Vai esat gatavi iegādāties mājas?

Home » Finance » Vai esat gatavi iegādāties mājas?

Vai esat gatavi iegādāties mājas?

Šajā nedēļas nogalē uzdevums gatavojas iegādāties māju. Ir daudz iemeslu, kāpēc jūs varētu nebūt gatavi iegādāties māju šogad, bet tas ir svarīgi apsvērt iespēju, kā arī veikt pasākumus, lai saņemtu gatavs iegādāties mājās. Jums nekad nevajadzētu justies spiesti vērā pērkot mājās, tā vietā jums ir jāgaida, līdz jūs esat gatavi. Plānošana un saglabājot tagad būs vieglāk, lai jūs varētu iegādāties māju, kad pienāks laiks.

1. Vai esat gatavi?

Vispirms jums ir nepieciešams, lai noteiktu, vai esat gatavi pirkt māju. Tas var būt grūti, lai noteiktu, vai jums vajadzētu īrēt vai pirkt. Parasti jums nevajadzētu iegādāties māju, ja jūs plānojat par to šajā jomā vismaz vēl trīs gadus. Ja ne jums būs lielāks hit, nekā tad, ja jums bija īri. Vēl viena lieta apsvērt, ir, vai jums ir finansiāli gatavi pirkt māju. Ne tikai jūs uzņemties hipotēku vai mājas samaksu, ja jūs pērkat māju, bet arī kļūt atbildīgs par visiem remontdarbiem, kurus nepieciešams izdarīt uz māju. Mājas remonts un apkope var būt ļoti dārgi, un jums ir laba lieluma ārkārtas fondu, pirms jūs iegādāties māju. Plāns neparedzētām izmaksām un sagatavot budžetu un brauciet ar to, tāpēc jums nav pārāk tālu, un saskaras ar iespēju zaudēt jūsu mājās.

2. Kāda veida mājas jums vajadzētu iegādāties?

Kad esat gatavs iegādāties, jums var būt vairākas atšķirīgas iespējas. Ja Jums ir viens, tas var padarīt jēga pirkt Condo vai pilsētas mājās, kas ir mazāk uzturēšanu, vai jūs varat arī vieta, kur var būt istabas biedriem. Ja jums ir neliela ģimene jums var meklē starteris mājās, bet jums vajadzētu arī apsvērt lietas, piemēram, skolām jomā. Jums var būt arī, ņemot vērā vecāku mājās, ka jūs plānojat remontēt. Jūs varat izvēlēties opciju, kas ļauj augt mazliet kā ģimene. Jūs noteikti vēlaties izvēlēties apgabalu, kas jūs būtu ērta dzīvojamā, ja Jūs, iespējams, bija bērni, pat tad, ja jums ir viena.

3. Kāda veida Hipotēku ir piemērots tieši Jums?

Treškārt, jums vajadzētu apsvērt, dažāda veida hipotēkas, kas ir pieejami. Jums vajadzētu izvēlēties fiksēta procentu likme, nevis regulējamu likmes hipotēku. Tas nozīmē, ka jūsu māja maksājums paliks tāds pats. Bez tam, jums vajadzētu doties ar īsāko termiņu, ko varat atļauties. Piecpadsmit gadu aizdevumiem ietaupīt naudu uz procentiem un maksājumi nav daudz vairāk nekā par aizdevumu ar trīsdesmit gadu.

4. Kā es varu sagatavoties, lai iegādātos māju?

Ceturtā ja jūs neesat gatavi pirkt mājokli šogad, tad to, kas jums jādara, lai tur nokļūt? Izveidojiet plānu, kas sagatavos jūs pērkat mājās. Plānā jāiekļauj iegūt no visiem parādiem, kas jums ir, ietaupot līdz pat ārkārtas fondu, ja jums ir grūti laiku, veicot maksājumu, un pirmā iemaksa par savu māju. Bieži vien cilvēki padarīt kļūda iegādāties mājās, pirms tie ir gatavi. Pirmā iemaksa neļaus jums iet zemūdens jūsu hipotēku, ja vērtība jūsu mājās samazinās nākotnē. Sliktākajā gadījumā jūs varētu zaudēt mājās, vai arī jūs varat sākt apvainoties, jo tas ierobežo to, ko jūs varat darīt. Noteikti jūs pārskatīt šos iemeslus pirkt vai gaidīt, lai iegādātos mājokli, pirms jūs veicat savu lēmumu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.