Vai jums, izmantojot kredītkarti balvas Punkti Wrong?

Home » Credit and Debt » Vai jums, izmantojot kredītkarti balvas Punkti Wrong?

Vai jums, izmantojot kredītkarti balvas Punkti Wrong?

Ja to izmanto pareizi, laba atlīdzības kredītkartes var palīdzēt jums spilventiņu jūsu bankas kontu, jaunināt brīvdienas, finansētu bezmaksas ceļojumu, skūt samazinot izmaksas saviem izdevumiem. Daudzi atlīdzības kartes šajās dienās pack tik daudz vērtību savos atlīdzības programmas, iespējams, varētu staigāt prom ar simtiem dolāru vērtu freebies – it īpaši, ja jūs izmantojat savu karti lielāko daļu jūsu izdevumus un pēc tam atmaksājas līdzsvaru pilnībā katru mēnesi.

Ja jums nav jāmaksā uzmanību uz to, kā jūs savākt un tērēt savu grūti nopelnīto atlīdzības punkti, lai gan, jūs varētu likvidēt atstājot brīvu naudu uz galda. Šeit ir seši veidi, kā jūs varētu būt, izmantojot savu karti atlīdzības punkti nepareizi neapzinoties to.

Jums nav uzskaites, kā jūs nopelnīt tos. Lai padarītu lielāko daļu jūsu atlīdzības kredītkartes un nopelnīt tik daudz jūdzes vai punktiem, kā iespējams, jums ir nepieciešams, lai izmantotu katru bonusa iespēju jums. Dažiem kartēm, tas nozīmē, ka sekošanas savus izdevumus un, izmantojot savu karti par katru pirkumu, kas nopelna atlīdzības bonusu. Ar citām kartēm, tas nozīmē, izmantojot atsevišķu bonusu iespējas, piemēram, izpirkšanas prēmijas vai bonusa punktus pavadīt noteiktu summu.

Pavadāt savu punktiem preces. Lielākā daļa atlīdzības karšu ļauj tirgoties savā atlīdzības punkti par brīvu preces, piemēram, mājas elektronikas un Instrumenti. Bet dzēšanas vērtības šiem bonusiem pirkumu veidi parasti ir briesmīgi – jo īpaši, salīdzinot ar augstākas vērtības iespējas, piemēram, ceļošanu. Piemēram, atkarībā no jūsu kredītkartes, 50000 atlīdzības punkti varētu nopirkt jums $ 250 digitālo kameru, 500 $ dāvanu karti vai 750 $ lidmašīnas biļeti. Lai iegūtu lielāku atdevi no saviem bonusiem pirkumiem, pārbaudiet savu karti Izpirkuma rokasgrāmatu un izvēlēties atalgojumus nopirkt jums vairāk ar mazāk punktus.

Jūs izšķērdēt punktus lētu ceļošanu. Līdzīgi, jūs izspiest lielāku vērtību no jūsu atlīdzības punkti, ja jūs izmantojat tos garākiem lidojumiem vai pricier viesnīcas. Piemēram, viesnīca kredītkartes varētu iekasēt jums to pašu punktu skaitu, neatkarīgi no tā, vai jūs esat uzturas telpā, kas regulāri maksā $ 100 nakts vai $ 400 par nakti. Lai iegūtu vislabāko no jūsu atlīdzības karti, saglabājiet punktus pricier ceļojumiem, kas citādi izmaksās jums saišķa skaidrā naudā.

Jūs tērēt naudu, lai izpirktu savu “bezmaksas” atlīdzības. Dažas atlīdzības kartes pieprasīt, lai jūs iet cauri izsniedzējs rezervēt atlīdzības finansēta ceļošanu, bet tad iekasēt izpirkšanas maksas, ja jūs darīt to pa tālruni. Lai izvairītos no maksas par izpirkšanas savu atalgojumu, rezervēt savu ceļojumu caur jūsu kartes emitenta tiešsaistes atlīdzības portāla vai izvēlēties braukšanas karti, kas ļauj rezervēt ceļojumus patstāvīgi un saņemt atlīdzību par to.

Jūs compartmentalizing savu atlīdzības programmas. Daudzi kredītkartes ļauj pārsūtīt punktus citām lojalitātes programmām, piemēram, aviosabiedrību pastāvīgo klientu programmām. Bet, ja jums nav izmantot šo pakalpojumu, jūs varētu garām iespēju iegādāties brīvi ceļot ātrāk un iegūt lielāku vērtību no jūsu atlīdzības ieņēmumiem. Piemēram, ja jums ir nepieciešams pāris simts punktus, lai iegādātos bezmaksas braucienu uz savu iecienītāko aviokompāniju, varat izmantot papildus punktus, jums ir atliekas no savas atlīdzības karti. Tirdzniecības punkti starp dažādām lojalitātes programmām arī dod jums lielāku elastību, lai jums nav ierobežot, kad un kur jūs ceļojat.

Jūs varat arī atrast, ka jūsu kredītkartes atlīdzības punkti ir vairāk vērts, ja jūs nodot tos uz citu programmu.

Jūs esat atstājot atlīdzības neizmantotas kontā. Tā ir viena lieta, lai saglabātu savu atalgojumu, kamēr jums ir pietiekami daudz jūdzes vai punktus, lai iegādātos lielu ceļojumu. Bet, ja jūs novārtā savu atalgojumu nesaprotamu iemeslu dēļ, jūs varētu likvidēt zaudēt tos vispār. Daudzi atlīdzības beidzas pēc pāris gadiem kontā, bet citas kartes katru gadu atjaunot atlīdzību tikai tad, ja jūs varētu izmantot savu karti. Jūs varat arī nākt nožēlot ietaupot savus punktus, ja jūsu izsniedzējs samazina vērtību jūsu atlīdzības punkti, pirms esat pat tos izglāba.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.