The Ultimate Керівництво по Розуміння страхування

Home » Insurance » The Ultimate Керівництво по Розуміння страхування

Розуміння страхування може бути складно, тому важливо мати робоче розуміння вашого покриття, і що вам потрібно. Це може зробити велику різницю в ціні, яку ви будете платити, так як дозволяють зрозуміти, як ваш вибір страхування буде захищати свій образ життя, майно і особисте майно.

Table of Contents

Страхове Про фінансове забезпечення та захисту своєї незалежності

Може здатися, що вам потрібно вивчити томи книг і інформації, щоб зрозуміти, страхування, але за своєю суттю, принцип страхування є дуже простим:

Якщо у вас є що втрачати, і ви знаєте, що ви не могли дозволити собі платити за втрати самостійно, страхування дає можливість для Вас, щоб захистити свої інвестиції, спосіб життя, а також активи, заплативши невелику суму грошей кожен місяць в обмін на гарантії того, що якщо щось піде не так, то страхова компанія буде мати свою спину у вигляді фінансової компенсації.

Що таке особисте страхування?

Особисті види страхування є види страхування ви купуєте, щоб захистити вас від ризиків, які могли б створити фінансові втрати, які ви не змогли б дозволити собі, щоб покрити самостійно. Особисте страхування відноситься до ризиків, які ви, як людина може зіткнутися, через нещасні випадки, хвороби, смерть або пошкодження майна ви володієте.

Яке Страхування працює?

Коли ви купуєте страховку, ви зазвичай будете платити обумовлену суму – премію – у страховій компанії в обмін на захист від перерахованих ризиків. В обмін на премію, яку ви платите, вони згодні компенсувати вам за збитки, якщо один відбувається. Особисте страхування ґрунтується на принципі, що ризик поширення економічної втрати (наприклад, пожежі або крадіжки, наприклад) у багатьох людей, робить ризик керованим для всіх.

Багато людей платять на захист від втрати через їх премії страхового поліса. Премії збирають страхової компанії, і коли приходить час платити претензії, вони беруть гроші від цієї «колекції», щоб компенсувати держатель політики.

Чи є у кожного купити страховку?

Кожен не повинен купувати страховку, але це хороша ідея, щоб купити страховку, коли у вас є багато фінансових ризиків або інвестицій на лінії.

Залежно від виду страхування, деякі страхові не є обов’язковим, а інші страхування, як страхування автомобіля, може мати мінімальні вимоги, встановлені законом.

Чому Вимагати банк страхування?

Хоча деякі страхування не може бути юридична вимога, це може бути вимога кредитора або банку або іпотечної компанії.

Залежно від виду страхування, ви можете «мати», щоб купити страховку для того, щоб отримати кредит. Страхування часто є вимога отримання фінансування для великих покупок, таких як вдома, тому що кредитори хочуть, щоб переконатися, що ви застраховані від ризиків, які можуть привести вартість інвестицій, щоб зникнути, перш ніж ви заплатили його.

Отримання більш вигідна ціна на страхування

Премія сума грошей, яку ви будете платити страхової компанії (зазвичай щомісяця) в обмін на фінансову захист, наданий Вам страховий поліс.

Щоб знизити премію, саме найкращим, що ви можете зробити при виборі страховки по магазинам навколо з різними компаніями, або використовувати страховий брокер, який може зробити покупки для вас і побачити, які компанії страхування може дати вам кращий курс для вашої страховки. Грунтуючись на досвіді претензій і андеррайтингу страхової компанії, ставки будуть змінюватися.

Деякі страхові компанії можуть мати знижки, спрямовані на залучення їх профіль клієнта.

Як добре ваш профіль відповідає профілю страховика буде визначати, наскільки хороша ваша ставка буде.

Наприклад, якщо страховик зацікавлений в залученні молодих клієнтів, вони можуть створювати програми, які пропонують знижки для випускників або молодих сімей. Для порівняння, інші страховики можуть створювати програми, які дають великі знижки для літніх людей або член професійного порядку або військових. Там немає ніякого способу дізнатися, чи не ходити по магазинам навколо і порівняння варіантів.

Коли Ви повинні купити страховку?

Ви повинні купити страховку для випадків, коли фінансові втрати за те, що ви можете дозволити собі заплатити або стягнути з легкістю.

Розуміння 5 Основних видів особистого страхування

Коли більшість людей думають про особисте страхування, вони, як правило, думати про одне з цих 5 основних категорій, серед іншого:

 1. Житлове страхування, такі як страхування будинку, кондо або курник страхування, страхування орендаря.
 2. страхування автомобілів та інші види страхування транспортних засобів, такі як снігоходи, мотоцикли і мопеди.
 3. Човен страхування, які можуть бути охоплені будинку страхування в деяких випадках, і автономне страхування човни для судів певної швидкості або довжини, що не охоплені в рамках домашнього страхування.
 4. Медичне страхування, страхування життя і страхування по інвалідності
 5. Страхування відповідальності

Хоча всі ці категорії охоплюють те, що ви могли б розглянути ваше особисте страхування, ви не можете, як правило, отримати їх всіх від однієї людини. Страхування потребує ліцензування та розділений на категорії. Це означає, що, перш ніж хтось має право продати вам страховку, або надати Вам страхової рада від ваших потреб страхування, вони повинні мати ліцензію держави представляти вид страхування ви купуєте.

