Uzziniet, cik daudz naudas Keep krājkontā

Home » Finance » Uzziniet, cik daudz naudas Keep krājkontā

Nosakot atbilstošu likviditātes līmeni, savu Savings

 Uzziniet, cik daudz naudas Keep krājkontā

Viena no lietām, ko es ievēroju daudz ar nepieredzējušiem investoriem ir nievāt viņi, šķiet, turēt uz turēt naudu uzkrājuma kontā vai, ja augstāka neto vērtībā, novietot tieši parādzīmju pie ASV Valsts kasē. Tā ir problēma, jo jūs nevarat īsti sākt veiksmīgu ieguldot programmu, kamēr jums ir labs pamats zem jūsu finanšu kājām.

Liela daļa no šī fonda ir jūsu likviditāte.

 Grāmatvedības uzskaite, likviditāte attiecas uz resursiem savā bilancē, kas ir vai var būt viegli, lēti un ātri pārvērsta, skaidrā naudā. Visaugstākā prioritāte likvīdiem aktīviem, ir tas, ka viņi būs tur, kad jūs sasniedzat par viņiem, un drošība pamatsummas nekad apdraudēta.

Tas nav noslēpums, ka, attiecībā uz mazo ieguldītāju, populārākais veids, kā novietot naudu malā likviditātes nodrošināšanai ir izmantot krājkontu.

Cik daudz naudas jums vajadzētu jums uzturēt krājkontā

Viss pārējais ir vienāds, un runājot plašā, akadēmiskajā izpratnē, atbilde ir vienkāršāka, nekā tas varētu šķist. Naudas summa ieguldītājam būtu paturēt krājkontā tiks balstīta uz nedaudz faktoriem, tai skaitā:

  • No viņa stabilitāte vai viņas situāciju nodarbinātības vai cita galvenais ienākumu avots
  • Par fiksēto izdevumu līmenis viņam rodas katru mēnesi
  • Viņa vai viņas vēlamo dzīves līmeni
  • Par lielo pieprasījumu par saviem līdzekļiem, jo ​​īpaši tiem, varbūtība, ka varētu rasties īsā
  • Par naudas summu, ko viņš vai viņa ir nepieciešams justies droši, kas ir tīri emocionāls apsvērums, kas atšķiras no cilvēka uz cilvēku, un pat no gada uz gadu, pamatojoties uz dzīves posmā

Pieņemsim, veltiet laiku, lai pārbaudītu dažus no šiem padziļinātu, lai jūs varētu iegūt priekšstatu par naudas līmeņiem, kas varētu būt piemērots personīgs krājkontu.

Esi godīgs par stabilitāti Jūsu ienākumu stāvoklis

Vai jūs štata profesors prestižajā Ivy League universitātē ar desmitiem publicēto grāmatu, kas rezervējis grafiku ienesīgs samaksāto runājošās koncerti, un sānu karjeru kā augsta noejošs eksperts, kas visi nāk kopā, lai radītu pārsvarā stabils, ienesīgs , sešu skaitlis ienākumiem, vai jūs pagaidu darbinieks tādā sezonas nozarē, kas saskaras uzplaukuma un lejupslīdes laiku, lai jūs nekad zināt, ja jūs gatavojas, lai būtu darbs nākamā ceturkšņa?

Pat tad, ja ienākumi bija identiski, šī persona būtu nepieciešams, lai būtu vairākas reizes līmenis naudas sēž krājkontā, lai pienācīgi aizsargātu savu ģimeni no iespējamās katastrofas, jo šī persona ir pakļauts lielākām personīgo likviditātes šokiem.

