Uuri Kui Teil peaks pensionile

Home » Retirement » Uuri Kui Teil peaks pensionile

Õpi otsustada parim elupaigaks Retirement

Õpi otsustada parim elupaigaks Retirement

Teil on salvestatud ja kavandatud ootame pensionile. Nüüd tuleb küsimus: Kui ma peaksin pensionile? Kui oli üks suurepärane koht, et see vastaks vajadustele iga pensionärina, otsustades kuhu elama oleks lihtne. Aga no unistus asukoha sobib iga unistus-ja seal on palju sarmikas ja mugav võimalusi üle kogu kaardil. Sõltumata teie ideaalne, või teie asi kaitsmed, seal mõned olulised asjad, mida otsida, kui nad otsustavad, kus elada pensionile.

Mida otsima Retirement Spot

Põlvkond tagasi peamiseks mureks pensionäre otsib uude asukohta oli kliima. Täna, majanduslikest kaalutlustest kaaluvad palju kõrgemalt. Madal elukallidus ja eluasemekulud on oluline enamik meist, samuti tegurid, mis tagab saate tulla kogu kui asjaolud muutuvad (pärast abikaasa surma, vajate rohkem praktilisi elavad rajatis, või lihtsalt meelemuutus).

Eksperdid soovitavad otsib piirkondades elanikkonna suurem kui 10000, nagu hõredamalt asustatud piirkondades võib olla vähendaks inimeste teenuseid. Valdkonnas tuleks kasvab ja on omadused, mis meelitada uusi tulijaid, näiteks loodusvaradega terviseradade maa, mis on nähtav ajalugu nagu vaatamisväärsus hoonete ja ajaloomälestiste ja elujõulise majanduse, kus inimesed saavad tööd leida. See peaks olema ka madala kuritegevusega ja suhteliselt lähedal hea jaekaubanduses ja suure meedia turul.

Te võite arvata, mida soovite teisaldada tsivilisatsioonist eemal, kuid saate hakata end isoleerida. Kõige tähtsam on pensionärid, täisteenindusega meditsiiniasutus peab olema mõistlikus sõidu kaugusel.

Mis kultuuri-, haridus- ja puhkemajanduse ressursside, samuti juurdepääsu tipptasemel ülikooli haiglates, kolledži linnades on üha populaarsemaks pensionile sihtkohtadesse.

Ülikoolid meelitada uusi tulijaid, mille konstruktsioon ja linnad, mis ümbritsevad neid sageli parem ühistranspordi süsteemide ja elukallidus on madalam kui teistes linnades. Plus, nad on tavaliselt parim rentimine turgudel riigis. Teil on võimalik omandada vara enne pensionile ja rentida seda õpilast. Riigi pealinnades ka sageli täita palju eespool nimetatud kriteeriumidele, ning kipuvad olema suhteliselt majanduslanguse-proof.

Maksud ja oma pensionile Sihtkoht

Enamiku inimeste jaoks, maksud on teine määrav tegur. Praegu seitse riiki (sealhulgas Florida ja Texas)  ei ole isiklikku riigi tulumaksu , kuid veel 20 (sealhulgas Colorado, Georgia ja New York) pakkuda soodsa maksusoodustusi pensionipõlves sissetuleku. Parim ala väiksema maksu pausi kuid elukallidus on madalam või madalam kinnisvara maksud võib panna teid enne mängu. Sõltumata keskenduda elu planeerimise üle maksuplaneerimise: kus ja kuidas sa tahad veeta oma päeva? Kui sul ei ole sellele küsimusele vastata esiteks, madalad maksud ei pruugi sind õnnelikuks.

Külasta Your Best Places pensionile

Kui mitmel pool riigis tunduda ahvatlev, mine ja vaata neid. Alustage aastat enne pensionile külastada kuni viis või kuus kohta. Kui teil on vähenenud oma valikuid kolm või vähem, veeta kuni kolm nädalat iga hoolikalt kaaluda plusse ja miinuseid päev-päevalt elu.

Ärge kulutada kogu oma aega hotelli lähedal kesklinna-asemel välja tulla ja külastada linnaosade saada aimu sellest, milliseid inimesi. Kõige tähtsam on, ei saa tugineda otsuse keskmiselt majade hinnad leida internetist, mis on sageli alahinnatud. Kohtuda Vahendamine valdkonnas, et saada aru tegelikust kodu hinnad ja leida keegi pühendunud aidata teil leida õige koht.

Mõtle Ametiaja Kohati

Muidugi, enne mis tahes otsuse tegemist, eelnevalt pensionäre tuleb kõigepealt kindlaks teha, kas liikuda on vaja. Mõne jaoks ei pruugi olla. Vastavalt viimastele rahvastikustatistika USA Census Bureau, 49 välja 50 inimest üle 65 viibimise õigust, kus nad on. Kui teie praegune kodulinn on taskukohane lähedal sõpradele ja perele, ning lähedal tegevusi ja meelelahutust sulle kõige rohkem meeldivad, miks liikuda huvides liigub?

Selle asemel, kas muutuste vajadust saab rahuldada kaudu sagedamini lühike puhkus, või ostes või odav nädalavahetusel põgenemine kodu.

Mõned eelnevalt pensionäre valida proovida kohapeal osalise tööajaga koos Condo linna ja maja riigis. Neile, kes on vahendid, ostes teine ​​Puhkemaja ajal oma tööaastate pakkuda eelpensioni katseaeg. Veelgi parem, rentida maja välja kõrghooajal ja külastada regulaarselt välja hooaja. Sel moel saab teha väike ekstra raha ja hinnata kaebuse elavad seal täiskohaga.

Teadus Best Places pensionile

Enne mis tahes otsuseid selle kohta, kus sa tahad elada, see aitab teha mõned uuringud. Siin on, kust alustada.

  • Rahvastik, majandus, vaatamisväärsused ja üldinfo:  Külasta saiti kohaliku  kaubanduskoja  ja  majandusliku arengu agentuuri  , et saada aru kohaliku majanduse ja tööstuse. Enamikus linnades on ka külastajate bürood veebis, mis annab teile tunde elanikkonnast, elukvaliteedi ja kohalikke vaatamisväärsusi. Samuti kontrollitakse Reisimine, kus saad siseinfot kohalikega, kes teavad valdkondades parim.
  • Kliima:  Kui sa tõesti tahad geek läbi kliima andmeid, vaadake  interaktiivne kliima andmete tööriistu  National klimaatilistes Data Center (NCDC).
  • Elukalliduse:  Nõukogu ühenduse ja Economic Research kasutab andmeid oma iga-aastase elukalliduse indeks võimule mugav  elukallidus võrdlus kalkulaator . See mõõdab elukalliduse rohkem kui 300 linnapiirkondades.
  • Kuritegevuse tase:  FBI aastase  kuritegevuse Ameerika Ühendriigid: Uniform Crime aruanded  teile anda ülevaade aitab kuriteoks kõigis kuid väikseim American linnades. Võite ka lihtne juurdepääs kohaliku kuritegevuse aruanded, kui olete kitsendati otsingut.
  • Tervishoiu:  US News avaldab  juhend parim haiglad  koos andmebaasi saate otsida asukoha ja / või eriala.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.