Viis põhimõtted tegemine krediitkaardiga

Home » Uncategorized » Viis põhimõtted tegemine krediitkaardiga

Viis põhimõtted tegemine krediitkaardiga

Kui teil on mitu krediitkaarti, kõik saldod, siis on raske töö figuring oma krediitkaardi maksed kuus. Kui maksad minimaalne iga kaardi? Kui maksate rohkem kui minimaalselt, kui palju peaks maksma? Või peaks valite kaardi ja maksma rohkem, et üks? Siin on mõned nõuanded, mis aitavad teil aru saada, kui palju maksma oma krediitkaardi vähemalt hoida neid heas seisukorras. Pea meeles, kui te keskendute saada välja võlg, makseplaan võib pisut erineda.

1. Pay vähemalt minimaalne kõiki oma kaarte.

Sa peaksid alati vähemalt minimaalne makseid oma krediitkaardid, ükskõik mida. Teie makse loetakse hilja kui maksad vähem kui minimaalne või jäta oma miinimum makse. Hilinenud maksed tulevad mõned tagajärjed. Mitte ainult sa tuleb tasuda hilinenud tasu , oma intressimäära võib tõusta (kui olete 60 päeva kurjategija) muudab kallimaks teha tasakaalu.

Pärast 30 päeva ei maksta, oma kuritegevus teatatud krediidiinfo, lisatakse teie boonuspunktide aruanne, ning arvestada oma krediidi skoor. Üks hilinenud maksmisega kogu oma krediidi ajalugu ei pruugi teha palju kahju, kuid rohkem võlgnevustest teil on, seda halvem on  mõjutada oma krediidi skoor  on.

2. jõuda kõik tähtajaks tasumata kontosid.

Sa peaksid sattuda mis tahes kontosid, mis on selle taga. Kuni te sattuda, siis jätkame Koguda hilja tasud ja lükata aega, kuni teie intressimäär läheb tagasi alla. (Sa pead tegema kuue järjestikuse kuu maksed.)

Need kurjategija arved jäävad oma boonuspunktide aruanne ja haiget oma krediidi skoor, kuni olete tasunud tasumata saldo.

Kui teil on mingeid ekstra raha oma eelarvest võib pärast vähemalt makseid kõik oma kaarte, pane see kõik suunas tuues oma kontode praegune. Kui olete hiljaks 180 päeva või rohkem oma võlausaldaja võib nõuda-off oma konto või suunata selle kogude või mõlemad.

3. Tooge oma maxed out kontode alla krediidilimiiti.

Igal ajal oma krediitkaardid minna kaugemale oma krediidilimiidi, see tõstab punased lipud, et praeguste ja tulevaste laenuandjad. See põhjustab nende tea, kas saate vastutustundlikult hakkama krediiti. Sa võib lisanduda üle piiri tasu, kui teie krediitkaardi tasud selle eest ja olete lubanud võttes üle-piiri tehingutega.

Pärast maksab minimaalne ja takerduda ületanud saldosid, pane konts vahendite vähendamise poole maxed out saldod. Alandamine tasakaalu aitab ka oma krediidi skoor.

4. Tooge kõrge saldod lähemale $ 0.

Et säilitada head krediidi skoor, siis tuleb hoida oma tasakaalu lähemale $ 0. Eriti keskendub tasakaalu, mis on lähedane krediidilimiiti. Kõrge krediidijäägid suurendada oma krediidi kasutamise ja haiget oma krediidi skoor. Hoiame oma saldod väike, näitab, et saate hakkama krediidi vastutustundlikult ja aitab parandada oma krediidi skoor.

5. Pöörake välja kõrge intressimäär saldod.

Kui soovite saada välja võla kiiremini, peaksite esmalt keskenduda ära maksta krediitkaardiga, mis on kõrged intressimäärad. Kuna te maksate rohkem finantskulud kõrge intressimäär krediitkaardid, see on targem maksta need saldod välja kiiremini vähendada intressi summa maksad.

Kui olete täitnud minimaalse makse teie kontole, pane põhisumma poole oma tasakaalu kõrgeima intressimäära, kuni see on ära tasunud.

Muidugi, kui teie eesmärk on saada välja võlg täielikult, siis tuleb hinnata oma krediitkaardi intressimäärad koos intressimäärade oma teise võla.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.