Trīs noteikumi Nopelnīt Kredītkarte Rewards nekaitējot jūsu kredīta

Home » Credit and Debt » Trīs noteikumi Nopelnīt Kredītkarte Rewards nekaitējot jūsu kredīta

Trīs noteikumi Nopelnīt Kredītkarte Rewards nekaitējot jūsu kredīta

Vai jūs kādreiz esat dzirdējuši par terminu kredītkarti “kuļot?” Tas ir process, kad kāds pierakstās ķekars atlīdzības kredītkartes kontus, lai gūtu vārtus ienesīgs piereģistrēšanās bonusus. Šīs prēmijas bieži ietver milzīgus atlīdzības punktus, kurus var izmaksāt skaidrā naudā vai bezmaksas ceļojumu, padarot kartes un reģistrēšanās, piedāvā ļoti pievilcīgas.

Dažas ceļojumu hakeri lepoties ar to varēs ceļot bez atkal un atkal, ar eksotisko ekskursijas par ko pilnībā maksā aizmugurē kredītkaršu atlīdzības. Ir tikai viena problēma. Ja jums nav vadīt savas atlīdzības kredītkartes pareizi, tie var sabojāt jūsu kredīta rādītājus.

Par laimi, ir iespējams nopelnīt kredītkaršu atlīdzības nekaitējot jūsu kredītu. Faktiski, ja jūs esat gudri par savu stratēģiju, jūs varētu vienkārši varēsiet nopelnīt dažas lielas atlīdzības un veidot savu kredītu, tajā pašā laikā. Lūk, kā.

Noteikums Nr.1: Tikai Uzlādējiet ko jūs varat atļauties

Noteikums numur viens, kad runa ir par atlīdzības kredītkartes nav iekasēt vairāk, nekā jūs varat atļauties maksāt off konkrētajā mēnesī. Ir divi iemesli, kāpēc šis noteikums ir svarīgi.

Kad jūs plaukts up vairāk kredītkaršu parādu, nekā jūs varat atļauties maksāt off katru mēnesi, jūs galu galā izšķērdēt naudu, jo jums būs jāmaksā dažas bargus procentu maksājumus par atlikumu. Vidējā procentu likme par vispārēju lietošanas kredītkarti ir uz ziemeļiem no 17%, kas padara kredītkaršu parādu daži no visdārgākajiem parāda jūs kādreiz pakalpojumu. Tagad jūs maksājat par savu “bezmaksas” atlīdzību, kāda veida pretrunā ar mērķi.

Ja jūs mēģināt nopelnīt reģistrēšanās bonusu, jūs, iespējams, ir jāatbilst tēriņu prasība par minimālo, lai pretendētu uz piedāvājumu. Bet jums nevajadzētu ļaut, ka vilinātu jums tērēt vairāk, nekā jūs varat atļauties.

Ir vēl viens jautājums, too: Kad ir lieli atlikumus, tas būs iespējams, kaitēt jūsu kredīta rādītājus, pat tad, ja tos maksā pilnā apmērā.

Ievērojama daļa no jūsu kredīta score ir balstīta uz summu, parāda jums parādā kā norādīts uz jūsu kredīta ziņojumus. Kredītkartes parāds ir īpaši problemātiska jūsu kredīta score, jo tas ir ļoti ļauj prognozēt paaugstinātu kredītrisku. Tā rezultātā, ja jūs galu galā ar lielu atlikumiem uz jūsu kredīta ziņojumu – pat tad, ja jums ir jāmaksā viņiem pilnībā katru mēnesi – jūsu kredīta rādītāji, visticamāk, samazināsies.

Noteikums Nr.2: Keep Jūsu maksājumus savlaicīgi

Lai nopelnītu labu kredīta rādītājus, jums ir veikt savus maksājumus laikā. Šis noteikums attiecas ne tikai uz jūsu atlīdzības kredītkartes, bet arī viss pārējais uz jūsu kredīta ziņojumus.

Svarīgākais faktors uzskatīts kad jūsu kredīta rādītāji tiek aprēķināti, ir klātbūtne vai trūkums sliktas lietas. Es zinu, cilvēki vēlētos nosaukt šo par “Maksājumu vēsture” kategorijā, bet tas tiešām viss ir par to, vai jums ir negatīva informācija par jūsu kredīta ziņojumus.

Traipu uz jūsu kredīta ziņojumu, ir ne tikai sekas, ja jūs garām maksājumus. Ja jūs plaukts up ton atlīdzības punktiem vai jūdzes, jūs stāvēt iespēja zaudēt viņiem, ja jūs sākat trūkstošos maksājumus. Kāršu emitenti bieži ietver atsavināšanu valodu savos kartes turētāja līgumos ļaujot tiem, lai likvidētu savu nopelnīto atlīdzību, ja jūs noklusējuma.

Noteikums Nr.3: Esi uzmanīgs, cik bieži jūs Pieteikties New Credit

Kad runa ir atvērt jaunus kontus, jābūt ķirurģijas nevis kodolenerģijas. Tas ir labi, lai izmantotu lielu pierakstīšanās bonusu laiku pa laikam. Atverot jaunus kontus visu laiku, tomēr, visticamāk, kaitēt jūsu kredīta rādītājus divos veidos:

  • Pārāk daudz jaunie konti samazinās vidējo vecumu jūsu kontiem. Tas ir matemātiska noteiktība. Ir arī vērts aptuveni 15% no punktiem, kas jūsu kredīta rādītājus.
  • Pieteikšanās jauno kredītu pārāk bieži var ielādēt jums līdzi postījumiem vairākiem vaicājumiem . Cietie jautājumi ir mazāk svarīgs faktors jūsu kredīta rādītājus. Tomēr, ja jūs patiešām vēlaties elites līmeņa rādītāji, tāpat kā 800. (vai pat perfektu kredīta score), nevar būt pārāk daudz neskaidrības.

Nav nekas nepareizs ar nopelnīt daudz kredītkaršu atlīdzības, ja vien jums pārvaldīt savus kontus pareizi. Tikai atceraties, galīgā atlīdzība ir patiešām laba kredīta rezultātu. Tas tulkot lētāku naudu visā jūsu kredītkartes dzīves cikla, kas, iespējams, span sešus gadu desmitus.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.