Visizplatītākais biznesa plāns kļūdas

Home » Small Business » Visizplatītākais biznesa plāns kļūdas

Biznesa plāns Essentials: Writing naudas plūsmas plānošanā

Pārlasot šiem kopīgajiem biznesa plāna kļūdām, pirms jūs rakstīt vienu dos uzdevumu daudz vieglāk – un dot savu jauno biznesa darījumus daudz lielākas izredzes gūt panākumus.

Visbiežāk biznesa plānu kļūdas ir šādas:

1) Nav bothering rakstīt vienu.

Tas ir tālu un prom visbiežāk kļūda. Uzņēmēji ir darītāji, tāpēc ir dabiski, ka viņi vēlas, lai saņemtu par ar lietām un iegūt tos izdarīt – it īpaši, ja tie ir ideja, ka viņi ir satraukti par buzzing ap viņu galvām.

Bet kurš nav dzirdējis sakāmvārdu “Viņš, kurš nespēj plānot plānus neizdoties?” Un tas ir liktenis gandrīz katru biznesa kāds sāk bez biznesa plāna; mazspēja. Tātad, jā, jums ir nepieciešams uzrakstīt biznesa plānu.

Jums nav obligāti nepieciešama pilna mēroga oficiālu versiju biznesa plāna profesionāli iepakotas saistviela (skatīt nākamo punktu par mērķi), bet jums ir nepieciešams, lai būtu viens.

2) Nav skaidra priekšstata par mērķi jūsu biznesa plānu.

Biznesa plāns būtībā ir risinājums problēmai, problēma ir, kā jūs gatavojas pārvērst savu redzējumu par veiksmīgu uzņēmējdarbību uz realitāti.

Tad kāpēc tu gatavo biznesa plānu? Vai tas ir pārliecināt potenciālo aizdevēju, lai dotu jums biznesa kredītu? Piesaistīt investorus? Noskaidrotu, vai jūsu jaunā biznesa ideja faktiski varēja pārvērst dzīvotspējīgā biznesā? Kalpot par paraugu jūsu panākumu gūšanai?

Jūsu biznesa plāna mērķis skars visu no summas pētījumu, kas jums jādara, izmantojot kāda forma gatavo plānu izskatās (un tas, ko jūs darīt ar to).

Ja visi jūs vēlaties darīt, ir uzzināt, vai biznesa ideja ir laba, kas varētu būt vērts strādāt savu biznesa plānu par, izmantot šos piecus jautājumus, kā pateikt, ja jūsu biznesa plāns ideja ir tā vērts.

3) Nav, kam ir skaidra uzņēmējdarbības modeli.

Veiksmīga biznesa ir gūt peļņu.

Tā pārsteidz man, cik daudz cilvēku, kas sāk mazo uzņēmumu neliekas aptvert šo pamata faktu – vai ir neticami prasmīgi ignorējot to.

Plāno pārdot kaut ko, nav biznesa modelis; biznesa modelis ir plāns radīt ieņēmumus virs saviem izdevumiem. Jūs varat veikt labāko peļu slazds pasaulē, bet, ja tas jums izmaksā 90 $, lai padarītu katru vienu un cilvēki ir tikai gatavi maksāt $ 10 par vienu, tur nekādas jēgas darīt to kā biznesu.

Ar visiem līdzekļiem, ja tas nodrošina jūs ar personīgo gandarījumu, un jums liekas izmaksas ir godīga, to darīt. Pretējā gadījumā, aizmirst par to un pāriet uz biznesa ideja, ka tas ir peļņas potenciālu.

Profesionālās un pakalpojumu uzņēmumi var būt reālas strupceļā slazdus, ​​ja jums nav skaidra biznesa modelis izveidots. Ja tas ir sava veida bizness, jūs sākuma, CJ Hayden paskaidrots, kā izveidot ienesīgu uzņēmējdarbības modeļus šādiem uzņēmumiem ir jūsu Biznesa modelis Broken?

4) nav darīts pietiekami daudz pētījumu.

