Tipy pro Finančně Příprava do důchodu

Home » Finance » Tipy pro Finančně Příprava do důchodu

Jak finančně připravit na odchod do důchodu

 Jak finančně připravit na odchod do důchodu

Pečlivým naplánováním finanční aspekty svého odchodu do důchodu může zvýšit pravděpodobnost, že budete mít prostředky k udržení sami během svého odchodu do důchodu let. Každý dobrý finanční plán by měl vzít v úvahu, jak vaše očekávané příjmy a své očekávané výdaje.

Následující tipy vám pomohou shromáždit potřebné informace, aby se včas a informovaná rozhodnutí o svém odchodu do důchodu.

14 tipů pro finančně Příprava do důchodu

1. Zvažte, jak bude pokrývat náklady na zdravotní péči v důchodu. Někteří šťastní zaměstnanci budou mít část nebo všechny jejich zdravotní pojištění prostřednictvím svého zaměstnavatele nebo svazkem. Jiní ne.

Setkat se zástupcem personálního oddělení nebo zástupce odborového svazu ve vaší organizaci, aby se dozvěděli o jakékoliv krytí stanoveného pro důchodce a náklady na získání tohoto pokrytí. Zjistěte požadavky na způsobilost a zda bude rozšířeno na rodinné příslušníky.

2. Kromě učení o získání případné pokrytí zdravotní péče od svého zaměstnavatele, spolehlivé odhady od poskytovatelů o náklady na dalších reportáží zdravotní péče . Výzkumné náklady spojené s Medicare , taky. Nechcete zažít nějaké překvapení, které mohou rychle utrácet svůj rozpočet, pokud máte v plánu své výdaje do důchodu.

3. Výzkum náklady a posoudit vhodnost dlouhodobého pojištění sociální péče .

 Konzultovat důvěryhodný finanční poradce pro vstup o dlouhodobý pojištění sociální péče. Vyberte si poradce, kteří nebudou dostávat provizi za prodej ti plán.

Toto pojištění se doporučuje proto, že dlouhodobé nemoci nebo stárnutí může ujídat vašeho odchodu do důchodu rozpočtu rychle, a to zejména pokud si pobyt v asistované žití.

Ale náklady a pokrytí, které poskytly různé plány se značně liší.

4. Zhodnoťte své cíle pro odchod do důchodu pronásledování . Požádat o pomoc poradce, pokud budete potřebovat pomoci objasnit své hodnoty a zájmy. V závislosti na tom, jak máte v plánu strávit roky do důchodu, náklady na tyto činnosti může zvýšit množství peněz, které potřebujete, aby byly uloženy na důchod podstatně.

Je také důležité, když si myslíte o odchodu do důchodu, že máte zájmy a koníčky, které chcete sledovat. Když se přestat pracovat, získat značné množství času zpět. Například, přítel, který je úspěšný vlastník firmy s mnoha zaměstnanci se těší na jeho odchodu do důchodu, když bude mít více času na péct chleba, praxe fotografování, číst, sledovat hloupé videa z YouTube a cílové střílet.

5. Sledujte své aktuální životní náklady . Získat reálnou představu o tom, co budete potřebovat v důchodu tím, že sleduje, co budete trávit dnes. Faktorem v každém poklesu nákladů zažijete, jako jsou náklady na dojíždění do zaměstnání, váš pracovní šatník, a jakékoli jiné výdaje související s prací.

Ve stejné době, nestanou náklady hloupě. Budete chtít, aby plán na dodatečné náklady na cestování, stravování, koníčky, sportovní aktivity a jiné zájmy důchodců a pronásledování stejně jako jakékoliv zdravotní pojištění.

6. Odhad, kolik příjem, budete muset udržet svou aktuální životní styl . Ujistěte se, že zahrnula inflační faktor, aby vyrovnalo zvýšení nákladů v průběhu času.

Finanční odborníci obvykle doporučují, aby plánujete strávit alespoň 85 procent svého současného příjmu, pokud nastavíte svůj cíl pro uložení. Online důchodu kalkulačky vám pomůže přizpůsobit tyto výpočty k vaší osobní situaci.

