Viis põhjust, miks kaaluda investeerimist Emergency Fund

Home » Investing » Viis põhjust, miks kaaluda investeerimist Emergency Fund

Viis põhjust, miks kaaluda investeerimist Emergency Fund

Sa ilmselt juba teavad, et see on oluline omada hädaolukordade fond. Tead, raha, mis hoiab teid välja võla ja õigele teele, isegi kui elu viskab sulle curveball.

Te olete ilmselt ka kuulnud, et sa peaksid hoidma seda raha hoiuarve, ohutu ja heli, nii et võite olla kindel, et see on olemas, kui seda vajate.

Ja kui sa kindlasti tahad seda raha oleks ohutu, siis ilmselt vead sa vähemalt natuke, et teie hoiuarve on teenida kõrval midagi. Lõppude lõpuks, sa oled vaeva näinud, et sel juhul on raha, ja oleks tore, kui see töötas ka teid.

Nii suur küsimus on see: Kas on mõtet investeerida oma hädaolukordade fond?

Vaikimisi peaks vastus peaaegu alati olla. Teie hädaolukordade fond esmane funktsioon on seal olla, kui seda vajate, ja investeerida see oma olemuselt sa puutud vähemalt mõned riskitase. Plus, saate hoida seda online hoiuarve, et vähemalt saab teid 1% tulu, mis on kindlasti parem kui mitte midagi.

Niisiis, eriti kui sa oled varajases staadiumis hoone oma hädaolukordade fond, mida peaks tegema seda regulaarselt vana hoiuarve ja lõpetage muretsemine see.

Aga seal on mõned tugevad argumendid, mis toetavad investeerida oma hädaolukordade fond, ja selles postituses uurime, miks te võiksite kaaluda seda.

Põhjus # 1: See on endiselt kättesaadav

Vähemalt, pead olema pääse oma hädaolukordade fond kiiresti, kui vajadus tekib.

Ja kuigi võite tavaliselt mõelda investeerida kontekstis pensionile kontod ja kõik seotud piiranguid, tõde on see, et seal on palju võimalusi investeerida nii, et hoiab oma raha kättesaadavamaks.

Kõige lihtsam on kasutada regulaarselt kauplemiskonto. Võite investeerida nagu te teeksite jooksul pensionile konto, mille boonus, et saad tagasi mõned või kõik oma raha igal ajal, kui hädaolukorras kerkib.

Sa võid isegi hoida oma hädaolukordade fond on Roth IRA, mis võimaldab teil tagasi kuni summa olete aidanud igal ajal ja mis tahes põhjusel.

Alumine rida on, et investeerimine ei ole automaatselt lukustada oma raha ära pikemas perspektiivis. On viise, kuidas investeerida, et ikka võimaldada teile juurdepääsu raha kiiresti kui vaja.

Põhjus # 2: suurema tulu

Kuigi midagi on tagatud, investeerimine annab teile võimaluse teenida palju paremat tootlust kui saad hoiuarve.

Jooksin mõned numbrid, et näha, kuidas suur erinevus see muudaks. Ma eeldada, et sa aitasid $ 200 oma hädaolukordade fond iga kuu, kuni te säästis $ 24.000, piisav, et katta 6 kuu kulude at $ 4000 kuus. Siis ma eeldada, et sa oleks teenida 1% aastas hoiuarve ja 6% investeerimiskonto. Ma ignoreerida maksud.

Mis ma leidsin on see, et pärast 10 aastat on teil $ 5628 rohkem investeerida. Pärast 20 aastat oleks $ 27.481 rohkem. Ja pärast 30 aastat vahe oleks $ 68.438.

Nüüd on palju eeldusi siin ja midagi on tagatud. Aga selgelt investeerimine annab teile võimaluse lõpuks palju rohkem raha, kui hoida seda hoiuarve.

Põhjus # 3: Parem Odds Edu

Üks sageli viidatud põhjustel vastu investeerida oma hädaolukordade fond on oht suur krahhi, kui vajate raha. Ja see on kindlasti risk.

Aga hiljutine uurimus näitab, et investeerida oma hädaolukordade fond tegelikult suurendab tõenäosust, millel piisavalt raha käepärast, et katta hädaolukorras. Nad on palju numbreid ja graafikuid varundada oma järeldused, kuid põhisisu on see tõsi hädaolukordade on suhteliselt haruldane ja et suuremat tulu saate investeerida oma raha vahepeal muuta tõenäolisemaks, et teil on piisavalt, et katta need hädaolukorras, kui nad juhtuvad.

See on ilmselt vähem kohaldatav klientidele, kes teenivad vähem raha ja seetõttu on vähem kõigutama ruumi teha muudatusi puhul väiksem ootamatuid kulutusi. Aga vähemalt plaanimise suuremate hädaolukordade, nagu töökoha kaotus või puue, on vähemalt võimalik, et investeerida oma hädaolukordade fond annab teile suurema turvalisuse.

Põhjus # 4: teil on muid Money

Arvestades, et suur hädaolukordade on suhteliselt haruldased, siis tuleb arvestada, et teiste kontode te ei soovi puudutada võiks olla backup plaan, kui te olete kunagi leidnud ennast täiuslik torm vajavad raha keset turu madalseis, et ammendunud oma spetsiaalne reservfond.

Näiteks ideaalses maailmas sa ei puutu oma 401 (k) kuni pensionieani. Aga kui sa ei nägu suur rahalise hädaabi on raskusi sätete ja laenuprovisjonide mis võimaldab teile juurdepääsu, et raha, kui seda vajate.

Teisisõnu, negatiivsed investeerida oma hädaolukordade fond ei pruugi olla täielik rahapuuduse, kui neid vajate. See võib lihtsalt võttes juurdepääsu vahenditele soovid pigem jätnud puutumata.

Ja kui pea on parem naaseb ja rohkem raha, et oht võib olla seda väärt.

Põhjus # 5: teil on rohkem kui sa vajad

Oletame, et sul on vaja $ 24.000 eest kuue kuu hädaolukordade fond. Ja oletame, et sul on $ 50,000 kogunenud väljaspool pensionile kontosid.

Mõistlik rusikareegel on oodata, et võid kaotada 50% rahast olete investeerinud aktsiaturu igal konkreetsel aastal. See oleks eriti halb aasta – nagu 2008-2009 halb – kuid see võib juhtuda.

Kasutades seda rusikareegel, võid panna kogu oma $ 50.000 arvesse aktsiaturg ja ikkagi üsna kindel, millel on kuus kuud väärtuses kulusid käsi isegi ajal krahhi.

Nii et kui teil on palju raha käes, kui te näha vaja hädaolukorras, võib teil olla võimalik investeerida ilma tegelikult riskivad palju midagi.

Investeerida või mitte investeerida?

Mis kõik, mis ütles, et on palju häid argumente hoida oma hädaolukordade fond regulaarselt hoiuarve. See on ohutu, see on mugav ja saad vähemalt mõistliku intressimääraga online hoiuarve.

Seal on isegi uuringuid, mis näitavad, et võttes sularaha on korrelatsioonis üldise õnne ja rahulolu eluga , ja kes ei meeldi, et!

Aga kui sa oled valmis olla veidi seikluslik, ja kui saate väiksemat ebaregulaarne kulud, nagu auto ja kodus remonti teiste vahendite, võib teil olla võimalik välja tulema enne nii lühiajaliste ja pikaajaliste investeeringutega teie hädaolukordade fond.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.