Vai Krājumi labāks ieguldījums nekā nekustamo īpašumu?

Home » Retirement » Vai Krājumi labāks ieguldījums nekā nekustamo īpašumu?

Krājumi vs Real Estate – Tas ir atkarīgs no jūsu mērķiem

Vai Krājumi labāks ieguldījums nekā nekustamo īpašumu?

Arizona, Nevada, Kalifornijā, un Floridā, nekustamā īpašuma cenas pieauga 2004. gadā, 2006. Jā, viņi planēja citās valsts daļās pārāk, bet šie četri valstis piedzīvoja labāko uzplaukums, un tad sliktākajā krūtīm.

Šajā planējošs posmā šķita, katrs klients, kas gāja pa durvīm jautāja man, ja es domāju, ka viņiem vajadzētu ieguldīt īres nekustamo īpašumu. Es sāku justies kā sadalīti ieraksts.

Kā viņi man pastāstīt stāstu pēc stāsta viņu kaimiņš vai kolēģis, kurš tikko Pagriezts māju un veikti $ 50,000 jautājums mēnesi, es ieteiktu viņiem, ka katru reizi, kad viņi dzirdēja vārdu “nekustamo īpašumu”, kas viņiem garīgi ievietot ka vārds “tehnoloģiju krājumi” vietā. Daži klausījās.

Pēc tam, kad nekustamā īpašuma tirgus crashed, es atklāju pilnīgi jaunu cilvēku grupu manā birojā 2009. un 2010. gadā, lūdzot mani, ja es domāju, ka tie ir īstermiņa pārdot savas mājas, vai ļaut viņiem iet uz ierobežošanas. Daudziem lasītājiem, tas varētu šķist dīvaini, ka mani klienti varētu vēl uzdot man šo jautājumu, bet saprotu, Arizona ir bez regresa stāvoklis, kas nozīmē, ka kāds var iet prom no savām mājām, un banka nevar iet pēc tām atlikušo parādu.

Es centās veidot tīklu resursus, kuru mājās bija stipri zem ūdens. Viena dāma es atklāju izrādījās fenomenālu sarunu, un varēja saņemt daudzus bankām mainīt kredītu vārdā maniem klientiem.

Es biju pa tālruni ar šo dāmu kādu dienu, kad viņa teica: “Nu krājumi ir daudz labāks ieguldījums nekā nekustamā īpašuma tiesības? Tu esi finanšu plānotājs, tāpēc, protams, tas ir tas, ko jums pastāstīt saviem klientiem.”

Es biju mēms.

Viņa devās uz “Galu galā, ja jūs būtu nodot visu savu naudu Google, kad tā iznāca ar savu IPO, jūs noteikt tagad, vai ne?”

Man atbildēja: “Jā, un, ja jūs nodot savu naudu simts citiem krājumiem es varētu nosaukt off, tagad jūs izputējis.”

Lai noteiktu, vai kāds ieguldījums ir labāka nekā citas, pirmā lieta, kas jums jādara, ir noteikt “labāks”. Jums ir jāzina, kas padara labs ieguldījums jums.

Sākt ar dažiem jautājumiem, piemēram:

Kādi ir jūsu mērķi reklāma, kurā ir ieguldījums, visticamāk, palīdzēs jums paveikt viņiem pār savu atvēlētajā laika posmā?

Vai jūs vēlaties būt rokas uz pārvaldnieku Jūsu ieguldījumu, vai pasīva investors?

Vai jums ir nepieciešams savu ieguldījumu, lai radītu ienākumus drīz, vai jūs meklējat kapitāla pieauguma?

Kādas ir nodokļu sekas un minimālās pirkuma summas, kas nepieciešami, lai finansētu ieguldījumu?

Tad izvērtē īpašības gan akciju un nekustamo īpašumu, lai noteiktu, kas varētu būt vispiemērotākais, ņemot vērā jūsu mērķiem.

Krājumi un nekustamo īpašumu, ir daudz līdzību, kā investīcijām:

  • Gan krājumi un nekustamā īpašuma iesaistīt kompromisus starp risku un atdevi.
  • Abi var nopirkt novices -, taču nevajadzētu būt.
  • Abi var dot jums daudz naudas – vai zaudēt jums daudz naudas.
  • Ar krājumu un nekustamo īpašumu, ja jūs izmantojat sviras (aizņemties naudu, lai iegādātos ieguldījumu), jūs varat zaudēt vairāk naudas, nekā jūs ieguldījis.
  • Gan krājumi un nekustamo īpašumu var viegli iegādāties, izmantojot publiski tirgoti fondi, piemēram, akciju indeksu fondos vai NĪIT (nekustamā īpašuma ieguldījumu fondus). Tas parasti ir labākā izvēle tiem, bez zināšanām un pieredzes, lai novērtētu atsevišķu akciju un nekustamā īpašuma pirkumiem.
  • Gan krājumi un nekustamo īpašumu, var radīt ienākumus; krājumi, izmaksājot dividendes, un nekustamo īpašumu, izmantojot nomas ienākumiem.

Pārāk daudzi nepieredzējuši investori pērk akcijas un nekustamo īpašumu, domādams, ka viņi gatavojas pelnīt vieglu naudu. Tas nedarbojas, ka veidā. Konsekventi pelnīt naudu, izmantojot jebkādus ieguldījumus prasa pieredzi un zināšanas.

Ar visiem līdzības, kādas ir atšķirības?

Krājumi (pieņemot, ka tie ir publiski tirgoto uzņēmumu akcijas), parasti vairāk šķidruma – tas nozīmē, jūs varat pārdot tos diezgan viegli. To var veikt mēnešus vai gadus pārdot kādu nekustamo īpašumu, atkarībā no atrašanās vietas un tirgus.

Grunts līnija: Es domāju, ka gan krājumi un nekustamo īpašumu, var būt piemēroti ieguldījumi pensionēšanās. Ir viens labāk nekā citas? Nē pilnībā atkarīgs no jūsu personīgajiem mērķiem un apstākļiem.

[1] Šis nav regresa noteikums neattiecas uz visiem parādiem viena veida var veikt pret īpašumu, kā arī tas attiecas uz visām valstīm.

Meklējiet padomu nekustamā īpašuma advokāts, kurš zina noteikumus savā valstī pirms došanās cauri īso pārdošanu pieeja tirgum.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.