Varjatud kulud deebetkaardiga

Home » Banking and Loans » Varjatud kulud deebetkaardiga

POS Maksud ja tasud: Müügikoht Ülevaade

Varjatud kulud deebetkaardiga

Jaemüüjad ja online kaupmehed kasutada point-of-sale (POS) süsteemid lõpetada müügi ja jälgida tehinguid. POS võib olla sama lihtne kui kassasse registris, või midagi keerulisem, mis on seotud teiste süsteemidega.

Kui enamik meist näha perspektiivis POS, see tähendab tehingu – tavaliselt ostu teete oma deebetkaarti. Pangakonto avaldused (või online tehing ajalugu), märgistusel võib kohaldada summa, mida makstakse kaupmees, või see võib tähendada, et sa olid laetud täiendavat tasu kasutades oma kaardi.

POS tasud

Kui sa üritad aru saada, mis tehingu oma konto ajalugu tähendab see ilmselt viitab ostu tegite-isiklikult jaemüüja.

Maksud, mis näitavad üles ” POS ” on tavaliselt valmistatud oma deebetkaardi, kus valite “deebet” kassas ja PIN-koodi sisestamist kohta jaemüüja makseautomaat (erinevalt valides “Credit” ja allkirja ostmiseks).

Online ostud isiku tehinguid nii kaasa POS ilmumist avaldusega.

Loata tasud? Kui näed tasud, et sa ei tunne, teadusuuringute tehingu võimalikult kiiresti. POS tasud tähendab, et keegi ostis midagi kasutades oma kaardi (nad üldiselt ei ole automaatne korduva arved).

Tuvastamine tasud: nimi müüja või kaupmees peaks ilmuda tahes tasude. Kuid mõnikord nime ei aita – äri võib kasutada erinevat nime, mida te ei mõtle.

Kui näed midagi, mida sa ei tunne, teha veebiotsingu täpne nimi, mis sa näed oma tehingute ajalugu. Paljudel juhtudel saate teada rohkem üldnimetus (sest teised, nagu sina, mõelnud sama asja). Kui teil on endiselt stumped tagasi vaadata läbi oma kalender ja mõelda tagasi kõik kulutused olete teinud, et kontrollida, kas sa oled tegelikult vastutab tasuta.

Pettus oma konto: Kui teie kaart on teie loata kasutatud, siis üldiselt on õigus saada nende maksude vastupidine. Aga sa pead tegutsema kiiresti. Federal seadus ütleb, et sa ei ole vastutavad teatud tüüpi pettuste ja vigade pangakontole. Võtke ühendust oma pangaga kahe päeva jooksul avastanud kahtlasest tasu – kui sa liiga kaua ootama (üle 60 päeva), siis võib olla täielikult vastutab arve tasumist.

Krediitkaardid on ohutum: Igapäevaseks kulutuste ja online shopping, krediitkaardi sageli ohutum kui deebetkaardiga.

Deebetkaart on otsene juurdepääs oma pangakonto, nii pettuse ja vigu võib koheselt tühjendada konto – põhjustab teile otsa raha ja põrgatama makseid. Krediitkaardid, teiselt poolt, on ajapikendust, mis võimaldab teil maksma kuni üks kuu hiljem (või rohkem, kui soovite maksta intressi – mida ei tohiks teha). Kuidas vigu lahendatud lihtsalt tähendab, et teil on ajutiselt suuremad krediitkaardi arve – kuid oma pangakonto on puutumata.

Täiendav POS tasud

POS eest võib olla ka täiendavat tasu, et teie panga teenustasud, kui te kasutate oma deebetkaarti. Kui valite “deebet” kassas ja kasutada oma PIN pangad mõnikord esitamise eest lisatasu (tavaliselt umbes dollari või vähem).

Mitte kõik pangad tasu POS teenustasusid. Loe trahvi printimine pangakontoris enne kasutades oma kaardi. Kui teie pank tasulises, teil on mitu võimalust:

  • Kasutage teist panka. See on üha haruldasemaks pankade tasu seda tüüpi tasud, nii et on hea võimalus leiad teise panka, mis maksab vähem. Võite isegi hoida oma olemasoleva konto ja avada online pangakonto (deebetkaardiga), mis võimaldab teil kasutada plastist tasuta. Väike, kohalike krediidiühistute on ka hea valik.
  • Vali “Credit” asemel. Pangad teenivad vähem kui valite “deebet”, nii mõned proovida korvata seda, lisades tasu. Tasu võib olla väike, kuid see annab teile müks valida “Credit” Järgmine kord. Siiski võivad jaemüüjad lõpuks maksta ekstra kui sa seda – raskendades oma lemmik kauplustes jääda äri ja pakkuda madala hinnaga.

Kui te kasutate raha või kontrolli, keegi alati maksab tasu maksete töötlemiseks.

Pangad ja kaardi töötlemise võrgud võta pühkimine tasud jaemüüjatele kui maksad plastikust. Tasud on madalam kui valite “deebet”, mis muudab jaemüüjad õnnelik. Kui valite “Credit” asemel, jaemüüjad maksma kõrgemat tasu (nii et sa ei pea), kuid siis tuleb eeldada nende jaemüüjate läbida kulusid teile kujul kõrgemad hinnad.

Jaemüüjad tasu?

Mõned jaemüüjad ei ehitada need tasud oma hinnakujundust. Selle asemel, nad eelistavad võta rohkem  ainult  klientidele, kes loovad lisakulud (kliendid, kes maksavad läbi kallim krediitkaardi võrgud). Näiteks võivad nad tasu klientidele, kes maksavad krediitkaardiga või nad võivad kehtestada minimaalne ostusumma krediitkaardiga.

Kas see on seaduslik? Lisatasu ja minimaalne ostu nõuded on lubatud teatud riikides, kuid kaupmehed mõnikord võta tarbijatelt rohkem kui nad lubatud (ja nad võivad kehtestada miinimumid, kui nad ei peaks). Isegi siis, kui kaupmehed ei rikuvad seadust, nad võidakse rikkuda reegleid, et nad nõustusid järgima, et nõustuda plastist.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.