Vai Jūs Get Travel aizdevumu?

Home » Banking and Loans » Vai Jūs Get Travel aizdevumu?

Vai Jūs Get Travel aizdevumu?

Pasaules slavenākie ceļojumu galamērķi var būt intriģējoša, bet daudzi ir arī dārgi sasniegt. Ja vien jums ir milzīgs atlicināt aviokompāniju jūdzes un ceļojumu punktiem, jums, iespējams, vajadzēs maksāt par aviobiļetes un sava veida bāzes-pat ja jūs izvēlaties hostelis vai kaut ko lēti. Un pat tad, jums joprojām ir nepieciešams, lai segtu pārtikas, aktivitātes un transporta izmaksas, piemēram, taksometru un vilcienu. Beigās, dienā, šie izdevumi un citi padara ceļot privilēģija nav daudz var atļauties bez palīdzības no ārpuses.

Nav pārsteidzoši, daudzi vēlas kļūt ceļotāji aizņemties naudu, viņiem ir nepieciešams, lai redzētu pasauli. Parasti viņi to dara, izmantojot vai nu personas aizdevumu vai kredītkarti, lai gan tie var arī aizņemties naudu no ģimenes un draugiem.

Vai aizņemties naudu ceļojumiem laba ideja? Parasti nav, bet tas neapstājas dažus cilvēkus, kuri ir apņēmības pilna turpināt savu Wanderlust. Ja jūs gatavojas aizņemties naudu, lai ceļotu, labākais, ko jūs varat darīt, ir noteikt dažus pamatnoteikumus un pētniecība labākos pieejamos aizdevumu iespējas.

Problēma ar naudas aizņemšanās ceļojumiem

Bieži gudrība saka, jums vajadzētu tikai aizņemties naudu novērtējot aktīvus, piemēram, mājas vai uzņēmumu. Travel ir sliktāks nekā pretī šim-a amortizējami aktīvu. Tas nav kaut kas taustāms, jūs varat redzēt vai sajust, un tas ir vērts neko nevienam, bet jums.

Bet, cik daudz ir jūsu atmiņas tiešām ir vērts? Ja jūs gatavojas aizņemties naudu, lai ceļotu, tie ir vērts daudz.

Tas ir tāpēc, ka, atkarībā no tā, cik daudz jūs aizņemties, jūs varētu būt atmaksāt savu aizdevumu vai kredītkartes bilanci gadiem.

Tāpat jāatceras, ka tas ir ne tikai tas, ko jūs aizņemties jums būs jāmaksā atpakaļ. Jūs arī uz āķa par interesi un piemērojamām maksām.

Tā kā vidējais kredītkaršu tagad ir ar procentu likmi 17 procenti, šīs maksas var pievienot līdz pat ātri.

Ja jūs aizņemties $ 5000 par mēnesi ilgā ceļojumā uz Taizemi vai ceļojuma visā Eiropā un veikt desmit gadus maksāt to atpakaļ ar šo likmi, piemēram, jums būtu jāmaksā 90 $ mēnesī par 120 mēnešos un tā kopējās izmaksas 10811 $.

Tiesības veids, kā aizņemties naudu ceļojumiem

Pirms jūs aizņemties naudu ceļojumiem, tā maksā uzdot sevi, ja ilgtermiņa izmaksas faktiski būs tā vērts. Vai jūs tiešām vēlaties, lai veiktu maksājumus par savu Vidusjūras kruīzs piecus gadus no brīža, kad jums var ietaupīt uz mājām vai mēģināt sākt ģimeni? Visticamāk ne.

Bet, ja jūs esat gatavojas saņemt ceļojumu aizdevumu, jums var arī darīt to pareizi no sākuma. Šeit ir daži padomi, kas var palīdzēt jums palikt uz ceļa:

Izmantot Atlīdzības lai segtu izmaksas

Ja jums ir labas kredītu un spēja plānot uz priekšu agri, jūs varat arī atbalstīties uz atlīdzības punkti, lai segtu daļu no sava ceļojuma. Tas ir iespējams, lai nopelnītu pietiekami daudz punktus un jūdzes, lai saņemtu savu viesnīcu un aviobiļetes uz kuriem, ja jums ir stratēģija, un stick ar to. Izpētiet lojalitātes karšu un to iespējām, un jūs varat ietaupīt naudu par jebkuru braucienu visā pasaulē.

Iestatiet budžetu jūs varat stick ar

Lai gan jūs nevar precīzi zināt, cik daudz jums ir nepieciešams tērēt dažādiem citiem izdevumiem jūsu ceļojuma laikā, jūs varat , un vajadzētu noteikt budžetu.

Sāciet ar savu viesnīcu un aviobiļetes un izrēķināt, cik daudz viņi maksās. No turienes, darīt kādu pētījumu, lai noskaidrotu vidējo pārtikas un darbības izmaksas savu galamērķi.

Tiklīdz jūs zināt, cik par to, cik daudz jūsu ceļojums būs noteikti jums atpakaļ, jūs varat strādāt nodrošināt naudu, jums tiešām ir nepieciešams. Tas ir pietiekoši slikti, lai aizņemties naudu par braucienu pirmajā vietā, tāpēc jūs nevēlaties aizņemties vairāk nekā nepieciešams.

Salīdziniet Personal aizdevumiem un kredītkartēm

Divi populārākie finansēšanas metodes ceļošanai ir personas aizdevumiem un kredītkartes. Kaut arī personas aizdevums piedāvā fiksētu procentu likmi, fiksēto atmaksas grafiku, un fiksētu ikmēneša maksājumu, kredītkartes ļaus uzlādēt savu ceļojumu, kā jums iet, un atmaksāt tikai to summu, jūs aizņemties. Kredītkartes parasti ir augstākas procentu likmes nekā personas aizdevumiem, bet gan finanšu produkti ir viegli pieteikties tiešsaistē.

Viena no priekšrocībām ceļojumu kredītkartes īpaši ir tas, ka jūs varat saņemt vērtīgas ceļojumu priekšrocības, piemēram, ceļojuma atcelšanas / pārtraukšanas apdrošināšana, bagāžas aizkavēšanās apdrošināšana, un nav ārvalstu transakcijas maksu. Jūs varat arī nopelnīt ceļojumu atlīdzības vai naudas atpakaļ uz jūsu ceļojumu izdevumus, kurus var izmantot, lai segtu savas izmaksas, vai ietaupīt uz citu piedzīvojumu.

Tomēr ceļojumu kredītkartes nāk ar augstām procentu likmēm, kas var padarīt izmaksas jūsu ceļojuma dramatiski pieaug. Šī iemesla dēļ, jums var būt labāk ar zemu procentu kredītkarti vai vienu, kas piedāvā 0 procentiem GPL par pirkumiem uz ierobežotu laiku.

Vai jūs izlemt par kredītkarti vai personas aizdevumu, pārliecinieties, lai salīdzinātu visas savas iespējas, un kā viņi kaudze up ziņā atlīdzības, perks, procentu likmes un atlīdzības. Pasaule gaida, bet labākais ceļojums ir viens, kas nav pazudināt jūsu finanses.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.