Vai dzīvības apdrošināšanas polise Cover pašnāvību?

Home » Insurance » Vai dzīvības apdrošināšanas polise Cover pašnāvību?

Vai Dzīvības apdrošināšana vāc pēc Suicide?

Vai dzīvības apdrošināšanas polise Cover pašnāvību?

Atkarībā no tā, kad tika iegādāta dzīvības apdrošināšanas polise, dzīvības apdrošināšana tomēr var izmaksāt nāves labumu pēc pašnāvības. Kā noteikums īkšķis, ja dzīvības apdrošināšanas polise tiek iegādāta divu gadu laikā pirms pašnāvību, nāve ieguvums nevar tikt izmaksāta. Mēs aptver visu, kas jums jāzina, lai palīdzētu jums saprast, ja dzīvības apdrošināšanas uzņēmums joprojām būs jāmaksā labumu nāves, ja nāves cēlonis ir pašnāvība.

Tiek lēsts, ka 250000 cilvēku gadā Amerikas Savienotajās Valstīs kļūt pašnāvības izdzīvojušie, viens no sāpīgākajiem situācijās, lai risinātu ar. Zaudēt kādu tu mīli, un visi jautājumi, kas nāk ar šo zaudējumu ir ļoti grūti saskarties. Ņemot tikt galā ar noliedza apdrošināšanas pretenziju, saskaroties ar šāda traģēdija ir pievienotā postīšana, kas varētu cerēt nevar tikt galā ar.

Faktori, kas jāapsver Izpratne Kā dzīvības apdrošināšanas polise darbojas uz pašnāvību nāves pretenziju,

Apdrošināšanas sabiedrība var vai nevar maksāt saņēmējam dzīvības apdrošināšanas polise, ja pašnāvība atkarībā no apstākļiem, galvenais faktors ir esamība atrast dzīvības apdrošināšanas polise diviem punktiem:  The Suicide sniegšanas un Incontestability punktā .

Vai saņēmēji dzīvības apdrošināšanas polisi saņemt maksājumu, ja nāvi izraisījis Suicide?

Pašnāvība var segt dzīvības apdrošināšanas daudzos gadījumos, tomēr klauzulas, ko dzīvības apdrošināšanas polise ir domāts, lai apturētu cilvēku tikai no iegādāties apdrošināšanas polisi, jo viņi vēlas atstāt naudu savai ģimenei pēc pašnāvības.

Lai izvairītos no cilvēkiem, kas izmanto to kā stratēģiju atstāt naudu no dzīvības apdrošināšanas to saņēmējam pēc plānotās nāves, ir daži pamatnoteikumi vietā.

Pašnāvība un dzīvības apdrošināšana

Saskaņā ar jaunākajiem datiem, kas pieejami par pašnāvību, ko CDC ASV 2014. gadā bija vairāk nekā 40000 nāves ar pašnāvību .

Pašnāvība ir šokējoši un bieži neparedzēts ko cilvēki atpaliks. Tā ir postoša traģēdija. Protams, tas būtu godīgi tikai to, ka ģimenes locekļi aiz ar aktu pašnāvības atstājis jābūt iespējai gūt labumu no dzīvības apdrošināšanas politiku, taču, lai to izdarītu, daži nosacījumi ir jāizpilda, lai varētu izmaksa no līguma. Diemžēl, pirmajos divos gados jebkuras dzīvības apdrošināšanas polises, ir klauzula, kas pazīstama kā neapstrīdama punktā , kā rezultātā šīs klauzulas, apdrošināšanas sabiedrība var apstrīdēt un noliegt prasību vairāku iemeslu dēļ, un viena no tām ir pašnāvība.

Apstrīdamo periods dzīvības apdrošināšanas un kā tas ietekmē pašnāvnieku Prasījuma

Neapstrīdamo klauzula dzīvības apdrošināšanas polise ir galvenais iemesls, ka prasība tiks liegta ar dzīvības apdrošināšanas sabiedrības pirmajos divos gados politikas pagaidām spēkā. Saskaņā ar Nacionālās asociācijas Apdrošināšanas komisāru (NAIC), tas var ietvert pēc suicīdu izraisītu nāvi. Neapstrīdamo klauzula ļauj dzīvības apdrošināšanas sabiedrība liegt prasību apstrīdamību periodā. Apstrīdamo periods norādīts klauzulas parasti uz diviem gadiem pēc sākuma datuma pirmais sāka apdrošināšanas polise segums.

