Viskas ko jums reikia žinoti apie gyvenimą draudimo

Home » Insurance » Viskas ko jums reikia žinoti apie gyvenimą draudimo

Viskas ko jums reikia žinoti apie gyvenimą draudimo

Gyvybės draudimas yra tarp draudimo įmonės ir individo, kurioje draudimo įmonė sutinka, kad, jei asmuo (apdraustasis) turėtų mirti per gyvybės draudimo poliso terminą, draudimo bendrovė mokės iš anksto nustatytą sumą pinigų sutartis į kurias apdraustasis pasirinkto po mirties gavėjui.

Gyvybės draudimas gali būti įsigytas už iš anksto nustatytą terminą, paprastai 5-30 metų, arba nuolat.

Priežasčių pirkti Gyvybės draudimas

Žmonės perka gyvybės draudimo dėl daugelio priežasčių. Dažniausia priežastis yra palikti šiek tiek pinigų savo šeimai, tuo atveju, tu mirsi, todėl, kad jie neturi baigtis finansų krizės, dėl savo negautas pajamas. Tačiau yra keletas kitų priežasčių pirkti gyvybės draudimo jums galbūt norėsite apsvarstyti:

 1. Padengti laidotuvių išlaidas
 2. Norėdami užtikrinti savo būsto, o ne pirkti draudimą per banką
 3. Sumokėti kredito skolų ar kitokių paskolų, kad jūsų turto ar šeimos neturi įstrigti su savo skolas
 4. Mokėti turto mokesčius
 5. Norėdami apsaugoti savo sutuoktinio gyvenimo būdą, net jei jūs neturite vaikų
 6. Norėdami apsaugoti savo būsimą gyvenimo būdą užrakinti į žemesnę gyvybės draudimo tarifą, o jūs esate jaunesnis, sveikesni, ir neturi jokių problemų su medicinos egzaminą
 7. Norėdami sukurti gerovę, kaip dalį savo finansų strategijos

Gyvybės draudimas Faktai Tai gali jus nustebinti

Pagal 2016  tendencijos gyvybės draudimo nuosavybės  tyrimo:

 • 84 procentai amerikiečių mano, dauguma žmonių turi gyvybės draudimą
 • 70 procentų teigė, kad jiems reikia gyvybės draudimo, tačiau 41 procentai amerikiečių neturėjo ją
 • Millennials pervertintos A $ 250,000 gyvybės draudimo polisą kainą 3 ar 4 kartus faktinės išlaidos
 • 83 procentai amerikiečių manė, jie būtų apsvarstyti gyvybės draudimo, jei tai buvo lengviau suprasti

Duomenų, tada, teigia, kad yra keletas dalykų, apie gyvybės draudimą, kurie yra paini vidutinis žmogus. Mes išvalyti kai klaidingų, paaiškinti kai gyvybės draudimo pagrindus ir atsakyti į kelis svarbiausius klausimus, pavyzdžiui:

 • Ar jums tikrai reikia gyvybės draudimo?
 • Kada reikia jį nusipirkti?
 • Kokios gyvybės draudimo yra geriausias?
 • Kaip man sutaupyti pinigų gyvybės draudimo?

Kas yra skirtingų tipų gyvybės draudimo?

Pradėkime vaikščioti per įvairių tipų gyvybės draudimo ir privalumus ir trūkumus kiekvienos.

 • Trukmės gyvybės draudimo: trukmės gyvybės draudimas yra prieinamos variantas, kuris leidžia jums didelį lankstumą atsižvelgiant į tai, kaip ilgai jūs norite už, taip pat draudimo ribos politiką. Kadangi tai yra tam tikrą terminą, taip pat galite prašyti fiksuota palūkanų norma, kuri leidžia jums biudžeto mokėjimus už tikrą laiką. Terminas draudimas prasideda 5 metus ir gali eiti iki 30. Tai yra pigiausias variantas.
 • Visa gyvybės draudimas: Visa gyvybės draudimo yra nuolatinis forma gyvybės draudimo, nes ji apima jums už jūsų gyvenimo laikotarpiu. Skirtingai terminas draudimas, kuris baigiasi po pasirinktos sumos metų jūs apdraustųjų save. Dėl kai kurių visai gyvenimo politikos žmonių trūkumas yra tai, kad įmokos paprastai yra didesnė.
 • Universalus gyvybės draudimas:  Universalus gyvenimas yra visai gyvybės draudimo polisą tipas. Anksčiau istorinis spektaklis visuotine gyvenimo sukėlė daug žmonių būti atsargiems dėl investicijų veiksnį iš įmokų dalį. Tai gali būti įdomi alternatyva, jei pasidomėti apie naudą, pavyzdžiui, vėliau pinigų skolinimosi iš savo gyvybės draudimo polisą galimybę.