Vēl viena alternatīva ir jāievēro tas, ko es saucu par Berkshire Hathaway uzņēmējdarbības modeli. Laika gaitā daudzus gadus, var ievērojami samazināt risku, pastāvīgi pievienojot jaunas plūsmas no ienākuma. Vai jums ir advokāts, kurš pieder ķēdi saldējuma veikalu, vai ģeoloģiju profesors, kurš ir izveidojusi portfeli maģistra komandītsabiedrību gushing naftu, dabasgāzi, un cauruļvadu peļņu savā norēķinu kontā, jo vairāk daudzveidīga jūsu naudas plūsmas, tad mazāk būs jāpaļaujas uz vienu darbību vai darbības, lai saglabātu gaisma un pārtikas pieliekamais.

Aprēķiniet savu līmeni fiksētās izmaksas

Nākamais solis, mēģinot noteikt, cik daudz naudas jums vajadzētu paturēt krājkontā ir apskatīt jūsu fiksēto izdevumus. Ja esat pazaudējis visu savu ienākumu nakti, cik mēnešus jūs varētu saglabāt savu dzīves līmeni? Lielākā daļa eksperti iesaka sešu mēnešu rezervi.

Personīgi, es domāju, ka lielākā daļa cilvēku būtu jāapsver vismaz vienu līdz divus gadus. Tā ir vērienīga, taču saprotam, jums nav, lai veidotu šo rezervju nakti. Jūs varat strādāt gadiem ilgi, lēnām uzkrājot savu pārpalikumu. Vēl viens veids, kā jūs varat sasniegt to, kas ir, samazinot naudas prasības par jūsu ģimenes finansēm. Piemēram, jūs varētu atmaksāties jūsu hipotekārā ātrāk nekā tā noteiktā termiņa beigām. Bez hipotēkas maksājumu, jūsu ārkārtas fonds sēžot krājkontā nav nepieciešams tik liels, lai dotu jums vairāk naudas ieguldīt vai tērēt.

Izrēķināt, ja Jūs esat pakļauta ar strauji palielināsies jūsu skaidrās naudas rezerves

Vai jūs draud lielāko tiesas procesu? Vai pastāv potenciāls nozīmīgiem medicīnas rēķinus? Vai jūsu ģimenei piederošs bizness cieš kritums ieņēmumu? Ja tā, tad apsveriet slepus naudu krājkontā. Viens no vissliktākajiem attīstības modeļiem, ka jūs galu galā, kam ir pārāk daudz naudas uz rokas. Tas ir augstas klases problēma ir. Ja nekas nāk no tā, jūs vienmēr varat iegādāties aktīvus, lai radītu pasīvo ienākumu nākamajā mēnesī, vai nākamajā gadā.

Paskaties iekšpusē un godīgi novērtēt, kā jūs jūtaties emocionāli

Tas atšķiras ikvienam, un, atkal, tas var pat mainīties atkarībā fāzi jūsu dzīvē. Cik daudz naudas būtu nepieciešams, sēžot droši un droša krājkontā, lai jūs varētu gulēt arī naktī, un nav jāuztraucas? Jūs, iespējams, ir skaitlis, pat ja tā ir neracionāla, kas nāk prātā uzreiz.

Dažiem cilvēkiem, tas ir $ 10,000. Attiecībā uz citiem, $ 100,000. Miljardieris Vorens Bafets patīk, lai saglabātu $ 20 miljardiem minimums apkārt, lai gan viņš parki to parādzīmju, obligāciju un piezīmes, nevis krājkonts. Mums katram ir “virkne”. Skaitlis jūsu veic godīgs ar sevi, un tad jāatrod veids, lai tā notiktu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka investo Guru neparedz nodokļu, investīciju vai finanšu pakalpojumus un konsultācijas. Informācija tiek iesniegts, neņemot vērā ieguldījumu mērķiem, riska toleranci vai finanšu apstākļiem kādas konkrētas investora un var nebūt piemēroti visiem investoriem. Pagātnes rezultāti nenorāda uz nākotnes rezultātiem. Ieguldījumi ir saistīta ar risku, tai skaitā iespējamo zaudējumu pamatsummas.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.