Наприклад, ваш домашні страховий брокер або агент може сказати вам, що вони не можуть особисто запропонувати Вам страхування життя або інвалідність, але може направити вас до колеги з належною ліцензією, такими як фінансове планування або радником.

Що означають різні види страхового покриття?

Головна страхування охоплює будівлі на вашій власності, включаючи ваше основне місце проживання, а також будь-які додаткові структури на території. Він також охоплює ваше зміст – рухоме майно , як правило , зберігається на території проживання , – а також додаткові витрати на проживання та відповідальність.

Орендарі Страхування покриває ваше рухоме майно регулярно зберігається в вашому оренду одиниці, а також додаткові витрати на проживання, а також персональна відповідальність в приміщеннях і в усьому світі.

Кондо або Кооператив страхування схожий на страхування наймачів, проте на додаток до вашої особистої власності, додаткові витрати на проживання та особистої відповідальності в усьому світі, він також охоплює деякі речі, які дуже специфічні у власність одиниці або частки в будівлі.

Страхування автомобілів, човнів страхування, та інші Страхування транспортних засобів

Автомобілі, човни та інші види страхування транспортних засобів пропонують різні варіанти в охопленні. Саме основне страхування відповідальності істота, покриваючи вашу відповідальність за володіння або експлуатації транспортного засобу або судна. Тоді є додаткові покриття Ви можете придбати, наприклад, покриття для фізичного пошкодження транспортного засобу або самого судна і його компонентів. Варіанти медичних виплат інших, а також допомоги у разі смерті внаслідок смерті або травм в результаті експлуатації транспортного засобу також можуть бути включені в якості факультативних або обов’язкових залежно від державних законів фінансової відповідальності або мінімальних вимог страхування автомобіля.

Здоров’я, життя і страхування по інвалідності

Медичне страхування, страхування життя, страхування по інвалідності і як Покриття довгострокового страхування по догляду все забезпечують покриття для фінансової компенсації або відшкодування витрат на охорону здоров’я, хвороба або смерть, пов’язані події.

Медичне страхування включає в себе безліч різних видів політики, від основних переваг для здоров’я, в додаткову політику в галузі охорони здоров’я, як стоматологічне страхування або Long Term Care страхування. Існує широкий спектр доступних, щоб задовольнити ваші потреби в залежності від того, яку фінансову захисту вам необхідно страхового покриття.

Розуміння малого Друк в договорі страхування

Ваша сторінка страхову декларацію перераховані основні межі охоплення, які ви придбали в політиці, проте в редакції політики, що ви розкрити, як ваша страховка працює в претензії. Більшість людей не читають дрібний шрифт в їх страховий поліс, який є, чому люди часто плутають і розчарування в процесі претензій.

7 Визначення Зрозуміти Умови страхування Політика

Нижче наведені деякі ключові області, які знаходяться в дрібному шрифті, з поясненнями, які допоможуть вам зрозуміти, чому вони можуть бути важливі для вас.

 1. Франшиза це сума грошей , яку ви будете платити в претензії. Він вище ваша франшиза, тим більше ризику ви берете на особисті, і , отже , тим менше ви будете платити премії. Деякі люди використовують виведені в якості стратегії , щоб заощадити гроші.
 2. Винятки є речі, які не охоплені в рамках страхового поліса. Це дійсно важливо , щоб запитати про винятки на будь-якій політиці ви купуєте , так що дрібний шрифт не здивує вас в претензії.
 3. Тип політики:  Страхові компанії часто пропонують різні рівні охоплення. Якщо ви отримуєте дійсно низьку ціну на страховий цитаті, ви можете запитати , який тип політики у вас є або які межі охоплення є і порівняти ці дані з тими , в інших лапках ви маєте.
 4. Спеціальні Обмеження:  Страхові поліси все містять певні розділи , в яких перераховані межах сум , що підлягає оплаті. Це стає дуже важливим , коли ви подаєте заяву. Це стосується всіх видів політики від медичного страхування на страхування автомобіля. Запитайте про те, що покриття знову обмежені і які межі. Ви часто можете попросити інший тип політики , який запропонує вам більш високі ліміти , якщо межі в політиці стосуються.
 5. Періоди очікування і спеціальні застереження:  Деякі види страхування мають періоди очікування до того , як покриття вступає в силу. Наприклад, в стоматологічній страховці ви можете мати період очікування, і страхування життя , ви можете бути предметом статті самогубства. Це всього лише два невеликих прикладу, але ви завжди хочете запитати , коли починається освітлення , і якщо є якісь – або періоди очікування або спеціальні положення , які могли б вплинути на висвітлення , коли ви купуєте нову політику.
 6. Підтвердження будуть доповнення до політики, щоб отримати більш широке охоплення або в деяких випадках індосаменти можуть змінити політику, щоб зменшити або обмежити охоплення. Дізнайтеся більше про одобрениях тут.
 7. Основа врегулювання претензій являє умови, при яких будуть виплачені претензії. У страхуванні будинку, наприклад, ви могли б мати вартість заміни або фактичну політику грошової вартості. Основа врегулювання претензій складає значну різницю на скільки ви заплатили гроші. Важливо завжди запитують, як претензії платять і що процес затвердження буде.

