Úvěrové zprávy mýty, které nejsou pravda

Home » Credit and Debt » Úvěrové zprávy mýty, které nejsou pravda

Úvěrové zprávy mýty, které nejsou pravda

Informace ve vaší kreditní zprávy dopady vše od místa, kde žijete na to, co budete řídit, a to iv případě, budete pracovat. Bohužel, příliš mnoho lidí nerozumí jejich úvěrové zprávy a informace v ní obsažené. Zde jsou některé z nejčastějších mýtů o úvěrových zpráv a pravdě za každou z nich.

1. Nemusíte kontrolovat vaší kreditní zprávy, pokud se ucházíte o úvěru.

Kontrola vaší kreditní zprávy předtím, než budete žádat o velkou půjčku mohou zlepšit své šance na získání schválen. Přezkoumání vaší kreditní zprávy před provedením aplikace vám dává možnost vyčistit chyb a další negativní informace, které by mohly dostat vás odepřen.

Ty by neměly čekat, až budete připravovat na hlavní aplikaci pro kontrolu vaší kreditní zprávy. Je také důležité zkontrolovat vaší kreditní zprávy nejméně jednou ročně, aby pátrat po známkách krádeže identity nebo podvodu. Proaktivní přezkoumání vaší kreditní zprávy vám umožní zachytit i vypořádat s krádeží identity, než je to ještě horší.

Pokud hledáte práci, nebo pokud jste se na povýšení byste měli zkontrolovat své kreditní zprávy. Mnozí zaměstnavatelé mohli kreditní zprávy (ne kreditní skóre) a chcete být připraveni na to, co oni mohou najít. To je zvláště důležité, pokud se ucházíte o finanční pozici nebo vedoucím postavení na vysoké úrovni. Máte právo na kreditní zprávy volné, pokud jste v současné době nezaměstnaný a plánují hledat práci v příštích 60 dní.

A kdykoli budete popřel o kreditní karty, půjčky, nebo jiné služby, protože informace ve vaší kreditní zprávy, byste měli zkontrolovat kopii vaší kreditní zprávy používané v tomto rozhodnutí potvrdit správnost informací. Budete mít nárok na bezplatné úvěrové zprávy v tomto případě je. V případě chyby kreditní zpráva vedla k oblíbeným odpírána, můžete podat námitku proti těmto chybám s Credit Bureau a požádat věřitele, aby přehodnotila svou přihlášku.

2. Kontrola vaší kreditní zprávy bude bolet vaší kreditní.

Pravděpodobně jste slyšeli, že šetření do vaší kreditní zprávy může negativně ovlivnit svůj kredit, ale který neobsahuje vlastní dotazy do svého úvěru. Existují dva typy úvěrových vyšetřování. Tvrdé šetření jsou při podat žádost o úvěr nebo produkt úvěrové bázi nebo služby. Tyto dotazy se ublížit své kreditní skóre. Měkké šetření jsou při kontrole vaší kreditní nebo šek obchodní vaší kreditní vás prescreen pro úvěrové produkty nebo služby. Tyto měkké dotazy nebolí své kreditní skóre.

Prochází věřitele, aby své kreditní zkontrolovat bude bolet vaší kreditní. Chcete-li se vyhnout nutnosti vaší kreditní ovlivněna, měli byste zkontrolovat vaší kreditní zprávy sám sebe tím, že jde přímo k jednomu ze tří hlavních úvěrovými institucemi. Tam může být poplatek, když si objednáte vaší kreditní zprávy z úvěrovými institucemi, pokud máte nárok na bezplatné úvěrové zprávy je podle zákona o veletrhu Credit Reporting. Si můžete objednat jeden zdarma kreditní zprávy každý rok přes AnnualCreditReport.com, místo pro objednávání zdarma kreditní zprávy udělené federálním zákonem o.

Je to dobrá zpráva, že vaše vlastní kreditní šeky nebude bolet váš kredit. To znamená, že můžete zkontrolovat své kreditní tak často, jak je potřeba, aby bez obav, že vám ublíží.

3. Splácení v minulosti patřičně v úvahu dojde k jeho odstranění z vaší kreditní zprávy.

Splácení dlužné rovnováhy je lepší pro váš úvěr v dlouhodobém horizontu. Bohužel, tato platba nevymaže účet nebo na platební historie detaily z vaší kreditní zprávy. Všechny minulé negativní platby zůstane na vaší kreditní zprávy po dobu trvání úvěrového vykazovaného časového limitu, ale váš účet bude aktualizován ukázat, že jste dohnali na nesplacené pohledávky. Pokud je váš účet je stále otevřený a aktivní, bude vaše budoucí včasné platby budou označena jako ok.

