Trys bendros kredito klaidos ir kaip jas ištaisyti

Home » Credit and Debt » Trys bendros kredito klaidos ir kaip jas ištaisyti

Trys bendros kredito klaidos ir kaip jas ištaisyti

Jei kreditas buvo lengva, tada kiekvienas turės VantageScore arba FICO rezultatas 850. Bet tai nėra lengva, ir klaidų atsitikti. Jūsų uždavinys kaip kredito vartotojui turi būti pakankamai protingas, kad atskirti, kas teisinga ir kas klaidinga, taigi galite jų išvengti bet kokia kaina.

Kredito Klaida Nr.1: Bendro pasirašymas

Ne, ne, ne – ne bet kada tai padaryti. Bendras pasirašymas yra viena iš didžiausių klaidų žmonės daro, kai kalbama apie apsaugoti savo kredito ataskaitas ir rezultatus. Kai kartu pasirašyti už kreditinį įsipareigojimą, jūs vartojate atsakomybę už skolą kaip jei buvo pagrindinis skolininkas. Be to, paskolos arba kredito kortelė, kurį bendrai pasirašė beveik neabejotinai ras savo kelią į jūsų kredito ataskaitas per kelis mėnesius po to, kai sąskaita yra atidaryta.

Kai kartu pasirašyti, gauti sudegino savo dosnumą šansai yra nerimą aukštos – 40%, atsižvelgiant į tyrimo , atlikto 2016 m taškas, jei esate pasiruošęs garantuoti apmokėjimą, paskolos ar kredito kortele, kurios pagrindinis skolininkas negalėjo gauti dėl jo ar jos pačios, tada jums geriau atidėti lėšų atlikti mokėjimus – nes jums gali būti paprašyta padaryti. Ir tu negali tiesiog pasislėpti už tai, kad jūs “tik” bendraautoris signataras, nes bendrai pasirašantis asmuo yra taip pat atsakinga kaip pagrindinis skolininkas.

Fix: Deja, nėra lengva pataisymai, kai jūsų paskola buvo sugadinta dėl bendradarbiavimo pasirašymo Gone Bad. Kartais jūs galite paprašyti savo bendradarbiavimą įsipareigojančiojo asmens refinansuoti arba sumokėti skolą, tačiau tai gali būti sunki užduotis, nebent jie nori ir gali tai padaryti.

Jei jie negali sumokėti finansinį įsipareigojimą ar refinansuoti skolą iš savo vardu, tada jūsų likusios galimybės apima (a) darant prielaidą, mokėjimų save, (b) įtikinti savo bendradarbiavimą skolininkui parduoti turtą, siekiant atsiskaityti skola, arba (c) blogiausių aplinkybėmis, galbūt net ir atsižvelgiant į bankrotą. Tai kodėl aš visada pataria žmonėms tiesiog pasakyti “ne”, kai jis ateina į bendram pasirašymas.

Kredito Klaida Nr 2: uždarymas kreditinės kortelės

Uždarymo kreditinę kortelę tikrai turi potencialą pakenkti jūsų kredito balai. Jūs neteksite kreditą sąskaitoje amžiaus, kai jis yra uždarytas (tai yra mitas), tačiau jums gali neigiamai įtakoti tai, kas vadinama savo “besisukančių panaudojimo santykis” – iš esmės, kiek savo turimą kredito limito jūs naudojamas iki – uždaryti nenaudojamą sąskaitą.

Kredito vertinimo modeliai skirti ypatingą dėmesį šio santykio apskaičiuojant savo balus. Uždarius nenaudojamą kredito kortelę, galite potencialiai sukelti savo santykį lipti į nieobyczajnej teritorijoje, nes jūs prarasite nepanaudotą kredito limitą vertę. Pati santykis apskaičiuojamas dalijant savo bendrą kredito kortelės skola, kurią užpildo kredito limitų ant jūsų atvirų kreditinių kortelių sąskaitas.

Pavyzdžiui, tarkime, jūs turite keturis kredito korteles su $ 5,000 ribą kiekvienas, o jūsų likutis tarp visų keturių kortų yra $ 5000. Jei uždarysite vieną kortelę, jūsų prieinama kredito limitas traukiasi iš $ 20,000 iki $ 15,000, o jūsų panaudojimas santykis būtų iš karto šuolis nuo 25% iki 33%.

Fix : Jei jūsų kredito kortelės sąskaitos buvo uždarytos dėl klaidos ar net savo paties prašymu, jums gali būti suteikta galimybė įtikinti kredito kortelės išdavėjas atnaujinti sąskaitą. Tiesa, šis sprendimas yra avantiūra, bet ji niekada Skauda paklausti.

Jei jūsų kortelės išdavėjas nenori vėl uždarą sąskaitą, jūs vis dar gali potencialiai atšaukti bet kokį kredito balas žalą iš aukštojo skolos limito santykiu pasiteisina likučius savo likusį plastiko. Tuo atveju, jei jūs negalite sau leisti tiesiog parašyti didelį čekį, jums gali būti suteikta galimybė sumažinti savo nuostolius, prašydami esamos kortelės emitentai padidinti ribas savo sąskaitas.

Kredito Klaida Nr 3: Kreipimasis dėl mažmeninės prekybos parduotuvėje kreditinės kortelės

Kaip nykščio taisykle, tai geriausia kreiptis ir atidaryti naujas sąskaitas tik tada, kai tikrai reikia daryti. Taigi, kai atostogų sezonas ritininis aplink, ir jūs sutinkate atidaryti mažmeninės prekybos parduotuvės kreditinę kortelę, siekiant gauti 15% nuo savo sandorio, kad gali labai tikėtina klaida. Vien aktas paraišką ir atidarydami naują mažmeninės prekybos parduotuvės kortelę galėtų vairuoti savo kredito balai žemyn dėl naujos kredito tyrimą ir ribojančių kredito limitų mažmeninių korteles.

Mažmeninė parduotuvė kredito kortelės yra žinomi dėl sporto dideles palūkanų normas ir žemos ribos. Kaip rezultatas, tai lengva per panaudoti mažmeninės parduotuvės kortelę – ir, kaip minėta pirmiau, kai jūsų skolos ir ribos santykis lipa, jūsų kredito balai paprastai patenka.

Fix: Jei jau padarė atidarymo nereikalingų Retail Store kreditinės kortelės klaidą, jums nebūtinai turėtų išlėkti uždaryti sąskaitą – žr Klaida Nr 2 punktą. Uždarius sąskaitą nebus anuliuoti, kad tyrimo poveikį, ir nebus pašalinti sąskaitą iš savo kredito ataskaitas. Taškas, žala jau buvo padaryta.

Tačiau svarbu išlaikyti jokių parduotuvėje kreditinės kortelės kiekvieną mėnesį atsipirko pilna. Atnaujinamos pusiausvyrą mėnesį, beveik neabejotinai sugadinti savo balus bent tam tikru mastu. Net nedidelis $ 300 likutis parduotuvėje kortelę su $ 300 limitu potencialiai galėtų turėti reikšmingą poveikį (ir ne į gerą pusę) apie jūsų kredito balas.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.