Vai jums ir nepieciešams All-risku apdrošināšanas politiku?

Home » Insurance » Vai jums ir nepieciešams All-risku apdrošināšanas politiku?

Vai jums ir nepieciešams All-risku apdrošināšanas politiku?

Viena no iespējām, kuras var piedāvāt, ja jūs pērkat jūsu mājas apdrošināšanas polise, condo apdrošināšanu vai izīrētājs apdrošināšana, vai jūs vēlaties All-riska politiku.

Visu riska apdrošināšanu var saukt arī par “Visaptverošu” vai “Atvērt bīstamību”

Kas ir visu risku apdrošināšanas polisi?

All-Risku apdrošināšanas līgums vai atvērt briesmas politika piedāvā pārklājumu un aizsardzību no visām “riski” vai briesmas, kas var kaitēt jūsu mājās vai saturu un personīgo mantu, ja vien “riski” tiek izslēgti īpaši politikas formulējumā.

Tas nozīmē, ka, ja jums ir nepieciešams iesniegt prasību sakarā ar pēkšņu vai nejaušu bojājumu, jums būtu jāsedz par All-Riska politika, ja vien apdrošināšanas sabiedrība pierāda kaitējums nodarīts vai ir rezultāts kaut kas ir īpaši izslēgts, uzskaitītas vai ierobežot redakcijā.

Kādas iespējas ir tur Bez All-riska apdrošināšanu?

Ir daudzas iespējamie varianti, kad jūs pērkat segumu uz mājām, pie tam visiem riska, piemēram:

 • nosaukts bīstamību politikas risinājums
 • politika, kas nodrošinās jūs ar All-risku jūsu ēkā, un tikai nosauktas briesmas jūsu personīgo mantu vai saturu

Kāda ir atšķirība starp visiem riska apdrošināšanu un Nosaukts bīstamībām apdrošināšanu?

Visu risku apdrošināšana sedz vairāk lietām, kas varētu notikt, jo tas attiecas uz visu, kas nav izslēgti. Tas ir dārgāks veids politiku.

Nosaukti bīstamību pārklājums sedz tikai riskus, kas ir īpaši uzskaitītas politikā, tāpēc tā aptver daudz mazāk, tas ir lētāks politiku.

Nosaukti Briesmas: tikai aptver, kas ir minēti kā pārklāti uz politiku. Nosaukti Briesmas ir ierobežots pārklājums politika un parasti ir apmēram duci, uz risku.
All-Risk: Nodrošina jūs ar segumu par visu, kas varētu notikt, ja vien tas ir īpaši izslēgts.

Piemēri All-riska politikas joma vs. Nosaukti bīstamību

Piemēram, ja jums ir All-riska politika par savu ēku un saturu, un draugs nāk pāri, lai palīdzētu jums instalēt TV savā den, un jūsu draugs pilieni, un ne tikai pārtraukumiem TV, bet bojā grīdu, kas ir Visu risku polise segs zaudējumus uz grīdas un TV, jo tas bija pēkšņi un nejauši, kamēr formulējums All-Riska politika nav uzskaitīt situāciju tekstu kā kaut kas ir izslēgta.

Ar nosaukts briesmas, politiku, ja tā saka, ka uz jums attiecas tikai uz uguns, dūmu bojājumiem, zibens un saldēto caurulēm, tad situācija iepriekš apspriests tas neattiecas, jo tas nav minēts.

Vēl viens piemērs varētu būt Ja jums ir kanalizācijas dublēt, un tas nav konkrēti norādīts, uz kuriem, tad jums būs no luck. Tā kā par All-Riska politiku, būtu jāsedz, ja tas nav izslēgts Sadaļā Izņēmumi no politikas formulējumu. Kanalizācijas back-up var izslēgt, tāpēc tas ir iemesls, kāpēc tas ir svarīgi, lai būtu informēti par izņēmumu, un redzēt, ja jūs varat pievienot pārklājumus, kas ir svarīgi, lai jūs par All-riska politiku caur indosamenta. Apstiprinājumi ir vēl viens veids, kā pievienot segumu uz politiku

Vai jums ir nepieciešams All-riska politika?

