Trīs Bieži Kredīta kļūdas un Kā Fix Them

Home » Credit and Debt » Trīs Bieži Kredīta kļūdas un Kā Fix Them

Trīs Bieži Kredīta kļūdas un Kā Fix Them

Ja kredīts bija viegli, tad visi būtu VantageScore vai FICO score 850. Bet tas nav viegli, un kļūdas notikt. Jūsu uzdevums kā patērētājam kredītu, ir pietiekami gudrs, lai atšķirtu, kas ir labi un kas ir kļūda, lai jūs varētu izvairīties no tiem visas izmaksas.

Kredītu Kļūda Nr.1: Co-parakstīšana

Nē, nē, nē – nav nekad to darīt. Co-parakstīšana ir viena no lielākajām kļūdām cilvēki dara, kad runa ir aizsargāt savu kredīta ziņojumus un rādītājus. Kad co-zīmi par kredītsaistībām, jūs lietojat atbildību par parādu, tāpat kā tad, ja tu būtu primārais aizņēmējs. Bez tam, aizdevuma vai kredītkartes, par kuru jūs jāparaksta gandrīz noteikti atradīs savu ceļu uz jūsu kredīta ziņojumu dažu mēnešu laikā pēc konta atvēršanas.

Kad co-zīmi, izredzes iegūt nodedzinātas ar savu dāsnumu, ir satraucoši augsts – 40%, saskaņā ar aptauju veikta 2016. Point būtnes, ja jūs esat gatavs, lai garantētu maksājumus par aizdevumu vai kredītkarti, kuru galvenais aizņēmējs nevarētu pretendēt uz viņa vai viņas pašas, tad jums labāk atcelt līdzekļus, lai veiktu maksājumus – tāpēc, ka jums var saukt par to darīt. Un jūs nevarat vienkārši slēpties aiz to, ka jūs esat “tikai” co-parakstītājs, jo co-parakstītājs ir tikpat atbildīgs kā primāro aizņēmējs.

Fix: Diemžēl, nav viegli labojumi, ja jūsu kredīts ir bojāta, jo sadarbības parakstīšanas devusies slikti. Dažreiz jūs varat lūgt jūsu co-parādniekam refinansēt vai nomaksātu parādu, bet tas var būt grūts uzdevums, ja vien viņi vēlas un spēj to darīt.

Ja viņi nevar atmaksāties finanšu saistības vai refinansēt parādu no sava vārda, atlikušie iespējas ietver (a) pieņemot maksājumiem sevi, (b) lai pārliecinātu savu sadarbību parādniekam aktīvu pārdot, lai nomaksātu parādu, vai (c) sliktākajos apstākļos, iespējams, pat ņemot vērā bankrotu. Tas ir iemesls, kāpēc es vienmēr ieteiktu cilvēkiem vienkārši pateikt nē, ja runa ir co-parakstīšanas.

Kredītu Kļūda Nr.2: Noslēguma Credit Cards

Noslēguma kredītkarti noteikti ir potenciāls bojāt kredīta rādītājus. Jums nebūs zaudēt kredītu vecumu Tiklīdz konts ir slēgts (tas ir mīts), bet jūs varētu negatīvi ietekmēt to, kas minēta kā jūsu “atjaunojams izmantošanas koeficients” – būtībā, cik daudz jūsu pieejamā kredīta limitu esat izmantoti – par neizmantoto konta slēgšanu.

Kredītskoringa modeļi pievērst īpašu uzmanību šai attiecībai, aprēķinot savus punktus. Aizverot neizmantotu kredītkarti, jūs, iespējams, var izraisīt jūsu attiecību kāpt sājš teritorijā, jo jūs zaudējat vērtību neizmantoto kredīta limitu. Attiecība pati aprēķina izdalot kopējo kredītkaršu parādu ar kopējo kredīta limitus atvērtajām kredītkartes kontus.

Piemēram, pieņemsim, ka jums ir četri kredītkartes ar $ 5,000 ierobežojumu katram, un jūsu nesamaksāto līdzsvars starp visām četrām kartēm ir $ 5000. Ja aizverat vienu karti, jūsu pieejamais kredītlimits saraujas no $ 20,000 līdz 15,000 $, un jūsu izmantošanas koeficients uzreiz lēciens no 25% līdz 33%.

Fix : ja jūsu kredītkartes konta darbība tika pārtraukta, jo kļūdas vai pat savu pieprasījumu, jūs varētu pārliecināt kredītkartes izsniedzēju atsākt kontu. Jāatzīst, ka šis risinājums ir ilgs nošāva, bet tā nekad sāp uzdot.

Ja jūsu izsniedzējs nevēlas atvērt slēgtu kontu, jūs joprojām varētu atsaukt jebkuru kredīta score kaitējumu, ko izraisa no augstāka parāda attiecība pret limitu attiecību atmaksājas atlikumus no jūsu atlikušā plastmasas. Gadījumā, ja jūs nevarat atļauties vienkārši uzrakstīt lielu čeku, jums var būt iespēja, lai mazinātu savus zaudējumus, uzdodot savu esošo karšu izdevēju palielināt ierobežojumus saviem kontiem.

Kredītu Kļūda Nr.3: Pieteikšanās veikala Credit Cards

Kā noteikums īkšķis, tas ir labākais, lai pieteiktos un atvērt jaunus kontus tikai tad, kad tiešām ir nepieciešams darīt. Tātad, kad brīvdienu sezonas ruļļos apkārt, un jūs piekrītat atvērt mazumtirdzniecības veikalu kredītkarti, lai iegūtu 15% atlaidi Jūsu darījumam, kas varētu ļoti iespējams būt kļūda. Tas vien akts pieteikties un atverot jaunu mazumtirdzniecības veikala karti, iespējams, varētu vadīt savu kredīta rādītājus uz leju, jo jaunā kredīta izmeklēšanas un ierobežojošo kredīta limitiem mazumtirdzniecības kartēm.

Mazumtirdzniecības veikalu kredītkartes ir pazīstami sporta augstas procentu likmes un zema ierobežojumi. Kā rezultātā, tas ir viegli, lai vairāk izmantotu mazumtirdzniecības veikala karti – un, kā minēts iepriekš, ja jūsu parāda attiecība pret limitu attiecība climbs, jūsu kredīta rādītāji kopumā samazināsies.

Fix: Ja esat jau veicis kļūda atverot nevajadzīgu mazumtirdzniecības veikala kredītkarti, jums nav obligāti jāsteidzas, lai slēgt kontu – skat Kļūda Nr.2 iepriekš. Konta slēgšana netiks atsaukt ietekmi izmeklēšanas, un nebūs noņemt kontu no jūsu kredīta ziņojumus. Punkts ir, kaitējums jau ir izdarīts.

Tomēr ir svarīgi, lai saglabātu jebkādu mazumtirdzniecības veikalu kredītkartes atmaksājās pilnībā katru mēnesi. Apgrozības līdzsvaru no mēneša uz mēnesi, gandrīz noteikti sabojāt savus punktus, lai vismaz kaut kādā mērā. Pat neliels $ 300 atlikums uz mazumtirdzniecības veikala karti ar $ 300 robežu, iespējams, varētu būt nozīmīga ietekme (un nav labs veids) uz jūsu kredīta rādītājus.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.