Jūsu biznesa plāns ir tikai būs tik labi, kā pētījumu jūs laisti to. Lai atbildētu uz galveno jautājumu “Vai šis darbs?” jums ir jāatrod atbildes uz visu kopu citiem jautājumiem, no “Kas ir pašreizējās tendences šajā nozarē?” “Kā būs šis bizness skaitītājs, ko konkurenti dara?” Un jo vairāk pabeigt atbildes uz jautājumiem, jo ​​labāk sagatavoti jums būs vai nu sākt savu jauno biznesu, vai arhīvā ideju un virzīties tālāk.

Katrs no biznesa plāna sadaļa būs nepieciešami pētījumi, izņemot Kopsavilkums. Par laimi, daudz nepieciešamo pētījumu var izdarīt internetā, bet tur nav kļūst ap to, ka rakstot biznesa plānu, ir daudz darba.

Ja jūs esat būs sākot biznesu Kanādā, jūs atradīsiet manu rakstot biznesa plānu virkne īpaši noderīga, jo instrukcijas rakstīšanai katru sekciju biznesa plāns ietver ieteikumus resursus, lai palīdzētu jums atrast nepieciešamo informāciju.

5) Ignorējot tirgus realitāti.

Jūs un to, ko jūs vēlaties darīt, ir tikai viena puse no vienādojuma uzsākšanas veiksmīgu biznesu. Tirgus ir otra.

Man teica (un rakstiska) šo daudzas daudzas reizes, bet tas nes atkārtojot; Jums var būt labāko produktu vai pakalpojumu, kas visā pasaulē, kas ir pārdošanā, bet tas nav svarīgi, ja neviens nav gatavs iegādāties.

Tas ir viens pamatieži, nav apspriežams tirgus realitāti.

Tāpēc ir svarīgi, ka jūs pārdot pārbaudīt savu produktu vai pakalpojumu, pirms jūs mēģināt balstīt uzņēmējdarbību pārdot.

Ja jūs vēlaties pārdot produktus, izmēģināt tos pārdot vietējā vietās, piemēram, lauksaimnieku vai blusu tirgos un vietējo skatēs, pārdodot nelielās partijās tiešsaistē, izmantojot eBay vai Etsy, izmantojot fokusa grupām novērtēt interesi, vai sniedzot bezmaksas paraugus un apkopojot Tautas atsauksmes par tiem.

Ja jūs vēlaties pārdot pakalpojumus, aptaujas potenciālo interešu vai fokusa grupu var strādāt labi. Do-It-Yourself Market Research paskaidrots, kā jūs varat darīt savu tirgus izpēti, ieskaitot padomus projektēšanas aptaujas un anketas.

Konkurss ir vēl viens tirgus realitāte, kas ir pienācīgi jārisina ar savu biznesa plānu.

Tas nav pietiekami, lai tikai norādīt, kas viņi ir; Jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu, kāda konkurence dara un īpaši paskaidrot, kā jūs gatavojas, lai cīnītos pret to, ko viņi dara, lai iegūtu tirgus daļu.

Un jums ir, lai pārliecinātos, ka jūs ņemt vērā visu konkurenci. Vai ne tikai domāt par tiem konkurentiem, kas darbojas tieši tādu pašu uzņēmumu; domāt netradicionāli, arī, lai būtu pārliecināts, ka jums noteikt visus konkurentus. Piemēram, potenciālais ziedu veikals ir ne tikai konkurē ar citiem ziedu veikaliem konkrētajā apgabalā; tas ir arī konkurē ar visiem citiem vietējiem uzņēmumiem, kas pārdod ziedus, tai skaitā pārtikas preču veikalos un lielā kastē mazumtirgotājiem un tiešsaistes ziedu pārdevējiem.

Tas nenozīmē, ka jums ir uzskaitīt katrs potenciālais konkurents savā biznesa plānā, un paskaidrojiet, kā jūs gatavojas uzvarēt konkursā ar viņiem, bet jums ir uzskaitīt un izskaidrot, kā jūs gatavojas tikt galā ar potenciālo draudiem katrā no konkursa veida vismaz.

