Užitečné tipy pro výběr plán Good Health Care

Home » Insurance » Užitečné tipy pro výběr plán Good Health Care

10 Klíčové úvahy při porovnávání plány zdravotní péče

Užitečné tipy pro výběr plán Good Health Care

Dostupné zdravotní péče je v popředí našich myslích těchto dnech. Podle National Patient advokáta Foundation  (NPAF), možnost nákupu pro zdravotní pojištění je cílem nalézt možnosti, dostupné zdravotní péče a ušetřit peníze na zdravotní pojištění plánu velmi důležitá.

Jak si vybrat mezi zdravotní péčí Možnosti plánu

Muset vybrat mezi několika plánech zdravotní péče může být skličující úkol. Kromě pochopení své různé možnosti a jaké jsou termíny znamenají ve svém zdravotním pojištění, tam jsou některé klíčové oblasti byste měli porovnat při výběru plán zdravotní péče.

Zde je 10 klíčových oblastí, aby zvážila, pokud potřebujete najít nejlepší zdravotní péče plán:

1. Váš lékař: Některé plány zdravotní péče vyžadují, abyste používat své sítě lékařů. Pokud jste v současné době se s lékařem, který byste chtěli, aby viděl, pak nejprve zkontrolujte, zda je váš lékař je součástí plánu péče o zdraví uvažujete. Potřebujete-li zvolit nový lékař z plánu zdravotní péče zvážit zkoumání lékaři pověření voláním ordinaci pracují, čtou internetové hodnocení lékaře a poraďte se s American Medical Association ( AMA ). Umístění a dostupnost jsou další faktory, které je třeba při výběru lékaře. Zjistěte hodiny zařízení, kde lékař pracuje a zjistit, zda je k dispozici všem těmto hodin nebo jen pár lékař.

2. Odborníci: Pokud máte konkrétní zdravotní potíže, nebo se domníváte, možná budete muset použít odborníky v budoucnu zjistit, jestli budete moci používat specialista a to, co je postup je.

Podívejte se, jestli budete vždy nutné kontaktovat primární péče lékaře první a pokud již máte specialisty, pokud budou přijaty.

3. Pre-existující podmínky nebo čekací doby:  Někdy se ve zmatku výběru zdravotní péče plánu mnohé zapomněl potvrdit, jak pre-existující podmínky se budou vztahovat, a zda tam jsou čekací doby.

Ujistěte se, a přezkoumání těchto údajů.

4. Nouzové a Hospital Care: Zjistěte, jaké nouzové pokoje a nemocnice jsou hrazeny z vašeho plánu. Kromě toho, zjistit, co představuje „stav nouze“. Někdy se vaše definice nouze nemusí být stejný jako plán zdravotní péče uvažujete, a to nemohlo být pokryty. Také zkontrolujte, zda je třeba se obrátit na primární péče lékaře, než se dostane neodkladnou péči.

5. Pravidelné physicals a zdraví projekce:  Pokud máte rádi dostat pravidelné physicals a zdravotní projekce se ujistili, že jsou pokryty. Plány většiny řízené péče pokrytí těchto typů projekcí ročně, ale některé nezávislé pojistné plány nepokrývají jim vůbec. Máte-li děti, zjistit, zda jsou pokryty dobře dětské prohlídky a očkování.

6. léků na předpis pokrytí:  Pokud v současné době používají léky pravidelně, nebo myslíte, že budete muset v budoucnu kontrolovat podrobnosti o pokrytí léku na předpis. Máme uvedeny několik dobrých tipů na předpis pokrytí drog, včetně tipů od NPAF v našem článku o úsporu peněz na typu zdravotní care.This pokrytí může značně lišit od plánu plánu.

7. OB-GYN:  Pokud pravidelně vidět porodník nebo gynekolog, zjistit, zda váš lékař je pokryta v plánu uvažujete.

Pokud uvažujete o plodnost ošetření nebo budou v budoucnosti, uvidíme, co se může vztahovat i některé plány jsou nyní včetně různého typu pokrytí plodnosti. Totéž by platilo pro těhotenství pokrytí: zjistit, kolik budete muset zaplatit z vlastní kapsy na těhotenské a porodní péče, pokud jste těhotná, nebo se rozhodne v úmyslu otěhotnět v budoucnu.

8. Doplňkové služby:  zvážit, jaké další služby jsou zahrnuty při srovnávání zdravotních plánů. Některé příklady dalších služeb, které mohou být pro vás důležité, zahrnují: užívání drog a alkoholu rehabilitace, péče o duševní zdraví, poradenství, domácí zdravotní péče, domovech s pečovatelskou službou, hospic, experimentální léčby, alternativní léčby, chiropraxe péče.

Mějte na paměti, že existují i ​​politiky, jako je kritické nemoci nebo dlouhodobé pojištění sociální péče, který budete chtít prohlédnout, zatímco vy zhodnotit své možnosti zdravotního pojištění, tyto jsou považovány za doplňkové zdravotní pojištění.

9. Náklady:  Zjistit, co spoluúčastí budete muset platit dříve, než zdravotní politika bude platit. Zjistěte si, kolik procent zdravotní péče bude platit po vaší spoluúčastí, a také, kolik procent budou platit, pokud budete muset použít lékaře, nemocnice, nebo specialistu, který je ze sítě. Zjistěte si, zda tam bude spoluúčast, to jsou poplatky, které musíte zaplatit, když navštívíte svého lékaře, nemocnici nebo pohotovost. A konečně, znát své limity. Některé plány mají životnost limity, kolik bude plán zdravotní péče platit a některé mají životnost limity spolu s ročními limity.

10. Vyloučení:  Posledním aspektem je seznam výjimek. Budete chtít zkontrolovat seznamu vyloučených každý plán, aby zjistili, co se nevztahuje a zjistit, zda některý stav v současné době máte, nebo očekávat, že v budoucnu, je zahrnuta v tomto seznamu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.