Mějte na paměti, přesto, že množství peněz, které tráví v důchodu může ve skutečnosti zvýšit, pokud váš čas a energii se zaměřuje na práci. Cestuje, hraje golf čtyřikrát týdně, nákup druhý domov, nebo doma v jižním státě může výrazně přidat do svých rozpočtových požadavků.

To je klíčový při plánování a rozpočtování pro odchod do důchodu poznat sám sebe, své zájmy, a jak máte v plánu trávit svůj čas.

7. Zvažte, zda chcete nebo nechcete pracovat v důchodu.  Seznamte se s kariérním poradcem posoudit možnosti a získat pomoc při odhadování spojený příjem, pokud nemáte v úmyslu pracovat. Průzkumy ukazují, že práce na částečný úvazek nebo vykonává druhou kariéru v souladu s vášněmi důchodce může zvýšit spokojenost v důchodu.

Některé kariéra přechod snadněji než ostatní do důchodu. Nezávislých spisovatelů, například, může nikdy přestat psát, prostě vzít na méně práce. Zdravotničtí pracovníci mohou pracovat jeden den v týdnu.

8. Pro ty, kteří mají mnoho let po odchodu do důchodu, ujistěte se, že začít přispívat do důchodu plány co nejdříve , aby bylo možné síle složení. Čím dříve začnete přispívat k lepšímu.

Poraďte se se svým zaměstnavatelem, příliš, protože mnozí zaměstnavatelé částečně odpovídají finanční prostředky, které zaměstnanci šetří na stáří. Budete chtít využít zápasu tak mnoho let je to možné.

9. Vynětí půdy tolik příjem jak je to možné na každé výplatní den vybudovat co největší odchod do důchodu hnízdo vajec. To je věk-staré pořekadlo, ale nejprve zaplatí sám je chytrý plánování důchodu.

10. K objasnění nějaké dotazy týkající se plateb za nevyužité volno nebo jiné pobídky odchodu do důchodu , zejména pokud začnete přemýšlet o odchodu do důchodu, setkat se s vašimi zaměstnanci personálního oddělení. Některé organizace nabízejí pobídky pro zaměstnance, když lidé odejít do předčasného důchodu.

Budete chtít využít všeho, co váš zaměstnavatel nabízí, pokud to dává finanční smysl pro vás. Zůstat v kontaktu s tím, co oběť svého zaměstnavatele jako možnosti předčasného odchodu do důchodu obvykle mají omezený časový rámec si před tím, než vyprší.

11. Seznamte se se zástupci vašeho důchodu, 401 (k) nebo 403 (b) poskytovatelé služeb pro informace o možnostech distribuce a odhady svých očekávaných příjmových toků z vašich investic.

12. Pokud jste velmi zdatné o investicích, setkat se s finančním poradcem, aby prozkoumala kombinaci aktiv vhodných pro váš věk, předpokládané datum odchodu do důchodu, a rizikovou toleranci.  Poradci, kteří účtovat přiměřený poplatek za konzultace jsou často mnohem objektivnější než poradci kompenzováno komisí na základě Vašich investičních možností. Zástupci z obchodníků s cennými papíry široce založené správu vaší firmy 401 (k) nebo 403 (b) plány mohou nabídnout cenné rady o alokaci aktiv.

13. Máte-li držet značnou část svého portfolia na skladě vaší společnosti, uvažovat o diverzifikaci zejména pokud se budete blížit důchodu. Nebudete chtít velkou část svých důchodových úspor svázaný na jednu investici.

14. Odhadněte své příjmy sociálního zabezpečení a prozkoumat možnosti pro načasování zahájení plateb. Konzultovat kalkulačku SSA odhadnout platby obdržíte od sociálního zabezpečení.

Můžete odejít s penězi, které musíte platit za dlouhý a šťastný život. Počínaje co nejdříve, je klíčové. Jedná se o čtrnáct kroků, které opravdu nechcete přeskočit dělá na té cestě do případného odchodu do důchodu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.