Vai jums ietaupīt naudu, komplektēšanu apdrošināšana? Ne vienmēr

Home » Insurance » Vai jums ietaupīt naudu, komplektēšanu apdrošināšana? Ne vienmēr

Vai jums ietaupīt naudu, komplektēšanu apdrošināšana?  Ne vienmēr

Jūs esat dzirdējuši “komplektā un saglabāt” līniju no apdrošināšanas kompānijām, sola lielas atlaides, ja jūs saņemsiet visu savu politiku no tā paša pārvadātāja.

Tas bieži vien ir taisnība, ka kļūst divas vai vairākas politikas no paša uzņēmuma nozīmēs atlaides – tik daudz kā 25% atlaidi par homeowners politika – atkarībā no apdrošinātāja. Plus, apvienojot apdrošināšanas polises ir ērti, jo norēķinu informācija un pārklājumu informāciju var piekļūt no viena konta uz visām politikām.

Bet tas ērtības padara to viegli aizmirst par savu apdrošināšanu, un tas ir pārliecināts, ka veids, lai galu galā maksāt pārāk daudz.

Jā, apvienojot parasti ietaupa naudu

Uzņēmumi, kas piedāvā apvienošana ir tendence dot 5-25% atlaidi par katru politiku. Homeowners apdrošināšana parasti saņem lielāko atlaidi, jo jūsu mājas vērtība ir iespējams daudz lielāks nekā jūsu auto ir.

“Lielākā daļa uzņēmumu ir tiešām nav ieinteresēti” pārdot tikai homeowners politiku, saka Maikls McCartin, prezidents Joseph W. McCartin apdrošināšanu Beltsville, Maryland, kas pārdod politiku no vairākiem pārvadātājiem, kuru politika ir pieejamas reģionā.

Pārvadātāji “ir izvirzīti likmes īpašuma apdrošināšanai, bet piedāvā milzīgu atlaidi, ja jūs saišķis viss kopā,” McCartin saka. Auto apdrošināšana atlaide bieži vien ir mazāka procentu, bet tas ir atkarīgs no kompānijas, viņš saka.

Piemēram, ja jūsu mājās un auto apdrošināšana ir saistīta, jūs varētu saņemt atlaides no 10% uz jūsu auto politiku un 15% jūsu īpašuma apdrošināšanai. Ja jūs komplektā jūsu auto apdrošināšana ar nomniekiem politikas vietā, jūs varētu redzēt līdz pat 5% atlaidi.

Kas notiek, ja jūs neesat meklējat

Komplektēšanas politiku, veicina “noteikt to un aizmirst to” mentalitāti, bet automātiski atjaunojot gadu pēc gada ar paša uzņēmuma, varētu nākt pie izmaksām. Tu esi mazāk iespējams pārbaudīt konkurentu likmes, ja jums ir, lai pārslēgtos divas politiku nevis vienu, jo īpaši, ja tiek iekasēta automātiski, izmantojot hipotēku darījuma konta.

Cenas ir tendence palielināties politika atjaunošanas laikā, un tās var inch pat krietni pārsniedz to, ko jūs varētu maksāt ar citu uzņēmumu, ja jums nav pārbaudīt likmes tiešsaistē vai pa tālruni.

Protams, ne visi apdrošināšanas uzņēmumiem palielināt prēmijas, kamēr viņu klienti pārmaksāšanas, un likmes ir tendence pieaugt laika gaitā ar jebkuru produktu. Kas īsti svarīgi, vai jūsu pašreizējais uzņēmums to darīt -, un, ja jums nav pārbaudīt, jūs nekad zināt.

Dažādas folks, valstis un tarifi

Jautājums par to, vai sasaistīt iet dziļāk nekā ērtības: Apdrošināšana cenas ir ļoti individuāla, un daudz kas atkarīgs no tā, kur jūs dzīvojat, jūsu kredīta vēsturi (vairumā valstu) un vērtība precēm, ko vēlaties, apdrošinot.

“Realitāte ir tāda, ka apdrošinātājs, kas var sniegt jums zemāko izmaksu mājas apdrošināšana visticamāk, tas nav tas, kurš var piedāvāt zemāko izmaksu auto apdrošināšana,” saka Kyle Nakatsuji, izpilddirektors Clearcover, auto apdrošināšanas starta.

Pieņemsim, ka jūsu situācija pārveido ļoti dārgu auto politika – varbūt jūs vadīt sporta auto vai nesen bijis pie vainas negadījumu – bet jūsu māja ir pieticīgs, un prasa maz pārklājumu. Ja jūsu pārvadātājs piedāvā iespējami lētāko auto apdrošināšanu, pat tad, ja homeowners līmenis nav tik zems, kā tas varētu būt, jūs, iespējams, joprojām saglabājot ar paketi.

Bet skripts ir spoguļattēls jūsu operatora auto apdrošināšana ir dārga, salīdzinot ar citām iespējām savā reģionā. Atlaides par lētu homeowners politiku – pat 25% – varētu bāli, salīdzinot ar lielākiem ietaupījumiem jūs varētu saņemt, laužot paketi un izvēloties lētāko auto apdrošināšanu. Pēc iepirkšanās un salīdzinot cenas gan, jūs varētu vēlēties, lai saglabātu savu mājas politiku pats, bet saņemt savu auto apdrošināšanu citur.

Jāapzinās, ka daži auto apdrošinātāji piedāvā atlaides kam homeowners politika, un otrādi – “. Lai jūs joprojām saņemat priekšrocības komplektēšanu bez paketi”, pat tad, ja tā nav no tiem, Nakatsuji saka

Ko tu vari darīt

Jūs varat mēģināt izvairīties no kursa pārbīdes iepirkšanās aptuveni par politiku, gan atsevišķi, gan komplektā:

  • Katru otro gadu.
  • Ja redzat likmes pieaugumu par 10% vai vairāk, atjaunojot.
  • Ikreiz, kad jums ir liela dzīves pārmaiņas, tostarp laulības, šķiršanās vai pārvietot.
  • Ja jūsu kredīts ir gotten labāk vai sliktāk. Lielākajā daļā valstu, slikta kredītu var palielināt cenas vairāk, nekā sliktu braukšanas ieraksts. (Izņēmums ir Kalifornijas, Hawaii, un Massachusetts, kur tā ir nelikumīga apdrošinātājiem apsvērt savu kredītu, nosakot likmes.)
  • Tikai pēc tam, kad trīs gadu jubilejas braucošā pārkāpumu, biļetes vai nelaimes. McCartin saka Jūsu cena atspoguļos savu statusu dienā jums iepirkties, un trīs gadu zīme ir parasti, kad likmes iet atpakaļ uz leju.

Salīdzinot citātus tiešsaistē, meklēt saistītus, gan nesaistītus politiku, un meklēt to pašu segumu kā jūsu pašreizējo apdrošināšanu.

Jūs varētu arī runāt neatkarīgs apdrošināšanas aģents, piemēram, McCartin, kas var salīdzināt politiku un atrast ābolus-to-āboliem pārklājumu. Zināt, ka neatkarīgie aģenti nevar saņemt katru citātu pieejama – daži uzņēmumi pārdod politiku tikai ar saviem līdzekļiem vai tiešsaistē.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.