Konvertavimas trukmės gyvybės visam Life Insurance

Jei nesate tikri, kokios politikos bus geriausiai tinka jums, taip pat turėtų apsvarstyti klausia, kad jei pirkti pigiau pigesnis variantas kaip terminuotą gyvybės draudimo polisą, jei turėsite galimybę konvertuoti į visą gyvenimo politika vėliau.

Kur galima gauti Gyvybės draudimas?

Galite įsigyti gyvybės draudimą tiesiogiai per draudimo bendrovės, per gyvybės draudimo brokeriu ar finansų planuotojas, arba per grupės ar narystės asociacijų. Vis daugiau žmonių perka gyvybės draudimo internetu ar tiesiogiai per draudimo bendrovių. Kartais tai atrodo greitai ir lengvai tirpalu, bet jums gali būti gauti geriausią aprėptį už kainą, kurią mokate. Visada patikrinkite keletą vietų arba dirbti su finansinio planavimo ar tarpininko gauti keletą patarimų jūsų aplinkybė.

4 Patarimai Norėdami sutaupyti pinigų dėl gyvybės draudimo

Be to renkantis laikotarpio politiką, yra būdų, kaip sutaupyti pinigų jūsų gyvybės draudimo.

 1. Parduotuvė aplink savo gyvybės draudimo rasti geriausius tarifus. Apsvarstykite galimybę naudoti gyvybės draudimo brokeris, kuris gali patikrinti daug įvairių gyvybės draudimo įmonės ir politiką už jus ir jums pasiūlyti įvairių variantų. Naudojant brokeris arba finansinis patarėjas taip pat suteiks jums pranašumą dirbant su žmogumi, kuris bus analizuoti savo poreikius ir sugalvoti sprendimus, kurie dirba už jus. Rasti ką nors galite pasitikėti ir patinka dirbti su, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus. Gyvybės draudimo kainos yra reguliuojamos, todėl nesinori jums reikia paskambinti daug brokeriai – tiesiog susidoroti su jums labiausiai patinka, gausite tuos pačius kursus.
 2. Pirkti gyvybės draudimo, kai esate jaunesni ir sveiki. Gyvybės draudimo kainos, remiantis jūsų amžių ir savo sveikatos būklės. Jūs nežinote, kas ateina į ateitį, todėl, jei esate sveikas dabar, apsvarstyti gauti politiką, kur jūs galite pereiti į medicinos egzaminą ir gauti geriausią kainą užrakinta. Įsitikinkite, kad paklausti apie garantuojamą lygį įmokų, kad galite naudos iš nuosekliai norma per visą politikos pasirinkti ir neturi jokių staigmenų laikotarpiu. Jei turite sveikatos sąlygų, įsitikinkite ir parduotuvė aplink, pamatyti pirmąjį tašką aukščiau apie naudojant brokeris, nes kai gyvybės draudimo bendrovės suteiks geresnius tarifus tam tikromis ligomis, kai kiti ima daugiau. Finansų patarėjo galės jums padėti.
 3. Nerūkyti. Nerūkantiems gauti mažesnes gyvybės draudimo kainos, nei rūkalių. Jei rūkote, apsvarstyti mesti. Nors galite pirkti politika kaip rūkalius, jei jūs galite mesti už 12 mėnesių laikotarpį, dauguma gyvybės draudikai turės prisitaikyti tarifus, kai jūs jau be dūmų. Tačiau nereikia atidėlioti perkant gyvybės draudimo, kol mesti rūkyti, ypač jei jūs turite jį planuose; tiesiog gauti savo politiką ir sužinoti, kokia kaina bus, kai jūs esate be dūmų. Tai gali padėti motyvuoti jums ilgalaikėje perspektyvoje, ir jūsų šeima bus apsaugota, o jūs dirbti su juo.
 4. Klauskite, jei yra geresnis rodiklis mokėjimo jūsų priemoka kasmet, o ne kas mėnesį. Kai kurios įmonės siūlo geresnes kainos kai mokate kasmet.

Gyvybės draudimas Per savo darbo: tai pakankamai?

