Vai man ir nepieciešams uzkrājumus bankā, ja man ir investīcijas?

Home » Investing » Vai man ir nepieciešams uzkrājumus bankā, ja man ir investīcijas?

Vai man ir nepieciešams uzkrājumus bankā, ja man ir investīcijas?

Dzīve ir veids, throwing dārgi pārsteidz savu ceļu, vai tas ir saistīts transportlīdzekļiem sadalot vai gaisa kondicionētāji darbības traucējumu dēļ mājās. Kad šie neplānotu rēķini pop up, nozīme ietaupījums kļūst skaidrs. Tieši tāpēc tas ir ļoti svarīgi, lai būtu ārkārtas fonds tiem neparedzētu izdevumu.

Vislabāk, ka ārkārtas fonds jāsatur pietiekami daudz naudas, lai segtu jebkurā no trim līdz sešiem mēnešiem vērtu uzturēšanās izdevumus. Daži cilvēki pat iet tik tālu, lai kārumi prom gadu vērts rēķinus. Katrā ziņā, jautājums ir, lai būtu avots tūlīt pieejamo naudu tā, ka tad, kad neparedzētu streiki, jūs neesat spiesti ķerties pie parādu segšanai šos pēkšņas izdevumus.

Problēma ar saglabājot savu naudu bloķēta up krājkontā, tomēr ir tas, ka to darot, noteikti triks savu izaugsmi. Šajās dienās, jums būs laimīgs, lai iegūtu 1% gada procentu likmi uz tradicionālo uzkrājumu kontā, bet ja jūs ieguldīt šo naudu akciju tirgū, jūs viegli varētu redzēt vidējo ikgadējo atdevi 7% vai vairāk.

Īstermiņā, ka šī atšķirība var nebūt nozīmes. Bet iedomāsimies, jūs varat ietaupīt līdz pat $ 20000 un saglabāt to bankā vairāk nekā 30 gadu laikā, vienlaikus nopelnot 1% procenti no šīs summas. Pēc trīs gadu desmitus, ka $ 20000 pieaugs līdz aptuveni $ 27,000. Tagad tā vietā, saglabājot šo naudu bankā, pieņemsim, ka jūs ieguldīt, un aizķerties, ka 7% vidējais gada ienesīgums mēs tikko runājām. Pēc 30 gadiem, jūs sēdētu uz 152.000 $ – diezgan starpību.

Protams, ka ir daudz zaudēts, turot naudu bankā. Tādēļ rodas jautājums: Vai jums tiešām ir nepieciešams, ka ārkārtas fondu, ja jums ir investīciju portfeli pieskarties?

Aizsargājot savu pamatsummu

Ir divi iemesli, kāpēc tas ir gudrs, lai saglabātu savus ārkārtas uzkrājumus bankā. Pirmkārt, uzkrājumu konti ir viegli pieejami. Jums nav jāgaida, lai likvidēt aktīvus, lai iegūtu naudu, bet, parasti varat paķert savu naudu uz vietas, ja rodas vajadzība.

Otrs ieguvums saglabāt savu ārkārtas fondu bankā ir tas, ka jums nav risks zaudēt pamatsummu, – ja tu nepārsniedz FDIC limitu. Citiem vārdiem sakot, ja jūs stick $ 20,000 bankā, šī summa nevar iet uz leju – tas var tikai iet uz augšu.

Kad jūs ieguldīt, no otras puses, tur vienmēr ir risks, ka jūs zaudēt par dažiem pamatsummu. Bet vēl lielāks risks, kam veikt atcelšanu laikā, kad tirgus ir uz leju.

Iedomājieties, jums gadās sastapties mājas remonts situāciju nedēļu laikā, kad tirgus aizņem lielu veļas. Ja jums ir nepieciešams, lai samaksāt savu darbuzņēmējam uzreiz, un jūs esat spiesti pārdot ieguldījumus ar zaudējumiem, lai iegūtu šo naudu uzreiz, kas ir nauda, ​​jūs skūpsts ardievas.

Jūs varētu apgalvot, ka ņemot vērā gadījuma zudumu, ir vērts, jo potenciālu augstāku peļņu. Un dažos scenārijos, jums var būt taisnība. Bet vai tiešām risks esat gatavs uzņemties?

Tas nozīmē, ka ar spēcīgu investīciju kontu un nav ārkārtas fonds nav vissliktākā situācija var likt sevi. Iedomājieties, jūs tērēt $ 5000 mēnesī, tādā gadījumā jūsu ārkārtas fondam vajadzētu samazināties kaut kur $ 15,000 līdz $ 30,000 diapazonā. Ja jums ir $ 5000 bankā, bet $ 80,000 investīcijas, pieņemsim sejas tā – jūs joprojām ir diezgan labā stāvoklī. Un, ja jūs to likvidēt ņemot zaudējumu, ne tikai jums ir jauka spilvenu, bet jūs, iespējams atgūt kādā brīdī. Bet, ja jūs sēžat uz $ 15,000 kopā , jūs labāk ar šo naudu bankā, un pēc tam liekot kāds papildu līdzekļus jūs uzkrāties ieguldījumu kontu.

Visbeidzot, lai gan tas ir gudrs, lai būtu īpaša ārkārtas fondu, jūs nevēlaties, lai iet pār bortu, vai nu. Tur ir tāda lieta kā pārāk daudz naudas kasē, lai pēc tam, kad jums ir, ka drošības tīkls izveidots, pārliecinieties, lai sāktu ieguldīt pārējo jūsu ietaupījumus labāk ilgtermiņa atdevi.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.