Vajan Säästud Pangas kui mul on Investeeringud?

Home » Investing » Vajan Säästud Pangas kui mul on Investeeringud?

Vajan Säästud Pangas kui mul on Investeeringud?

Elu on viis viskamine kallis üllatab meie tee, kas see hõlmab sõidukite lagunedes või kliimaseadmed talitlushäire kodus. Kui need planeerimata arveid pop up, kui oluline on kokkuhoid selgub. Sellepärast on oluline omada hädaolukordade fond neile ootamatu kulud.

Ideaalis, et hädaolukordade fond peaks sisaldama piisavalt raha, et katta kuskil kolm kuni kuus kuud väärtuses elamiskulud. Mõned inimesed isegi minna nii kaugele, et sokk ära aasta väärtuses arveid. Mõlemal juhul punkt on, et allikas koheselt saadaval sularaha nii, et kui ettenägematute streigid, te ei ole sunnitud kasutama võla katteks nende ootamatu kulud.

Probleem hoida oma raha lukustatud hoiuarve, aga see, et tehes kindlasti stunt kasvu. Nendel päevadel, saate õnnelik skoor 1% aastaintress traditsiooniline hoiuarve, samas kui sa olid investeerida, et raha aktsiaturg, siis lihtsalt näha keskmiselt aastas tagastamist 7% või rohkem.

Lühiajaliselt see erinevus ei loe. Aga olgem kujutada olete võimalik säästa kuni $ 20.000 ja hoiate seda pangas üle 30-aastase perioodi jooksul, kõik samas teenida 1% intressi, et summa. Pärast kolme aastakümne, et $ 20.000 kasvab umbes $ 27.000. Nüüd, selle asemel hoides, et raha pangas, oletame, et sul investeerida seda ja tüügas, et 7% keskmine aastane tootlus me lihtsalt rääkisime. Pärast 30 aastat, siis oleksin istub $ 152,000 – üsna erinevust.

Ilmselgelt on palju kaduma hoides raha pangas. Seega tekib küsimus: Kas te tõesti vaja, et reservfond kui teil on investeerimisportfelli puuduta?

Kaitseme oma peamise

On kaks põhjust, miks see on arukas hoida oma erakorralise säästud panka. Esiteks hoiustele on kergesti kättesaadavad. Sa ei pea ootama, et likvideerida varasid, et saada raha, vaid pigem saab üldiselt haarata oma raha kohapeal, kui vajadus tekib.

Muude tulude hoida oma hädaolukordade fond pangas on, et sa ei oleks ohtu kaotada peamine – ette sa ei ületa FDIC piiri. Teisisõnu, kui sa kinni $ 20.000 pangas, et summa ei saa minna – see võib minna ainult üles.

Kui investeerida, teiselt poolt, seal on alati oht, et kaotate mõned peamine. Aga isegi suurem risk on sunnitud võtma tühistamise ajal, mil turg on maas.

Kujutage ette, et juhtub tekib kodus remont olukorda nädala jooksul, mil turg võtab suur trummelkuivati. Kui teil on vaja maksta oma töövõtja kohe ja sa sunnitud müüma investeeringute kahjumiga saada, et raha kohe, et see raha saad suudelda hüvasti.

Sa võid väita, et võttes juhuslikku on väärt, sest potentsiaali suuremat tulu. Ja mõne stsenaariumi, siis võib olla õigus. Aga kas see tõesti oht, mida olete nõus võtma?

See ütles, millel on tugev investeerimiskonto ega hädaolukordade fond ei ole halvim olukord saab panna ennast. Kujutage ette, et kulutada $ 5000 kuus, millisel juhul oma hädaolukordade fond peaks langema kusagil $ 15.000 kuni $ 30.000 vahemikus. Kui teil on $ 5000 pangas, kuid $ 80,000 investeeringuid, olgem ausad – sa oled ikka päris heas seisus. Ja kui sa ei likvideerida võtta kaotus, mitte ainult teil kena padi, aga sa ilmselt taastada mingil ajahetkel. Aga kui sa oled istub $ 15.000 kokku , sa oled parem, millel et raha pangas, ja seejärel panna mida iganes täiendavaid vahendeid te akumuleeruvad investeerimiskonto.

Lõpetuseks, samas kui see on mõistlik, et on pühendunud hädaolukordade fond, mida te ei soovi minna üle parda, kas. Seal on selline asi kui liiga palju raha sularahas, nii et kui sul on see turvavõrk asutatud, olla kindel, et alustada investeerimist ülejäänud oma säästud paremat pikaajalist tootlust.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.