Tu esi labākais persona, lai noteiktu, vai jums ir nepieciešams All-riska politika, jo tas tiešām ir jūsu izvēle, kā to, ko jūs vēlaties, lai būtu apdrošināts.

Labākais veids, kā padarīt lēmumu ir noteikt, kāda veida pozīciju jūs būtu, ja kaut kas noticis ar jūsu mājās un jūs uzzināt jums nav apdrošināts par to.

Vienmēr lūdziet apdrošināšanas uzņēmumu vai pārstāvi, kāda cenu atšķirība ir starp All-Riska politika un Nosaukts bīstamībām politiku. Dažreiz cenu starpība ir tikai daži dolāri mēnesī.

Ir svarīgi, lai vienmēr saņemt gan cenu iespējas, nevis pieņemt All-risks būs pārāk dārgi.

Ja jūs vēlaties ietaupīt naudu, apsveriet iespēju palielināt atskaitāms ietaupīt naudu uz jūsu piemaksu, un iegūt labāku segumu.

Statistika par mājas apdrošināšanas prasījumiem un riski

Saskaņā ar ISO statistiku par homeowner zaudējumiem, un jaunākajiem datiem no apdrošināšanas informācijas institūts , 5,9 procenti no apdrošināto mājās bija pretenzijas.

Dati no 2015. gada liecina, ka no visām mājas apdrošināšanas prasījumiem, apmēram 97 procenti bija īpašuma bojājumu atlīdzību. Tie bija top riski, kas izraisa pretenzijas:

 • 23.8 procenti nāca no uguns un zibens
 • 20.3 procenti no vēja un krusa
 • 45.1 procenti no ūdens bojājumiem un sasaldēšanas
 • 1,8 procenti no zādzībām
 • 6.1 procenti no “visiem citiem īpašuma bojājumiem”, kas ietver vandālisms un ļaunprātīgu palaidnības

Kādas lietas parasti izslēgti tādā All-riska politiku?

Katrai apdrošināšanas sabiedrība var izvēlēties iekļaut lielāku segumu viņu All-riska politiku, ierobežojot izņēmumus, kā pievienotās vērtības perk, tomēr, lai dotu jums vispārīgu priekšstatu šeit ir daži piemēri, kas parasti ir izslēgtas uz All-Riska politika :

 • Bojājums, ko izraisa grauzēju vai kaitēkļu
 • Daži no plūdiem veidi, piemēram, kanalizācijas Back Up var izslēgt. Šī ir svarīga daļa no jūsu apdrošināšanas segumu, lai saprastu. Vienmēr jautāt , kāda veida ūdens bojājumu ir jāiekļauj vai jāizslēdz savā politikā.  
 • Zemes kustība
 • Plūdi
 • kodolavārijās
 • Terora aktu
 • Salūšana trausliem priekšmetiem
 • Mehāniskā sadalījums
 • piesārņojums
 • Nolietojums
 • Slēptie vai slēpti defekti
 • Pakāpeniska bojājumi

Šie ir tikai piemēri, ir daudz vairāk preces izslēgtas vai konkrēti minēti par All-Riska politiku, ir svarīgi uzdot savu apdrošināšanas kompāniju vai pārstāvi, tieši to, ko viņi ir, jo katrs apdrošināšanas uzņēmums ir atšķirīgs un aptveramo mainīties.

All-Risku apdrošināšanas polise var izmaksas jums mazliet vairāk, bet tāpēc, ka no visiem dažādas lietas tā var segt, tas parasti ir vērts all riska politiku, kad izvēle ir pieejams jums.

Tas ir veids, kā labāk stratēģija maksāt nedaudz vairāk par pašriska un ir All-riska segumu, nekā maksāt pāris dolārus mazāk apdrošināšanu, un nav pretenziju, uz kuriem vispār.

Jūs nekad zināt, kas var noiet greizi, vai kāda veida nelaimes var notikt, šī politika dos jums daudz labāku aizsardzību, tāpēc jums nav jāuztraucas tik daudz par pieprasījuma situācijā.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.