saab maksustatava omanikule kui kasu on withdrawn- nagu annuiteedi või kokkuhoid side võib olla maksustatav omanikule.

Kokkuvõtteks, elukindlustus võib olla üks kõige ohutum ja kõige töökindel investeeringute paljud pered. Elukindlustus on eriti väärtuslik, kuna soodne maksustamine ja garanteeritud tulu nende eeskirjadega seotud. Oluline on valida hästi hinnatud firma ja teadliku nõunik valida parima võimaliku poliitika oma tulevikku.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.