Uzziniet, kā noteikums par 72 darbu pensijā plānošanas

Home » Budgeting » Uzziniet, kā noteikums par 72 darbu pensijā plānošanas

Kas ir noteikums par 72?

Uzziniet, kā noteikums par 72 darbu pensijā plānošanas

Definīcija:

No 72 noteikums ir ātri un viegli garīgās saīsni, lai palīdzētu jums novērtēt gadu skaitu nepieciešamo dubultot savu naudu konkrētā gada ienesīguma. Noteikums paredz, ka jums ir sadalīt likmi, kas izteikta procentos, par 72:

Paredzamais gadu skaits paies divkāršu ieguldījumu = 72 ÷ savienojums gada procentu likme

Piemēram, ieguldījums ar 6 procentiem salikto ikgadējā atdeves likmi prasīs 12 gadi dubultot vērtības.

72 dalīts ar 6 (ienesīguma) = 12 (gadu skaits paies dubultot investīcijas)

Piezīme: Ir svarīgi, kā veselu skaitli ievadiet atdeves likmi (ti, 6), nevis kā decimālskaitlis (.06).

“Nolikums 72” aprēķina, var arī izmantot, lai novērtētu gada vidējo peļņas normu nepieciešams dubultot savu naudu virs noteiktā laikā. Lai aprēķinātu nepieciešamo peļņas normu izmantojot Rule of 72 var izmantot šādi:

Aprēķinātā Savienojums temps atdeves divkāršot ieguldījumu = 72 ÷ gadu skaits

Piemēram, ja jūs vēlaties, lai novērtētu gada peļņas normu nepieciešams dubultot savu naudu 9 gadiem jūs vienkārši sadalīt 72 līdz 9.

72 dalot ar 9. (vēlamajā gadu skaitu divkāršot ieguldījumu) = 8 (obligāti compound annual atdevi)

Pamatā esošais spēks tiesiskuma 72 – Pārsvarā procenti

Alberts Einšteins aprakstīja saliktie procenti kā “visspēcīgākais spēkā Visumā”.

Šis apgalvojums jo īpaši atbilst patiesībai, kad runa ir par finanšu plānošanu!

In visvienkāršākā terminu, sarežģījot interese nozīmē, pelnot procentus par procentiem. Tas nozīmē, ka tiek izmaksāta katru reizi procenti, tas ir samaksāts par arvien lielāku un lielāku līdzsvaru ar. Te ir vienkāršs piemērs.

Nopelnot 5% procenti no 1000 $ varētu izraisīt interešu gadā 50 $. Bet ar saliktajiem procentiem, tas būtu $ 50 par pirmo gadu, $ 52,50 otrajā gadā (5% no 1050 $) $ 55.13 trešajā gadā (5% no $ 1,102.50), uc

Ir trīs galvenie komponenti, kas ietekmē spēku salikto procentu: procentu likmes, cik bieži tas tiek sajauktas (mēneša, ceturkšņa, ik gadu, uc), un cik ilgi konts ir atļauts savienojums. Laiks ir viens no svarīgākajiem faktoriem, jo ​​tas ļauj ražot nopietnu peļņas uzkrājumus ar salīdzinoši maziem ieguldījumiem. Iespējams, esat dzirdējuši frāzi, ka “laiks ir nauda”. Ar salikto interesi, jo vairāk laika jums ir jūsu pusē, un augstāku vidējo gada likmi peļņas radīs lielāku pensiju uzkrājumu.

Cik ilgi varētu to Take dubultot savu naudu?

No 72 Noteikums ir vienkāršs jēdziens, kas ļauj jums darīt daži ātri aprēķinus par lidot, lai aplēstu nākotnes investīciju peļņa. Pēc definīcijas, noteikums par 72 palīdz jums noteikt, cik ilgi tā veiks dubultot savu naudu, ja jūs pieņemt īpašu atdevi no sava ieguldījuma.

Vienkārši sadalīt 72 ar procentu likmi, un atbilde ir gadu skaits, tas prasīs savu naudu dubultot.