Kad termiņš neapstrīdamo klauzulas ir pagājis, tad dzīvības apdrošināšanas prasību kļūst “neapstrīdams”, izņemot ļoti nopietnas problēmas, piemēram, krāpšanu vai sagrozīšanu. Jums jāsazinās ar savu dzīvības apdrošināšanas pārstāvi, lai noskaidrotu precīzu informāciju par savu politiku un termiņu klauzulas savā konkrētajā situācijā.

Būs Life Insurance Company Liegt prasību, ja nāvi izraisījis Suicide?

Ja politika ir spēkā mazāk nekā divus gadus no apstrīdamā periodā dzīvības apdrošināšanas polises laikā, tad apdrošināšanas sabiedrība var izmeklēt prasību, un pēc tam noraidīt prasību par dzīvības apdrošināšanu, ja pašnāvība ir nāves cēlonis saskaņā ar NAIC. Papildus neapstrīdamo klauzulu, dzīvības apdrošināšanas polise var būt arī pašnāvību noteikumus vai atrunas. Pašnāvība noteikums attiecas noteikumus un nosacījumus izmaksu, vai izslēgšanu dēļ pašnāvību konkrēti.

Tas bieži vien ir arī nāk ar divu gadu laika posmā, lai izslēdzot izmaksas dēļ pašnāvību. Ja jūsu politika ir pašnāvnieku klauzulu, tad prasība var tikt liegta vienu nosacījumiem klauzulu, kas parasti ir norādīts, ka nāve pabalsts tiks izmaksāts, ja apdrošinātā izdara pašnāvību vai pašnāvības ir nāves cēlonis.

Laikā, kad jūs iegādājaties dzīvības apdrošināšanas polise, jūsu apdrošināšanas pārstāvim ir pienākums izskaidrot visu šo noteikumu un politikas nosacījumus uz jums, kā arī citus izņēmumus jūsu dzīvības apdrošināšanas polise, kā daļa no iegādes procesu.

Ir Pašnāvība sniegšana un Incontestability klauzula viens un tas pats?

Nē, pašnāvību klauzula un incontestability klauzula, nav viens un tas pats. Incontestability klauzula ir plašāka, un nodarbojas ar apdrošinātāju spēju apstrīdēt vai noraidītu dzīvības apdrošināšanas prasību apstrīdamību periodā. Citi iemesli turklāt pašnāvību arī tiek risināti, piemēram, nāves nelikumīgu darbību laikā, vai kļūdainas informācijas, kā arī potenciāls par “narkotiku lietošanu un alkohola” klauzulu. Tas ir ļoti svarīgi, lai iegūtu precīzu specifiku dzīvības apdrošināšanas polises iegādājās, parakstot dzīvības apdrošināšanas līgumu, tā, ka jums nav galu galā ar pārsteigumiem, vai arī prasību liegta.

Ja dzīvības apdrošināšanas polise samaksās par pašnāvību

Pēc pašnāvību sniegšanas periodu, vai arī apstrīdamā periodā ir beidzies, kas parasti ir divi gadi no dienas, kad iegādājoties jaunu politiku, tad dzīvības apdrošināšanas polise var maksāt prasību par pašnāvību. Politikā ir jāmaksā labumu nāves saņēmējiem. Lai saprastu savas politikas noteikumiem, jūs varat arī pārbaudīt izmantot politikas Sadaļā Izņēmumi jo pašnāvība norma var būt atšķirīgs katrai politikas jomai.

Piemērs Ja dzīvības apdrošināšanas polise maksās Pretenzijas Kad nāves cēlonis pašnāvību

Ja nav izslēgšana vai klauzula ir spēkā brīdī nāves, kas izslēdz pašnāvību.

