Uzziniet, kā kļūt bagātam – patiesības, kas var palīdzēt jums izveidot jums

Home » Finance » Uzziniet, kā kļūt bagātam – patiesības, kas var palīdzēt jums izveidot jums

Uzziniet, kā kļūt bagātam - patiesības, kas var palīdzēt jums izveidot jums

Building bagātību var būt viens no visvairāk aizraujošu un atalgojot uzņēmumiem cilvēka dzīvē. Papildus nodrošinot ērtāku dienas līdz dienai pieredzi, būtiska neto vērtību var samazināt stresu un nemieru, jo tā atbrīvo jūs no raizēm par liekot ēdienu uz galda, vai to var samaksāt savus rēķinus. Dažiem, tas vien ir pietiekami, motivācija, lai sāktu finanšu braucienu. Attiecībā uz citiem, tas ir vairāk kā spēle; kaislība sākumā, kad viņi saņem savu pirmo dividenžu pārbaudi no krājumu tie pieder, procentu depozītu no saites tās ir ieguvušas vai iznomāt čeku no īrnieka dzīvo savā īpašumā.

Kamēr tūkstošiem rakstus es esmu rakstiski gadu gaitā ir vērsta, lai palīdzētu jums uzzināt, kā kļūt bagāts, es gribēju koncentrēties uz filozofisko aspektu uzdevumu, daloties ar jums Pieci fakti, kas var palīdzēt jums labāk izprast dabu izaicinājumu jūs sejas, kā jūs noteikti uzdevumam akumulējošo papildus kapitālu.

Maina kā jūs domājat par Money

Vispārējais iedzīvotāju ir mīlas / naida attiecības ar bagātību. Daži apvainoties tiem, kam ir nauda, ​​vienlaikus cerot par to paši. Tomēr, ja nebūtu daži diezgan specifiskus izņēmumus, pārtikušu un brīvu sabiedrību, iemesls, lielākā daļa cilvēku nekad uzkrāt ievērojamu ligzdu olu ir tāpēc, ka viņi nesaprot būtību naudas vai kā tā darbojas. Tas ir, daļēji, ir viens no iemesliem, ka bērni un mazbērni, kas bagāti ir tā saukto “stikla grīdu” zem tiem.

Tie ir apdāvināts zināšanas un tīklus, kas ļauj viņiem labāk ilgtermiņa lēmumus, pat neapzinoties to. Aizraujošu piemērs nāk no lauka uzvedības ekonomikas un ietver pirmās paaudzes koledžas absolventi uzkrājot zemāku tīro vērtību par katru dolāru algu ienākumu dēļ nezina par pamatjēdzieniem, piemēram, to, kā gūt labumu no 401 (k) atbilstību.

Jo lielāks galvenais šeit ir tas kapitāls, kā cilvēks, ir dzīva lieta. Kad tu pamosties no rīta un iet uz darbu, jūs pārdodat produktu – sevi (vai precīzāk, jūsu darbs). Kad tu saproti, ka katru rītu jūsu aktīvus pamosties un ir tāds pats potenciāls strādāt, kā jūs darāt, jūs atbloķētu spēcīgu atslēgu savā dzīvē. Katrs dolārs, jums ietaupīt ir kā darbinieks. Laika gaitā laiku, mērķis ir panākt, lai jūsu darbinieki smagi strādā, un galu galā, viņi būs pietiekami daudz naudas, lai darbā vairāk strādnieku (naudas).

Kad esat kļuvuši patiesi veiksmīgs, jums vairs nav pārdot savu darbu, bet var dzīvot nost no darba par savu īpašumu. Manā dzīvē, visa mana karjera ir veidota uz izkāpšana no gultas no rīta un, mēģinot izveidot vai iegādāties naudas, radot aktīvus, kas ražos vairāk un vairāk līdzekļu, lai es varētu pārvietot uz citiem ieguldījumiem.

Attīstīt izpratni par Power nelielos daudzumos

Lielākā kļūda vairums cilvēku darīt, mēģinot izdomāt, kā iegūt bagāti ir tas, ka viņi domā, viņi ir jāsāk ar visu Napoleona līdzīgu armijas līdzekļu to rīcībā. Viņi cieš no “nav pietiekami” mentalitāte; proti, ka, ja tie nav padarīt $ 1000 vai $ 5000 ieguldījumus laikā, viņi nekad kļūs bagāts. Ko šie cilvēki neapzinās, ka viss armiju būvēts viens karavīrs laikā; tā arī ir viņu finanšu arsenāls.

Ģimenes loceklis raktuvju reiz zināja sievieti, kas strādāja par trauku mazgājamo mašīnu un izgatavoti somiņu no Lietojot šķidro mazgāšanas līdzekļu pudeles. Šī sieviete ieguldīti un saglabāts viss viņai bija, neskatoties uz tā nekad nav bijusi vairāk nekā pāris dolāriem laikā. Tagad viņas portfelis ir vērts miljoniem pēc miljoniem dolāru, no kuriem visi bija būvēti uz maziem ieguldījumiem. Es nesaku, jūs kļūstat ka taupīgs, bet mācība joprojām ir ļoti vērtīgas. Šī mācība: Nelietojiet nicināt dienu mazo pirmsākumiem!