Přesně hlášeny negativní informace mohou zůstat na vaší kreditní zprávy po dobu až sedmi let. Po tomto časovém období, negativní informace by měly být automaticky odstraněn z vaší kreditní zprávy.

4. Platba na dluh se prodlouží lhůtu úvěrové výkaznictví.

Někteří lidé váhají, aby splatit starý účet, protože věří, že platba bude restartovat přesného času úvěrové výkaznictví, vedení účtu na své kreditní zprávy o dalších sedm let. Naštěstí to není tento případ.

Časový limit kreditní třídění je založeno na čase, který je předán od negativního působení. Placení na účet bude té doby nebude restartován. Například, pokud jste byli 30-ti dny později na kreditní kartě v prosinci 2010, dohnal znovu v lednu 2011 a platí se na čas od té doby, budou opožděné platby odpadávat vaší kreditní zprávy v prosinci 2017. Zbytek historie účtu od tohoto okamžiku vpřed zůstane na vaší kreditní zprávy.

5. Zrušení účtu dojde k jeho odstranění z vaší kreditní zprávy.

Dalším společným mylná představa, že pouze zrušení účtu bude odstranit z vaší kreditní zprávy. Nicméně, to není tento případ. Při zavření účtu, jediná věc, která se stane, pokud se týká vaší kreditní zprávy je to, že stav účtu je označena jako zavřená. Účet zůstane na vaší kreditní zprávy pro zbývající část úvěrového výkaznictví lhůty, pokud byla uzavřena ve špatném postavení, například v případě, že účet byl obviněn off. Nebo, v případě, že účet byl v dobrém stavu, kdy byl uzavřen, zůstane na vaší kreditní zprávy na základě pokynů z úvěrových registrů pro hlášení pozitivní, uzavřené účty.

6. Vdávat se sloučí své kreditní zprávy s vašeho manžela.

Když se vdávat, budete i nadále udržovat samostatnou kreditní zprávu od svého manžela, i když změníte své příjmení. Některé společné účty, oprávněné uživatelské účty, a co-podepsal účty mohou objevit na obou manželů úvěrových zpráv, ale jednotlivé účty budou i nadále uvedeny na kreditní zprávy každé příslušné osoby.

7. Pouze kreditní karty a úvěry objeví na vaší kreditní zprávy.

Když čtete prostřednictvím vaší kreditní zprávy, můžete být překvapeni, na všechny typy účtů, které se zobrazují. Účty za lékařskou péči, dluh sbírky a veřejné záznamy jako úpadku či daňové pohledávky jsou uvedeny na vaší kreditní zprávy kromě kreditních karet a úvěrů.

Vzhledem k tomu, že nejsou úvěrové účty, účty, jako jsou platby mobilním telefonem či inkaso plateb nejsou pravidelně hlášeny úvěrovými institucemi. Pokud se tyto účty staly vážně delikventní, mohou být přidány k vaší kreditní zprávy jako sběrný účet.

8. historie zaměstnání a příjem je součástí vaší kreditní zprávy.

V roce 2015 studii TransUnion , 55 procent lidí, kteří si v poslední době kontroluje jejich úvěrové zpráva věřil objevila knížka zaměstnanost na svých zprávách. A 41 procent si myslí, že příjem je uveden na jejich úvěrové zprávy. Váš současný zaměstnavatel může být uvedena na vaší kreditní zprávy, ale to je vše. Vaší kreditní zprávy nebude vést seznam svých předchozích zaměstnavatelů, a to neuvádí své příjmy. Kreditní a žádosti o úvěr, nicméně bude žádat o zaměstnání a informace o příjmu schválit vaši žádost.

9. kol historie je uveden na vaší kreditní zprávy.

Ve studii TransUnion, 49 procent lidí s vynikající kredit za to, že platby nájemného jsou zahrnuty do úvěrové zprávy. Pronájem účty obvykle neobjevují na vaší kreditní zprávy, ale mohou existovat určité výjimky. Pronájem platby do bytů, které vykazují na Experian RentBureau budou zahrnuty do vaší Experian kreditní zprávy. Úvěrovými institucemi obecně nesdílejí informace, aby tyto platby nájemné nebude na svých ostatních úvěrových zpráv objeví.

10. Účty jste cosigned jen neobjeví na vaší kreditní zprávy.

Když se cosign kreditní kartu nebo půjčku na vaší kreditní zprávy, stejně jako ostatní údaje, stejně jako všechny ostatní účty se zdá. Využití a platba aktivita účtu se objeví na vaší kreditní zprávy a ovlivnit svůj kredit, a to i když nejste ten, kdo využívá nebo výhody z účtu. Pokud vaše jméno bylo cosigned bez vašeho svolení, nebudete moci odstranit cosigned účet z vaší kreditní zprávy.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.