Pagal Best Life kursai 2017 tyrimas , trečdalis amerikiečių, kurie turi gyvybės draudimą turi tik grupės draudimo gyvenimo politiką. Nors tai yra geriau negu nieko, yra keletas priežasčių, kodėl jums neturėtų remtis gyvybės draudimo jums gauti per darbo:

 1. Jūs galite prarasti tai, kai jūs pakeičiate darbą
 2. Jūs turite priimti naują medicinos egzaminą, jei nuspręsite gauti naują politiką
 3. Jūsų grupines gyvybės draudimo per darbo limitas yra ribotas – pavyzdžiui, tai gali būti tik du kartus savo atlyginimą (ar mažiau). Tai bus ne pakankamai, daugeliu atvejų, siekiant padėti savo šeimą, arba padengti savo skolas ir finansines pareigas ilgą laiką.

Klaidingų nuomonių apie gyvybės draudimas, demaskavo

Gyvybės draudimas yra dažnai laikomas nereikalingos išlaidos ar viena, kad bus atbaidyti. Štai keletas dalykų, jums gali tekti galvoti apie prieš jums nuspręsti, gyvybės draudimas yra ne jums dabar.

“Žmonės, kurie neveikia nereikia gyvybės draudimas”

Net jei jums nereikia dirbti, jūsų mirties vis tiek turi finansines pasekmes, jei jums atlikti caregiving arba namų jaukumu pareigas, o partneris veikia. Jei kažkas atsitiko su jumis, gali būti ne pajamos sumažėjo, tačiau būtų drastiška sąnaudų padidėjimas. Vaikų priežiūros išlaidas ir namų išlaidos, pavyzdžiui, gali tapti būtina, jei staiga dingo. Jei norėtumėte savo šeimą išlaikyti savo gyvenimo būdą ir turėti dalykus pasirūpinta panašiu būdu, kad jūs darote dabar, jums reikės pažvelgti į nuomos žmones perimti šių užduočių kaina, kad jūsų partneris toliau dirbti ir užsidirbti pajamos.

“Žmonės be vaikų ar sutuoktinių nereikia gyvybės draudimas”

Jei neturite išlaikytinių ar vaikus, bet planuojame turėti šeimą vėliau gyvenime, galbūt norėsite apsvarstyti perkant gyvybės draudimo anksčiau gyvenime, o jūs esate jaunesnis. Gyvybės draudimo kaštai yra pagrįsti daugelio veiksnių, įskaitant savo amžiaus ir sveikatos, skaičiaus. Jei esate jaunesnis turėsite žymiai mažesnę, nei kai jūs pagaliau susituokti ir turėti tą šeimą.

“Gyvybės draudimas yra per brangus”

Laukiama mokėti žemyn skolų prieš perkant gyvybės draudimo skamba kaip gera idėja, bet jei kas nors įvyktų jums rytoj, norite palikti savo skolą savo šeimai. Ar jie bus pajėgi padengti šias skolas ir atsigriebti už prarastas pajamas dėl savo nebuvimo?

Yra galimybių pigių gyvybės draudimo, kad galima įsigyti už kiek keletą dolerių per dieną. Atsižvelgdama nedidelį kiekį gyvybės draudimo dabar gali leisti gerą apsaugą tiems, jūsų šeimai.

Kaip ilgai užtrunka gauti Gyvybės draudimas?

Apskritai, gyvybės draudimo procesas apima 3 žingsnius ir paprastai gali būti baigtas per 4-6 savaites nuo prašymo pildymo metu:

 1. Aptariant galimybes ir tada užpildžius gyvybės draudimo taikymo
 2. Atsižvelgiant į gydytoją egzaminą
 3. Priėmimo į medicinos egzaminą, o vėliau patvirtinti, normos koregavimą ar neigimo išmokų rezultatus

Ar Gyvybės draudimas išmokėti iš karto po Jūs Pirkti?

Daugelis kompanijų “laikyti Jums padėsime” gyvybės draudimo išmokų nuo to momento, pateikti paraišką dėl sąlygų,:

 • Viskas buvo paskelbtas kaip už paraiškos
 • Medicinos egzaminas ateina per be naujos informacijos.

Paklauskite savo gyvybės draudimo bendrovė apie tai tuo metu, kai nuspręsite pirkti polisą ir pasirašyti paraišką. Sužinokite, jei aprėptis prasideda iš karto arba, jei yra laukimo laikotarpis. Taip pat, saugokitės neskyrus politikos, pavyzdžiui, savižudybės sąlygos ir konkurencingos laikotarpį.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.