Top iemesli, lai nopirkt Life Insurance Jūsu bērniem

Home » Insurance » Top iemesli, lai nopirkt Life Insurance Jūsu bērniem

Top iemesli, lai nopirkt Life Insurance Jūsu bērniem

Lielākā daļa vecāku brīnīties, ja tās būtu iegādāties dzīvības apdrošināšanu saviem bērniem. Naysayers skatiens uz ideju, ka dzīvības apdrošināšana ir sākotnējais mērķis bija, lai segtu ienākumu zaudējumus no darba pieaugušo. Tomēr ir daudzi iemesli, kāpēc jūsu bērni ir nepieciešams dzīvības apdrošināšanas polise.

1. Jūsu bērniem vienmēr būs Apdrošinātais

Viena no galvenajām priekšrocībām, kam dzīvības apdrošināšanas polise bērnu ir tas, ka tie vienmēr tiks iekļauti neatkarīgi no viņu veselību nākotnē. Pārbaudiet ar jebkuru dzīvības apdrošināšanas sabiedrības, ka Politikas tips jums būs pērk nosaka, ka jūsu bērns nekad liegta dzīvības apdrošināšanu neatkarīgi no medicīniskās problēmas viņš saskaras visā viņa dzīves laikā. Get to rakstiski.

Ir vairāki faktori, kas var ietekmēt jūsu bērnu turpmāko apdrošināšanas iespējas. Augsts asinsspiediens, diabēts, aptaukošanās un vēzis ir tikai daži no daudzajiem veselības komplikācijas, kas var novērst jūsu bērnam tiek apdrošināts pa ceļu. Ar politiku, kas nodrošina viņam vienmēr būs apdrošināts, viņš tiks iekļauti tad, kad viņš ir 70, neatkarīgi no viņa veselību.

2. Jūs Get Peace of Mind

Katrs vecāks plāno pārdzīvo savus bērnus. Ja notika neiedomājamais uz savu bērnu, jums būs viens mazāk lieta jāuztraucas laikā tādā grūtā laikā, ar dzīvības apdrošināšanas politiku viņu. Šī politika būtu izdevumu segšanai bērēm, kas var uzskriet tūkstošiem, ja jums bija jāmaksā šīs izmaksas par savu.

Dzīvības apdrošināšana bērniem var dot jums mieru jums nepieciešams. Dzīvības apdrošināšanas polise vērtība ir $ 10,000 līdz 15,000 $ būtu vairāk nekā vāks apbedīšanas izmaksas būtu traģēdija streiku.

3. Politikas var izveidot Cash vērtība

Visa dzīvības apdrošināšanas polise bērniem var nopelnīt naudas vērtību. Līdz brīdim, kad jūsu bērni ir 18, ka naudas vērtība ir izveidojusi pati par maz ligzdu olu. Jūsu bērns var izmantot naudu, lai iegādātos automašīnu vai aizņemties nost no politikas, lai palīdzētu samaksāt par koledžu.

Ja izvēlēsities visu dzīvības apdrošināšanas politiku saviem bērniem, jautājiet, ja ir sodi par pirmajiem izņemšanu līdz noteiktam vecumam. Building naudas vērtība nedrīkst būt galvenais iemesls, iegādāties dzīvības apdrošināšanas polisi par saviem bērniem, bet labajā politika var ietvert finansiālu perk.

4. Mazo politika ir Affordable

Jo jums būs pērk dzīvības apdrošināšana bērnam, jums nebūs nepieciešama miljonu dolāru politiku. Jebkur no $ 5,000 līdz $ 15,000 ir labs sākumpunkts bērnu dzīvības apdrošināšanas polise.

Ar šādu zemu politikas summu, izmaksas ir salīdzinoši lēti. Jūs parasti var atrast šīs politikas $ 5 līdz $ 15 mēnesī. Daudzām ģimenēm, tad par pieņemamām izmaksām pamato iegādi. Tas ir vēl viens iemesls, stay-at-home moms jāapsver dzīvības apdrošināšanu sev too.

5. Likme tiek bloķēta

Pērkot dzīvības apdrošināšanu bērniem tagad bloķētu šajā likmes par dzīvi politiku. Premium nekad nemainīsies vienalga, cik ilgi jūsu bērnam ir politika. Pēc 20 gadiem, viņa $ 15,000 politika jums maksā $ 10 mēnesī joprojām maksās pats. Tas padara dzīvības apdrošināšanas politiku saviem bērniem spēj iederas jūsu ģimenes budžetu tagad, un uz viņa budžetu nākotnē. Protams, jums vajadzētu arī pārbaudīt to ar apdrošināšanas sabiedrību pirms pirkuma un pārliecinieties, vai jums ir šo informāciju rakstiski.

Vienmēr izpētīt dzīvības apdrošināšanas polisi, lai pārbaudītu to, ko jūs vēlaties no politikas ir taisnība par uzņēmumu, kur jūs vēlaties apdrošināt savu bērnu. Politikas ievērojami atšķiras no uzņēmuma uz uzņēmumu, lai jūs vēlaties uzdot daudz jautājumu, ne tikai tagad, bet, lai nodrošinātu jūsu bērns iegūs visvairāk no savas politikas, pat tad, ja viņam ir ģimene savējo.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.