Ušetříte peníze svazkování pojištění? Ne vždy

Home » Insurance » Ušetříte peníze svazkování pojištění? Ne vždy

Ušetříte peníze svazkování pojištění?  Ne vždy

Pravděpodobně jste slyšeli linii „svazek a zachránit“ od pojišťoven, slibují velké slevy, pokud máte všechny své politiky ze stejného nosiče.

Často je to pravda, že dostat se dvě nebo více zásady ze stejné společnosti bude znamenat slevy – až 25% sleva na majitele domů politiky – v závislosti na pojišťovně. Plus, svazování pojištění je výhodné, protože fakturační údaje a podrobnosti pokrytí lze přistupovat ze stejného účtu pro všechny politiky.

Ale to pohodlí usnadňuje zapomenout na pojištění, a to je jistý způsob, jak skončit placení příliš mnoho.

Ano, svazování obvykle šetří peníze

Společnosti, které nabízejí svazování mají tendenci dávat slevu 5-25% na každé politiky. Majitelé domů pojištění obvykle dostane největší sleva, neboť hodnota vašeho domova je pravděpodobně mnohem větší, než je vaše auto je.

„Většina firem jsou opravdu nemají zájem“ v prodeji jen majitelů domů politiky, říká Michael McCartin, prezident Joseph W. McCartin pojištění v Beltsville, Maryland, která prodává politiky z několika dopravců, jejichž zásady jsou k dispozici v tomto regionu.

Nosiče „které zvýšily sazby pojištění domácnosti, ale nabízejí velké slevy, pokud svazek všechno dohromady,“ říká McCartin. Auto pojištění sleva je často menší procento, ale to se liší podle společnosti, říká.

Například, pokud váš domov a auto pojištění je dodáván, můžete získat slevy ve výši 10% na auto politiky a 15% na vašem pojištění domácnosti. Pokud jste svázaný vaše auto pojištění s nájemníky politikou místo, můžete vidět až do 5% slevou.

Co se stane, když se nedíváte

Svazování politiky podporuje „nastavit a zapomenout“ mentalitu, ale automaticky obnovuje každý rok se stejnou společností by mohlo přijít v ceně. Jsi méně pravděpodobné, že se podívat na ceny konkurence, pokud budete muset přepínat dvě zásady místo jednoho, a to zejména pokud se vyplácí automaticky prostřednictvím účtu hypotečního u třetí osoby.

Ceny mají tendenci zvyšovat v době obnovy politiky a mohou palec nahoru nad rámec toho, co byste zaplatili s jinou společností, pokud nechcete zkontrolovat ceny on-line nebo telefonicky.

Samozřejmě, že ne všechny pojišťovny zvýšení pojistného, ​​dokud jejich zákazníci jsou přeplácení, a sazby jsou povinni v průběhu času zvyšuje s jakýmkoliv výrobkem. Co je skutečně důležité, je, zda vaše současná společnost by tak učinit – a pokud nechcete zkontrolovat, budete nikdy neví.

Různé Lidi, stavy a ceny

Otázka, zda se svazek je hlubší než pohodlí: Pojištění cen je velmi individuální a záleží na tom, kde žijete, vaše úvěrová historie (ve většině států) a hodnota položky jste kryjí.

„Skutečnost je taková, že pojistitel, který vám může poskytnout Pojištění domácnosti s nejnižšími náklady, je s největší pravděpodobností není ten, kdo Vám může nabídnout nejnižší-cost auto pojištění,“ říká Kyle Nakatsuji, CEO of Clearcover, uvedení do provozu za auto pojištění.

Řekněme, že vaše situace se promítá do velmi drahé auto politiky – možná budete řídit sportovní vůz, nebo byly v poslední době u-poruchy nehoda – ale váš dům je skromný a vyžaduje minimální pokrytí. Pokud vám váš operátor poskytuje nejlevnější pojištění vozidla je to možné, i když míra majitelů domů není tak nízká, jak by to mohlo být, že jste pravděpodobně stále šetří s svazku.

Ale scénář je převrácený v případě vašeho operátora a že auto pojištění je drahé ve srovnání s jinými možnostmi ve vaší oblasti. Sleva na levnou majitelů domů politiky – dokonce o 25% – by blednou ve srovnání s většími úsporami byste získali přerušením svazku a výběrem nejlevnější auto pojištění. Po nakupování a porovnávání ceny pro oba, možná budete chtít, aby se vaše domácí politiku totéž, ale dostat své auto pojištění jinde.

Uvědomte si, že některé auto pojišťovny nabízejí slevy za to, že politiky majitelé domů na svém místě a naopak -. „Takže jste stále dostává výhod spojených prodejů, aniž by svazku“, i když to není z nich, Nakatsuji říká,

Co můžeš udělat

Můžete se pokusit vyhnout rychlosti tečení tím, že nakupovala kolem politiky, a to jak samostatně a svázaný:

  • Každý druhý rok.
  • Pokud vidíte nárůst ve výši 10% nebo více na obnovu.
  • Kdykoli máte velkou životní změnu, včetně manželství, rozvodu nebo tah.
  • Pokud je váš úvěr dostal lepší nebo horší. Ve většině států, špatná úvěr může zvýšit sazby více než špatné jízdní záznamu. (Výjimkou jsou California, Hawaii, a Massachusetts, kde je to nezákonné pro pojišťovny, aby zvážila své kreditní při stanovování sazeb.)
  • Hned po tříletém výročí pohybující porušení, jízdenky nebo nehody. McCartin říká, že vaše cena bude odrážet stav na den, kdy jste nakupovat a tříletá ochranná známka je obvykle, když ceny jdou dolů.

Při porovnávání cituje online, vyhledávat sdružené i oddělené politiky a hledat pro stejné pokrytí jako vaše současné pojištění.

Dalo by se také mluvit s nezávislý pojišťovací agent, jako McCartin, kteří mohou srovnávat politiky a najít jablka s jablky pokrytí. Vím, že nezávislí agenti nemůže dostat každý citát k dispozici – některé podniky prodávají politiky pouze prostřednictvím vlastních nebo online.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.