Ar katru dolāru jūs ietaupāt, ka Jums Buying Yourself brīvība

Kad jūs nodot to šiem noteikumiem, jūs redzētu, cik izdevumu $ 20 šeit un $ 40 tur var dot milzīgu atšķirību ilgtermiņā. Ņemot vērā, ka nauda ir iespēja strādāt savā vietā, jo vairāk par to jūs izmantot, jo ātrāk un lielāka tā ir iespēja augt. Kopā ar vairāk naudas nāk lielāka brīvība – brīvība palikt mājās ar saviem bērniem, brīvību pensijā un ceļot visā pasaulē, vai brīvību atmest savu darbu. Ja jums ir ienākumu avots, tas ir iespējams, lai jūs varētu sākt veidot bagātību jau šodien.

Tas var būt tikai $ 5 vai $ 10 vienā reizē, bet katrs no šiem ieguldījumiem ir akmens pamats jūsu finansiālo brīvību.

Jūs esat atbildīgs par kur jums ir jūsu dzīvē

Gadus atpakaļ, draugs man teica, viņa nevēlējās ieguldīt akcijās, jo viņa “nevēlējās gaidīt desmit gadus, lai būtu bagāts …” viņa drīzāk baudīt savu naudu tagad. Muļķību ar šāda veida domāšana ir tas, ka izredzes ir, jums būs dzīvs desmit gadu laikā. Jautājums ir par to, vai jums būs labāk, ja jūs ieradīsieties tur. Kur jums ir tiesības tagad ir kopsumma lēmumiem esat veikuši pagātnē. Kāpēc ne noteikt posmā savu dzīvi nākotnē tieši tagad?

Tie nav tukši labsajūtas` vārdus vai aizrādījumi. Es esmu gatavojas atkārtot vēlreiz: Kur jūs tagad ir kopsumma lēmumiem esat veikuši pagātnē. Jūsu dzīve parāda, kā jūs pavadīt savu laiku un savu naudu. Šīs divas ieejas ir jūsu liktenis.

Apsveriet Kļūstot Īpašnieks Things Jums saprast, kā pirmais solis, lai Building Wealth

Viens no lielajiem intelektuālo un emocionālo hangups cilvēki, šķiet, ir tad, ja tie nav pakļauti bagātību un turīgām ģimenēm padara saikni starp ražošanas līdzekļu un viņu ikdienas dzīvi. Viņi nesaprot, par iekšējo orgānu līmenī, ka, ja viņiem pieder sabiedrības akcijas, piemēram, Diageo, katru reizi, kad kāds paņem dzērienu Johnnie Walker vai Captain Morgan, daļu no šīs naudas ir padarīt savu ceļu atpakaļ uz uzņēmuma kasē lai gala izplatīšanai tām veidā dividendes.

Tie nav patiesi saprast, ka, ja viņi stāv ārpus vārtiem pie Disneyland un skatīties cilvēki iet uz parku, ja viņiem pieder The Walt Disney Company, viņi bauda savu daļu no peļņas, kas iegūti no šiem viesiem.

Rich vīriešiem un sievietēm ir ieradums, izmantojot nesamērīgu daļu no saviem ienākumiem, lai iegūtu ražošanas līdzekļus, kas izraisa viņu draugi, ģimenes locekļi, kolēģi un līdzpilsoņiem pastāvīgi lāpstu naudu savās kabatās. Apsveriet, kā jūs izlasīt šo, ka jūs esat, iespējams, nekad met mani. Tomēr, ja jūs esat kādreiz ēdis Hershey bāru vai kāda Reese zemesriekstu sviests tasi, jūs esat netieši man atsūtīja reālu naudu. Ja esat kādreiz veikti malks no Coca-Cola vai ēst Big Mac, jūs esat netieši man atsūtīja reālu naudu.

Ja esat kādreiz izņēmis studējošā kredītu vai aizņemto naudu, lai iegādātos māju, no bankas, piemēram, Wells Fargo, jūs esat netieši man atsūtīja reālu naudu. Ja esat kādreiz lika tasi kafijas Starbucks, jūs esat netieši man atsūtīja reālu naudu. Ja esat kādreiz iegādājies Colgate zobu pastu vai lietotu Listerine muti mazgāt, novilkts ir Visa vai MasterCard, vai piepilda savu auto ar benzīnu no Exxon Mobil staciju, jūs esat netieši nosūtīts mani reāla nauda. Man nebija apdāvināts šos īpašuma likmes. Man nav mantot šos īpašuma likmes.

Es sāku ar neko, un pieņēma lēmumu, ka mans augstākais un pirmais, finanšu prioritāte bija iegūt īpašumtiesības uz ražošanas līdzekļu agri dzīvē. Tas bija jautājums par prioritātēm. Respektējot katru dolāru, kas plūda caur manu roku, un padarot apzinātu, informētu lēmumu par to, kā es gribēju likt to uz darbu, brīnumu maisījumiem bija smago celšanas.

