Tri Pravidlá pre zarábať kreditnej karty odmien bez poškodenia svojej kreditnej

Home » Credit and Debt » Tri Pravidlá pre zarábať kreditnej karty odmien bez poškodenia svojej kreditnej

Tri Pravidlá pre zarábať kreditnej karty odmien bez poškodenia svojej kreditnej

Už ste niekedy počuli o termíne kreditnej karty “víriace?” Je to proces, kedy niekto zaregistruje na veľa účtov odmien kreditnej karty, aby sa skóre lukratívne sign-up bonusy. Tieto bonusy často obsahujú veľké kusy odmeny body, ktoré možno vymeniť za hotovosť alebo voľného cestovania, takže karty a signup ponúka veľmi atraktívne.

Niektoré cestovné hackeri chváliť budú môcť cestovať zadarmo znova a znova, s exotickými výlety platené v celej výške na zadnej strane odmien kreditnej karty. Je tu len jeden problém. Ak nechcete spravovať svoje odmeny kreditnej karty správne, mohla by poškodiť vaše kreditné skóre.

Našťastie je možné získať odmeny kreditnej karty bez poškodenia vášho úveru. V skutočnosti, ak ste šikovný o svojej stratégii, môže byť len schopný získať niektoré skvelé odmeny a budovať svoj kredit v rovnakom čase. Tu je návod.

Pravidlo č.1: Iba nabíjať čo si môžete dovoliť

Pravidlo číslo jedna, pokiaľ ide o odmeny kreditnej karty nie je účtovať viac, než si môže dovoliť vyplatiť v danom mesiaci. Existujú dva dôvody, prečo toto pravidlo je dôležité.

Keď sa dať dohromady viac dlhy z kreditných kariet, než si môžete dovoliť splácať každý mesiac, môžete skončiť plytvanie peňazí, pretože budete platiť nejaké pádny úroky na zostatku. Priemerná úroková sadzba na všeobecnom používanie kreditnej karty je na sever od 17%, čo robí dlhy z kreditných kariet niektorej z najdrahších dlhu, kedy budete službu. Teraz platí pre “free” odmeny, aký druh marí účel.

Ak sa snažíte získať bonus registračné, budete pravdepodobne musieť splniť požiadavky na minimálnu hodnotu výdavkov nárok na túto ponuku. Ale nemali by ste nechať, že lákať minúť viac, než si môžete dovoliť.

Je tu ďalší problém, taky: Keď vynakladať veľké zostatky, bude to pravdepodobne poškodiť vaše kreditné skóre, a to aj v prípade, zaplatiť v plnej výške.

Významná časť vašej kreditnej skóre je založené na výške dlhu, ktorú dlhujete, ako je uvedené na vašej kreditnej správy. kreditnej karty dlhu je problematické najmä vo vašej kreditnej skóre, pretože je to vysoko prediktívne pre zvýšené úverové riziko. V dôsledku toho, ak ste skončili s veľkými zostatky na vašej kreditnej správy – a to aj keď im platiť v plnej výške každý mesiac – vašej kreditnej skóre sú pravdepodobne klesať.

Pravidlo č.2: Udržujte svoje platby Včasné

Ak chcete získať dobrú kreditnej skóre, budete musieť vykonať platby včas. Toto pravidlo platí nielen pre vaše odmeny kreditnej karty, ale aj všetko ostatné na vašej kreditnej správy.

Najdôležitejším faktorom považovaný vždy, keď sa vaše kreditné skóre počítané je prítomnosť alebo absencia zlých vecí. Viem, že ľudia s obľubou nazývajú túto kategóriu “platobnej histórii”, ale je to naozaj všetko o tom, či ste alebo nie ste mať negatívne informácie o vašej kreditnej správy.

Škvrna na vašej kreditnej správy nie je jediným dôsledkom ak vynecháte platby. Ak máte dať dohromady veľa odmien bodov alebo míľ, stojíte šancu na ich straty, keď začnete chýbajúce platby. Vydavatelia kariet často zahŕňajú prepadnutie jazyk vo svojich dohodách o držiteľoch kariet, ktoré im umožnia odstrániť vaše získané odmeny, ak predvolené.

Pravidlo číslo 3: Buďte opatrní, ako často budete žiadať o nových úverových

Keď príde na otváranie nových účtov, bude chirurgický skôr než jadrové. Je to v poriadku, aby výhody veľkého Bonus čas od času. Otvorenie novej účty po celú dobu, ale bude pravdepodobne poškodiť vaše kreditné skóre v dvoch smeroch:

  • Príliš veľa novo otvorené účty zníži priemerný vek svojich účtoch. To je matematická istota. Je to tiež stojí za to o 15% bodov vo vašej kreditnej skóre.
  • Podanie žiadosti o nový úver až príliš často, že by mohol naložiť so škodlivým počtu úverových otázok . Tvrdé vyšetrovania sú najmenej dôležitým faktorom vašej kreditnej skóre. Avšak, ak naozaj chcete skóre elitnej úrovni, rovnako ako v 800S (alebo dokonca perfektné bonite), nemôžete mať príliš veľa otázok.

Na tom nie je nič zarábať veľa odmien kreditnej karty, ak sa vám podarí svoje účty správne zle. Len pamätajte, že konečný odmena je naozaj dobrý kreditnej skóre. To sa premietne do lacnejších peňazí po celú dobu svojej kreditnej životného cyklu, čo je pravdepodobné, že rozpätie šesť desaťročí.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.