Vai Warren Buffett pensiju plāns Work Jums?

Home » Investing » Vai Warren Buffett pensiju plāns Work Jums?

 Vai Warren Buffett pensiju plāns Work Jums?

Tas nav grūti atrast cilvēkus rokai ārā naudu padomu, bet, ja Vorens Bafets piedāvāja dažas pensionēšanās padomu, jūs klausīties? Ar neto vērtību vairāk nekā $ 90 miljardus, viņa padoms varētu būt lielāka nozīme, nekā lielākā daļa, bet tas strādās, lai jums?

Buffett ir 90/10 stratēģija

Ar 2014. gada vēstulē saviem akcionāriem, Buffett teica:

Mans padoms pilnvarniekam nevar būt vienkāršs: Put 10% no naudas, kas valdības īstermiņa obligācijās, un 90% ļoti zemu izmaksu S & P 500 indeksa fondu. (Es iesaku Vanguard s [laika akciju-simbolu = VFINX].) Es uzskatu, ka uzticību ilgtermiņa rezultātus no šīs politikas, būs pārāka par tiem sasniegt vairums investoru, vai pensiju fondi, iestādes vai personas, kas nodarbina augstu maksu vadītāji .

 

Let ‘s break to uz leju. Pirmkārt, indekss fonds ir savstarpējās fonds vai Exchange tirgotā fonda, kas seko veiktspēju dažu indeksu. Šajā gadījumā, Bafets liecina indeksa fondu, kas izseko veiktspēju S & P 500. Ja S & P 500 paceļas, tas pats indeksu fondu. Viņš norāda, ieguldot 90 procentus no savu naudu uz akciju balstītu indeksu fondu.

Bafets ierosina otru 10 procentiem dodas uz īstermiņa valsts obligāciju fonds. Finanšu konsultanti iesaka izmantot obligāciju fondi drošības un konsekvenci ienākumu. Ja kopējie finanšu tirgi hit aptuvenu plāksteris, obligāciju fondi bieži vien necietīs tik daudz, cik akciju fondiem.

Izvairieties fonda maksas

Visbeidzot, Buffett uzsver, “zemas izmaksas.” Investīcijas nav bezmaksas. Ja jums ir finanšu konsultantu, viņi bieži maksas jums maksa, un, ja jūs ieguldīt fondos, ETF vai dažiem citiem ieguldījumu produktiem, kas nāk ar maksu. Daži patērētāji atrast sev hit ar dubultu maksu, jo viņi maksā finanšu konsultanta un fondu maksu.

Maksas strauji palielināties. Apsveriet 25 gadus vecs, kas ir pensijas kontu ar $ 25,000 līdzsvaru. Tās piebilst, $ 10,000 katru gadu un nopelnīt 7 procentiem peļņas normu, un dosies pensijā 40 gadu laikā. Ja šī persona maksā 1 procentiem maksas, tas maksās viņiem gandrīz $ 600,000 in maksu vairāk nekā 40 gadus.

Ieguldījumi zemākas izmaksas līdzekļiem kā Bafets kontūras, varētu ietaupīt šai personai ir vairāk nekā $ 200,000 maksas ļaujot viņam / viņai pensijā gandrīz $ 340,000 bagātāks.

Pretēji vispārpieņemtajai atziņai

Buffett pensiju plāns nesaņems kvēlojošs ieteikumus no dažiem finanšu konsultējot kopienai. Parasto gudrība saka dažādot izmantojot kombināciju krājumu, obligācijām un starptautiskiem fondiem. Pensijas portfeļi bieži vien ir piepildīta ar dažādām līdzekļi, daudz vairāk nekā 2, lai novērstu risku, ka vienā jomā no tirgus nedarbojošos.

Daudzi finanšu konsultanti arī nepiekrīt Buffett svēršanu. Viņi apgalvo, ka īpaši klientiem vēlāk dzīvē, viņa stratēģija liek pārāk lielu svaru uz riskantām akciju bāzes fondiem kur 1 recesija varētu noslaucīt pensijas uzkrājumus, lai gados.

Viens labi zināms noteikums īkšķis saka ieguldīt daļu sava portfeļa obligāciju fondos vienāds ar savu vecumu. Ja tu esi 50 gadus vecs, iegulda 50 procentus par obligācijām vai obligāciju fondiem. Finanšu konsultanti kopumā piekrītu, ka tas ir pārāk konservatīva un pārāk vienkāršots, bet viņi saka, ka Buffett ir padoms ir pārāk riskanti.

Visbeidzot, tie, visticamāk, norāda, ka tad, kad tu esi vērts $ 90 miljardus, jūsu ieguldījumu stratēģija ir savādāka, nekā kāds, kurš ir daži simti tūkstoši kopējie ietaupījumi pie visvairāk.

Ko tev vajadzētu darīt?

Jūs nevarat kontrolēt ar investīciju tirgiem darīs nākotnē, bet jūs varat kontrolēt maksu jūs maksājat.

Augstākas maksas reti vienāds labāku atdevi, lai tad, kad jūs esat izvēloties līdzekļus jūsu 401 (k) vai citu pensijas fondu, izvēlēties indeksu fondus ar zemu maksu. Ja jūs izmantojat finanšu konsultantu, jautājiet viņiem par to maksu. Ja kopējās izmaksas ir daudz lielāks par 1 procentu, jūs varētu maksāt pārāk daudz, bet, piemēram, kaut, novērtēt to, ko jūs saņemat par maksu jūs maksājat.

Kopumā, vairāk sarežģītu savu finansiālo situāciju, jo vairāk tas ir jēga maksāt augstāku maksu. Agrā dzīvē, kad jums ir salīdzinoši zems līdzsvaru, Robo-konsultanti varētu būt vērts padomāt.

Otrkārt, neattiecas uz domu, ka jūs varat beat tirgū. Pētījumi liecina, ka laika gaitā, jūsu sniegumu lielā mērā atspoguļo sniegumu kopējā tirgū. Maksājot augstus maksu par investīciju profesionāļi mēģina pārspēt tirgū, iespējams, nebūs jāmaksā off.

Tas ir par vienkāršība

Buffett ieguldījumu darbs vienmēr ir bijusi par vienkāršību. Izveidot stratēģiju, kas ir zemu izmaksu, viegli saprast, un ir balstīta uz to, ko gadu desmitiem pētījumu liecina, lai būtu patiesība. Tas ir labākais, lai atrastu finanšu konsultantu jūs uzticaties, un izveidot plānu, kas būtu piemērots jums, bet Buffett pensiju plāns ir bijis veiksmīgs pensiju Playbook ne tikai sevi, bet arī daudzi citi gadiem.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.