6) Nav veicot rūpīgu sagatavošanu finanšu sektors.

Kad paskatās rakstīšana Finanšu plāns nodaļai biznesa plānu, jūs redzēsiet, ka jums ir nepieciešams, lai kopā trīs finanšu pārskatus;

  • peļņas vai zaudējumu aprēķins,
  • naudas plūsmas prognozes
  • un bilances.

Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams, lai noskaidrotu, cik daudz naudas jums ir nepieciešams, lai sāktu un darboties savu biznesu un padarīt izglītoti guesses par to, cik daudz naudas jūsu jaunā bizness nesīs savu pirmā darbības gada laikā.

Ir divas kopīgas kļūdas cilvēki dara, kad viņi risinot šo sadaļu biznesa plānu.

Pirmo nav reāli par saviem izdevumiem. Cilvēki bieži atstāt izdevumus pilnībā vai nenovērtē izmaksas konkrētiem izdevumiem. Rūpīga izpēte novērsīs šo kļūdu.

Otrais tiek pārlieku optimistisks par savu jauno biznesu perspektīvām. Protams, jūs cerot Jaunas uzņēmējdarbības darīs labi. Jūs nevarētu izvēlēties, lai sāktu to citādi. Bet jūs nedrīkstat ļaut jūsu optimisms radīt jums izveidot pārāk rožains naudas plūsmas prognozes.

7) iestatīšana savu biznesa plānu malā, kad esat rakstiski to.

Ja jūs uzrakstīt biznesa plānu, izmantojiet to, lai saņemtu aizdevumu un nekad apskatīt to no jauna, jūs izšķērdēt lielāko daļu savas vērtības. Biznesa plāns ir tikai, ka, plāns, kā jūsu jaunais bizness gatavojas gūt panākumus.

Uzskatīt to par savu jauno uzņēmuma pirmais plānošanas dokuments, un, kā jūs pārvietoties pa starta laiku un ārpus tās, rediģēt un pievienot to kā nepieciešams. Pāris labas pirmajiem papildinājumiem savu biznesa plānu, ir Vision pārskats un Pamatuzdevums; radot tiem sacietēt savus mērķus, un pārliecinieties, ka Jums nav get sidetracked.

Jūsu sākotnējā biznesa plāns būs noderīgs atsauces dokuments, ja jūs darāt notiekošo biznesa plānošanu darbojas veiksmīgu biznesu nepieciešama. Piemēram, skatīt Quick-Start plānošana mazajiem uzņēmumiem, lai saņemtu instrukcijas par to, kā izveidot rīcības plānu savu mazo biznesu.

Atcerieties, ne katrs biznesa plāns ir vērts Apdares

Atbilde uz centrālo jautājumu, “Vai šis darbs?” ne vienmēr ir pozitīva.

Un tas ir labi. Tas nozīmē, ka biznesa plāns dara savu darbu parāda, vai nav biznesa ideja ir vērts darīt, un ietaupot potenciāli milzīgas naudas summas un laiku.

Bet parasti, šis atklājums notiek laikā strādāt ar biznesa plānu, nevis beigās laikā. Un tas ir laiks, lai izietu attīstīt šo konkrēto plānu.

Ja atklājat, ka, piemēram, tirgus jūsu piedāvāto produktu ir piesātināts, kamēr jūs strādājat par konkurences analīzei sadaļā biznesa plāna, tur nav vajadzības par un iet uz nepatikšanas gatavo finanses – ka zirgs uzvarēja ” t palaist un jūsu laiks ir daudz labāk pavadīts nāk klajā ar vēl vienu biznesa ideju, ka varētu būt vairāk praktiski.

Neatlaidība un noteikšana ir lieliskas iezīmes, lai uzņēmēji, kas piemīt – līdz brīdim, kad tie pārvēršas muļķīgā neatlaidību un uzturēt jūs no accomplishing, kas jums varētu būt pabeigšanai. Tas var būt sliktākais biznesa plāns kļūda visu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.