Tipppõhjused Life Insurance oma lastele

Home » Insurance » Tipppõhjused Life Insurance oma lastele

Tipppõhjused Life Insurance oma lastele

Enamik vanemaid ei tea, kas nad peaksid ostma elukindlustus nende lastele. Naysayers kõõrdi mõte, sest elukindlustus esialgne eesmärk oli katta saamata jäänud tulu töötav täiskasvanu. Kuid seal on palju põhjusi, miks teie lapsed vajavad elukindlustust.

1. Teie lapsed on alati kindlustatud

Üks peamisi eeliseid, millel elukindlustust lastele, et nad on alati kaetud sõltumata nende tervisele tulevikus. Kinnita iga elukindlustusselts, et poliitika tüüp saab osta öeldud, et teie laps ei saa kunagi eitada elukindlustuse ükskõik mida meditsiiniliste probleemide ta nägu kogu oma elu. Saada see kirjalikult.

On mitmeid tegureid, mis võivad mõjutada teie laste tuleviku kindlustamise. Kõrge vererõhk, diabeet, rasvumine ja vähk on vaid mõned paljudest tervise komplikatsioone, mis võivad takistada teie laps on kindlustatud mööda teed. Poliitikaga, mis tagab ta alati kindlustatud, temast saab kaetud kui ta 70, sõltumata tema tervist.

2. Sa saad meelerahu

Iga lapsevanem kavatseb minetaksid oma lastele. Kui mõeldamatu juhtus teie laps, siis oleks üks asi vähem muretsema ajal selline raske aeg koos elukindlustust teda. See poliitika hõlmaks matusekulude, mis võivad joosta tuhandeid, kui sa pidid maksma need kulud ise.

Elukindlustuse lastele võib tuua teile meelerahu, mida vajate. Elukindlustust väärtuseks $ 10.000 kuni $ 15.000 oleks rohkem kui kaas matusekulud peaks tragöödia streik.

3. Poliitika saab ehitada rahaline väärtus

Kogu elu kindlustuspoliisi lapsed saavad teenida raha väärtus. Selleks ajaks oma lapsed on 18, et raha väärtus on ehitatud end veidi pesa muna. Teie laps saab kasutada raha, et osta auto või laenata välja poliitika, et aidata maksta kolledžis.

Kui valite kogu elu kindlustuspoliis oma lapsi, küsida, kas seal on ennetähtaegse väljavõtmise enne teatud vanuses. Hoone raha väärtus ei tohiks olla peamine põhjus ostate elukindlustuspoliisi oma lapsi, kuid õige poliitika võib hõlmata rahalisi nõrguma.

4. Väikesed reeglid on Taskukohane

Kuna saab osta elukindlustus lapsele, siis ei nõua miljoni dollari poliitikat. Kuskil $ 5000 kuni $ 15.000 on hea lähtepunkt laste elukindlustust.

Sellise madala poliitika summad, kulud on suhteliselt odav. Tavaliselt saab leida neid poliitikaid $ 5 kuni $ 15 kuus. Paljude perede taskukohase hinnaga õigustab osta. See on veel üks põhjus viibimist-at-home moms peaksid kaaluma elukindlustus ise ka.

5. Hinda on lukustatud

Ostmine elukindlustus lastele nüüd lukustub, et määr elu poliitika. Lisatasu ei muutu kunagi, ükskõik kui kaua teie laps on poliitika. In 20 aastat, tema $ 15.000 poliitika maksite $ 10 kuus ikkagi maksavad sama. See teeb elu kindlustuspoliis oma lapsi mahuvad oma pere eelarve nüüd ja tema eelarve tulevikus. Muidugi, sa peaksid kontrollima ka seda kindlustusselts enne ostu ja veenduge, et olete selle teabe kirjalikult.

Alati uurida elukindlustust kontrollida, mida sa tahad välja poliitika kehtib ka firma, kus te soovite kindlustada oma lapsele. Poliitika oluliselt erineda äriühingu ettevõte, et sa tahad küsida palju küsimusi, mitte ainult praegu, vaid tagada teie laps saada kõige välja oma poliitika isegi kui ta on pere oma.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.