Jānis un Marija iegādājies 10 gadu termiņa dzīvības apdrošināšanas polise, kad viņi apprecējās, viņi maksā prēmijas un tur to pašu politiku spēkā. 5 gadus vēlāk, Marija bija diagnosticēta depresija, lai gan viņa bija attieksme un bija dara labi, vienu dienu, daudz ģimenes šoks, viņi atklāja viņa izdarīja pašnāvību. Jānis tika izpostīti, ģimenes locekļi palīdzēja viņam iegūt visu Marijas lietu kārtībā un atklāja savu dzīvības apdrošināšanas polisi. Lai gan nauda nepalīdzēja ar savu postošo zaudējumiem, ģimene bija pārsteigts, un pārliecināja, kad viņi uzzināja, ka apdrošināšanas sabiedrība maksātu prasību, pat ja nāves cēlonis bijis saistīts ar pašnāvību, jo pašnāvības noteikums vairs nepiemēro.

Piemērs Insurance Company noraidīt prasību Sakarā ar Suicide

Jeff bija tur dzīvības apdrošināšanas polisi par pēdējo 20 gadu laikā, kad tas bija laiks, lai atjaunotu savu politiku, viņš nolēma, ka, tā kā tas ir bijis 20 gadi, tas pats dzīvības apdrošināšanas sabiedrība tagad var piedāvāt labāku politiku, tāpēc viņš kādu izmeklēšanu un pārgāja uz citu veida politiku no tās pašas dzīvības apdrošināšanas sabiedrība. Gadu vēlāk viņš izdarīja pašnāvību, viņš nesaprata, ka tāpēc, ka viņš bija ieslēgts dzīvības apdrošināšanas polise apstrīdamo periods bija reset, un tagad piemērots pašnāvību noteikums. Viņa ģimene bija liegta prasību.

Piemērs Case no Insurance Company marķēšanas Death Pašnāvība un noraidīt prasību

Šis ir reālās dzīves piemērs situācijas, kad apdrošināšanas sabiedrība novērtējusi nāves par pašnāvību, bet tad tas vēlāk tika noteikta, ka nāves cēlonis bija nejauša. Todd Pierce tika diagnosticēta ādas vēzis 1999. Desmit gadus vēlāk, Todd bija izbraukumā, un viņš bija iesaistīts letālu autoavārijā. Apdrošināšanas sabiedrība marķēti negadījumu kā pašnāvību un gribēja noliegt apgalvojumu. Todd sieva Džeina nespēja noticēt, ka viņi zvana viņa nāvi pašnāvības. Viņa nolēma, lai saņemtu palīdzību no advokāta, un kā rezultātā apdrošināšanas sabiedrība beidzās nosakot ar viņu, nevis iet uz tiesu. Lielākā daļa cilvēku nav pieejams advokāts par pieņemamām izmaksām, papildus postošā apstākļiem pašnāvību, viņi bieži vien padoties un ne vienmēr mēģināt cīnīties noliegšana par dzīvības apdrošināšanas prasību sakarā ar pašnāvību. Šajā gadījumā, kundze Pierce bija drosmīgs un cīnījās par savu norēķinu. Tas ir rets izņēmums, lielākā daļa dzīvības apdrošināšanas atlīdzības tiek izmaksāta bez problēmām, taču tas ir labs piemērs tam, kad prasība var būt liegta, jo politikas formulējumus, klauzulas un izslēgšanas. Par laimi saņēmējs varēja saņemt juristu.

Uztrauc Dzīvības apdrošināšana un pašnāvību?

Ja jūs vai kāds jūs zināt, cieš no depresijas vai garīga slimība, vai vienkārši, kam ir grūti, vissvarīgākā lieta, ko jūs varat darīt, ir saņemt palīdzību par sevi un to, lai jums nekad nav jāuztraucas par savu dzīvības apdrošināšanas polisi, un, ja tas maksās izklāstīti gadījumā pašnāvību.

Ja esat pašnāvības apgādnieka, jums ir viens ceturtdaļu miljons cilvēku, ASV, nav jābaidās aizsniegt daudzām organizācijām. Es ceru, ka šis raksts ir palīdzējis noskaidrot ietekmi pašnāvību dzīvības apdrošināšanas politikas maksājumiem, bet vairāk tāpēc es aicinu jūs, lai sasniegtu, un saņemt palīdzību neatkarīgi pusē šo jautājumu jums ir. Mēs visi esam pieskārās ar pašnāvību, depresiju un garīgo slimību un, sasniedzot un strādājot kopā, var būt palīdzību,

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.