Як страхові компанії Оплата претензій?

Гроші, зібрані від премій страхової компанії дозволяють страхова компанії будувати активи від всіх премій, зібраних таким чином, що, коли страхувальник або особа, має втрати, є достатньо грошей, щоб покрити претензії.

Як ви отримаєте свої гроші назад, якщо ви не в страховій компанії?

Коли ви платите в страхування протягом багатьох років, ви можете почати шукати відповіді на запитання, чому ви були платити так багато, коли ви ніколи не були претензії. Деякі люди можуть навіть відчувати, що вони повинні отримати свої гроші назад, коли вони не мали претензій, проте це не так, як страхування робіт. Страхові компанії збирають свої гроші і покласти його в сторону, щоб платити, коли є претензії.

Приклад премії проти Вимог платежів

Уявіть, що ви платите $ 500 в рік, щоб застрахувати $ 200,000 додому. 10 років виплати страховки і ви не зробили ніяких претензій. Це $ 500 раз в 10 років, і ви заплатили $ 5000 в страховій компанії. Ви починаєте шукати відповіді на запитання, чому ви платите стільки за безцінь. У 11-му році, у вас є основні вимоги. Страхова компанія платить вам $ 50000.

Якщо страхова компанія дала все назад свої гроші, коли не було ніяких претензій, вони ніколи б не накопичити достатньо коштів, щоб виплатити за позовами. Навіть $ 5000 ви заплатили їм за 10 років не покриває ваші втрати $ 50,000. Одна втрати, і ви непридатні до страхової компанії, але, на щастя, тому що страхування базуються на поширення ризику серед багатьох людей, це накопичені гроші всіх людей платять страхові внески разом, що дозволяє страхова компанії нарощувати активи і супровідні вимоги, коли вони відбуваються.

Що робить страхової компанії Ціни йти вгору або вниз?

Страхування це бізнес, і, хоча було б непогано для страхових компаній просто залишити ставки на колишньому рівні весь час, реальність така, що в бізнесі вони несуть відповідальність, щоб зробити достатньо грошей, щоб переконатися, що у них є гроші, щоб покрити всі потенційні претензії їх страхувальникам можуть зробити.

Коли страхова компанія підраховує до того, скільки вони заплатили в формулі винаходу в кінці року, в порівнянні скільки вони зібрані у вигляді премій, вони повинні переглянути свої ставки, щоб залишатися прибутковими. зміни андеррайтингу і швидкість збільшується або іноді навіть зменшується, є результатом фактичних результатів страхової компанії було в попередні роки.

Агенти, Полонені агенти і страхові брокери

На передній лінії обличчя, ви маєте справу з тим, коли ви купуєте страхування є агентами і брокерами, які представляють страхову компанію. Вони представлятимуть вас в страховій компанії, а також пояснити охоплення і продукти наявні у них.

Залежно від того, що страхової компанії ви купуєте страхування від, ви можете мати справу з полоненим агентом або страховим представником, який може представляти кілька страхових компаній.

Як вирішити, який страхового захисту вам потрібно

Є кілька ключових питань, які ви можете запитати себе, що може допомогти вам вирішити, який вид страхування вам потрібно.

 • Скільки ризику або фінансові втрати, ви можете припустити, на свій розсуд?
 • У вас є гроші, щоб покрити ваші витрати або борги, якщо у вас є аварії або якщо ваш будинок або автомобіль знищений?
 • У вас є заощадження, щоб покрити вас, якщо ви не можете працювати через нещасного випадку або хвороби?
 • Чи можете ви дозволити собі більш високі франшизи, з тим, щоб знизити витрати на страхування?
 • У вас є особливі потреби або міркування у вашому особистому житті, які ви могли б хотіти, щоб мати фінансовий захист?
 • Що вас найбільше турбує? Страхові поліси можуть бути адаптовані до ваших потреб і визначити, що ви найбільше турбує захист, яка може допомогти вам звузити вид страхування вам потрібно, і скоротити витрати.

Вибір страхування на основі вашого поточного способу життя та життя-Stage

Страхування вам потрібно буде варіюватися в залежності від того, де ви знаходитесь у вашому житті, які активи у вас є, і те, що ваші довгострокові цілі і обов’язки. Ось чому так важливо, щоб зайняти час, щоб обговорити те, що ви хочете від страхування з вашим представником. Знаходження правильних страхових продуктів є хорошою частиною сильної фінансової стратегії, яка буде захищати вас і допоможе вам залишатися фінансово незалежним, навіть якщо у вас є фінансові втрати.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.