Pie 8%, tas prasīs deviņus gadus dubultot savu naudu. Pie 10%, tas ir 7,2 gadi. Jūs varat arī izmantot šo noteikumu, lai palīdzētu saprast, kāda peļņas norma jums būtu būtiski nepieciešams, lai nopelnītu dubultot savu naudu kādā noteiktā laika posmā. Piemēram, ja jūsu nākotnes finansiālās dzīves mērķi pieprasīt jums dubultot savu naudu 10 gadiem, vienkārši sadalīt 72 līdz 10, lai atrastu, ka jums ir nopelnīt 7,2%, lai sasniegtu savu mērķi.

Kā Vai noteikums 72 iederas jūsu pensiju plānošanā?

Par salikto investīciju atdevi aprēķina, var būt grūti, ja vien jums ir kalkulators viegli pieejami un zināšanas, kā to izmantot. No 72 Noteikums ir vienkāršs matemātisks vienādojums, lai palīdzētu mums pabeigt dažus ātri aprēķinus par ceļā. Tomēr visvairāk noderīgs pieteikumu par Rule of 72 ir saistīta ar tā spēju pasniegt investoriem nozīmi maisījumu interesi.

Ņemot vērā laiku, lai redzētu, kā dažādi investīciju stratēģijas uzstādīt konkrētus mērķus vienmēr jābūt atkarībā no jūsu laika horizonta sasniegtu šos mērķus un riska toleranci.

Piemēram:

  • Ja esat izvēlējies drošu un nekaitīgu garantēta procentu opciju vai stabilu vērtību fondu jūsu 401 (k) plānu, kas pašlaik nopelnīt 3% procenti paies 24 gadi, lai jūsu naudu dubultot (72 dalīts ar 3 = 24). Tas var jēgas par konservatīviem investoriem vai tuvu pensionēšanās bet prasītu jaunākas investorus ietaupīt daudz vairāk naudas, lai sasniegtu nākotnes vecuma mērķus.
  • Ja jūsu pensijas aktīvi ir ieguldīti vairāk mērena aktīvu sadales kopieguldījumu fondu nopelnot vidēji par 6 procentiem gadā, būtu nepieciešams aptuveni 12 gadiem, par to pašu ieguldījumu dubultot (72 dalīts ar 6 = 12).

kopsavilkums

No 72 Noteikums ir vienkāršs aprēķins, lai palīdzētu jums novērtēt, cik ilgi tā veiks dubultot savu naudu. Varbūt noteikums par 72 nozīmīgākā ieguldījumu pensionēšanās plānošanas diskusijas, cik svarīgi ir lietot salikto interesi jūsu labā. Tas ir nepieciešams, lai sāktu uzkrājumus pensijai pēc iespējas ātrāk. Bet tas ir arī svarīgi, lai pārliecinātos, ka jūsu investīcijas atbilst jūsu laika horizontu un komfortu investīciju risku. Līdzīgi tam, kā uzņemties pārāk lielu risku, tuvojoties pensionēšanās nav gudrs. Ir pārāk konservatīvs iepriekš savu karjeru, var būt arī negatīvas sekas, un prasa, lai jūs atcelt daudz vairāk, lai sasniegtu pensijas mērķus.

Ja jūs salīdzināt atšķirību starp dažādām aktīvu piešķiršanas stratēģiju, kas palīdzēs jums sasniegt jūsu finanšu mērķus, pārbaudiet šo noderīgo ilustrācija . Tāpat jāpatur prātā, ka viena no lielākajām lietām, ko jūs varat darīt, lai palielinātu izredzes jūs sasniegsiet nozīmīgus finansiālos mērķus, piemēram, pensijas, ir jābūt rakstveida plānu un taupīšanas stratēģijas vietā. Šī vienkāršā taupīšanas Mērķu kalkulatoru var palīdzēt jums saprast, cik daudz jums ir nepieciešams, lai saglabātu, lai sasniegtu savus mērķus.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.