Kad jūs saprotat to, jūs saprotat, ka sabiedrībās, piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs, kur tendence vairākus gadsimtus ir bijusi zemākas un zemākas likmes miljonāru un miljardieru ir izgatavoti no pirmās paaudzes, self-made bagāti, ēkas bagātības bieži vien ir blakusprodukts uzvedības modeļus, kas veicina ēkas bagātību. Tas ir pamata matemātika. Atkārtot uzvedību un tīrā vērtība ir tendence uzkrāties.

InvestoGuru neparedz nodokļu, investīciju vai finanšu pakalpojumus un konsultācijas. Informācija tiek iesniegts, neņemot vērā ieguldījumu mērķiem, riska toleranci, vai finanšu apstākļos jebkura konkrēta investora un var nebūt piemēroti visiem investoriem. Pagātnes rezultāti nenorāda uz nākotnes rezultātiem. Ieguldījumi ir saistīta ar risku, tai skaitā iespējamo zaudējumu pamatsummas.

# 6: Mācību un Admire Veiksme un tiem, kas sasnieguši to … Tad Sacensties It

Ļoti gudrs investors reiz teica izvēlēties iezīmes jūs apbrīnot un nepatīk visvairāk par saviem varoņiem, tad darīt visu, kas jūsu spēkos, lai attīstītu iezīmes, kas jums patīk, un noraidīt tos, jums nav. Pelējums sevi, kas jūs vēlaties kļūt. Jūs atradīsiet, ka, investējot pats pirmais, nauda sāks ieplūst jūsu dzīvē. Veiksme un bagātība radīt panākumus un bagātību. Jums ir iegādāties savu ceļu uz šo ciklu, un jūs to darīt, veidojot savu armiju vienu kareivi laikā un liekot savu naudu darbu jums.

# 7: Saprotam, ka vairāk naudas nav atbilde

Vairāk naudas nav gatavojas atrisināt jūsu problēmu. Nauda ir palielināmais stikls; tā paātrinās un lai atklātu savu patieso paradumus. Ja jūs neesat spējīgs apstrādāt darbu maksājot $ 18000 gadā, iespējamo Sliktākais, kas varētu notikt ar jums, lai jūs varētu nopelnīt sešus skaitļus. Tas varētu jūs iznīcināt. Esmu saticis daudz cilvēku nopelnot $ 100,000 gadā, kas dzīvo no paycheck, lai paycheck un nesaprotu, kāpēc tā notiek. Problēma nav lielums to čeku, tas ir veids, kādā tie tika mācīts izmantot naudu.

# 8: Ja Jūsu vecāki bija pārtikuši, nedariet, ko viņi darīja

No ārprāts definīcija dara to pašu atkal un atkal, un gaida citu rezultātu. Ja jūsu vecāki bija nedzīvo dzīvi jūs vēlaties dzīvot, tad nav darīt to, ko viņi darīja! Jums ir izrauties no mentalitāti iepriekšējo paaudžu, ja jūs vēlaties, lai ir cits dzīvesveids, nekā viņi bija.

Lai sasniegtu finanšu brīvību un veiksmi, ka jūsu ģimene var vai nevar būt bijusi, jums ir jādara divas lietas. Pirmkārt, pārliecinieties, stingru apņemšanos, kā izkļūt no parādiem. Otrkārt, krāt un ieguldīt vislielāko finansiālo prioritāti savā dzīvē; viens paņēmiens ir jāmaksā sevi vispirms.

Iegādājoties taisnīgumu, ir ļoti svarīgi, lai jūsu finansiālo veiksmi kā indivīdu, vai jums ir nepieciešama naudas ienākumiem vai vēlas ilgtermiņa atzinību akciju vērtību. Nekur citur var savu naudu darīt tik daudz, lai jūs, kā tad, kad jūs to izmantot ieguldīt biznesā, kas ir brīnišķīgi ilgtermiņa perspektīvas.

# 9: Do not Worry

Dzīves brīnums ir tas, ka tas nav svarīgi tik daudz, kur jūs esat, tas ir svarīgi, kur jūs dodaties. Kad esat veicis izvēli pārņemt kontroli atpakaļ savu dzīvi, veidojot savu neto vērtību, nedod otru doma uz “ko IF”. Katrs mirklis, kas iet ar, jūs pieaug tuvāk un tuvāk jūsu galvenais mērķis – kontroli un brīvību.

Katrs dolārs, kas iet caur jūsu rokās ir sēkla jūsu finansiālo nākotni. Varat būt drošs, ja jums ir rūpīgi un atbildīgi, finanšu labklājība ir neizbēgamas. Diena nāks tad, kad jūs veicat savu pēdējo maksājumu par jūsu auto, jūsu mājās, vai kāds cits, tas ir jums parādā. Līdz tam, baudīt procesu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.