Viss, kas jums jāzina par dzīvības apdrošināšanu

Home » Insurance » Viss, kas jums jāzina par dzīvības apdrošināšanu

Viss, kas jums jāzina par dzīvības apdrošināšanu

Dzīvības apdrošināšana ir līgums starp apdrošināšanas sabiedrību un indivīdu, kurā apdrošināšanas sabiedrība piekrīt, ka, ja indivīds ( “apdrošinātais”), būtu mirt termiņa dzīvības apdrošināšanas politiku laikā, apdrošināšanas sabiedrība maksās iepriekš noteiktu naudas summu uz ko apdrošinātā izvēlētā pēc nāves saņēmējam.

Dzīvības apdrošināšana var iegādāties uz iepriekš termiņu, parasti 5-30 gadiem, vai arī uz pastāvīgi.

Iemesli Nopirkt Life Insurance

Cilvēki pērk dzīvības apdrošināšanu daudzu iemeslu dēļ. Visbiežāk iemesls ir atstāt naudu savai ģimenei, ja, ka jūs mirst, lai viņi nenonāktu finanšu krīzes dēļ pazaudētās ienākumiem. Tomēr ir daži citi iemesli, lai iegādātos dzīvības apdrošināšanu, jūs varētu vēlēties apsvērt:

 1. Lai segtu bēru izdevumus
 2. Lai nodrošinātu jūsu hipotēku, nevis pērk apdrošināšanu, izmantojot bankas
 3. Lai nomaksātu kredītu parādus vai citus kredītus, lai jūsu īpašums vai ģimenes nesaņem iestrēdzis ar saviem parādiem
 4. Lai samaksātu īpašuma nodokļus
 5. Lai aizsargātu jūsu laulātā dzīvesveidu, pat ja jums nav bērnu
 6. Lai aizsargātu savu turpmāko dzīvesveidu, bloķējot ar zemāku dzīves apdrošināšanas likmi, kamēr jūs esat jaunāks, veselīgāki, un nav nekādu problēmu ar medicīnas eksāmenu
 7. Lai izveidotu bagātību, kas ir daļa no jūsu finansiālo stratēģiju

Dzīvības apdrošināšana Fakti, kas jūs pārsteigs

Saskaņā ar 2016. gada  tendencēm Life Insurance Īpašumtiesību  pētījums:

 • 84 procenti amerikāņu domā lielākā daļa cilvēku ir nepieciešams dzīvības apdrošināšana
 • 70 procenti teica, ka tie nepieciešami dzīvības apdrošināšanu, bet 41 procenti amerikāņu nebija tā
 • Millennials pārvērtētas cenu $ 250,000 dzīvības apdrošināšanas polise ar 3 vai 4 reizes faktiskās izmaksas
 • 83 procenti amerikāņu uzskatīja, ka viņi apsvērtu dzīvības apdrošināšanu, ja tas ir vieglāk saprast

Dati, tad, liecina, ka ir dažas lietas, par dzīvības apdrošināšanu, kas ir mulsinoši vidusmēra cilvēks. Mēs noskaidrot dažus no aplamiem, izskaidrot dažas dzīvības apdrošināšanas pamatus, un atbildēt uz dažiem galvenajiem jautājumiem, piemēram:

 • Vai jums tiešām ir nepieciešams dzīvības apdrošināšana?
 • Kad Jums vajadzētu iegādāties?
 • Kāda veida dzīvības apdrošināšana ir labākais?
 • Kā ietaupīt naudu par dzīvības apdrošināšanu?

Kādi ir dažādie veidi Life Insurance?

Sāksim ar to ejot pa dažāda veida dzīvības apdrošināšanas, un plusi un mīnusi no katra.

 • Term Life Insurance: Term dzīvības apdrošināšana ir pieejama iespēja, kas ļauj jums lielu elastību attiecībā uz cik ilgi vēlaties, politiku, kā arī uz ierobežojumu apdrošināšanu. Jo tas ir uz noteiktu termiņu, jums var arī lūgt par fiksētu likmi, kas ļauj jums, lai budžeta maksājumus par konkrētā termiņā. Term apdrošināšana sākas 5 gadus, un var iet līdz pat 30. Tas ir vislētākais variants.
 • Visa Life Insurance: Visa dzīvības apdrošināšana ir pastāvīgs veida dzīvības apdrošināšanas, jo tas attiecas uz jums termiņa savu dzīvi. Atšķirībā termiņa apdrošināšanu, kas beidzas pēc izvēlētā summa gadu jūs apdrošināto sevi. Par dažiem cilvēkiem visu dzīves politikas trūkums ir tas, ka prēmijas parasti ir augstāka.
 • Universal Life Insurance:  Universal dzīve ir no visa dzīvības apdrošināšanas polises veidu. Agrāk vēsturisko sniegums vispārējo dzīves radījis daudzus cilvēkus būt piesardzīgiem, jo investīciju faktors daļu no prēmijām. Tas var būt interesanta iespēja, ja jūs informēt sevi par ieguvumiem, piemēram, iespēju vēlāk aizņemties naudu no jūsu dzīvības apdrošināšanas polise.

Converting Term Life Visa Life Insurance

Ja neesat pārliecināts, kas darbosies vislabāk jums veida politika, jums vajadzētu arī apsvērt jautā, ka, ja jūs iegādājaties lētākas, lētāks risinājums, piemēram, termiņa dzīvības apdrošināšanas polise, ja jums būs iespēja konvertēt uz visu dzīvi politika vēlāk.

Kur var saņemt Life Insurance?

Jūs varat iegādāties dzīvības apdrošināšanu tieši ar apdrošināšanas kompāniju, izmantojot dzīvības apdrošināšanas brokera vai finanšu plānotāja, vai ar grupu vai dalības asociācijām. Arvien vairāk cilvēku pērk dzīvības apdrošināšana tiešsaistē vai tieši ar apdrošināšanas kompānijām. Dažreiz tas šķiet ātru un vieglu risinājumu, bet nevar iegūt vislabāko pārklājumu par cenu jūs maksājat. Vienmēr pārbaudiet dažas vietas, vai strādāt ar finanšu plānotāja vai starpnieks, lai saņemtu padomu par jūsu apstākļiem.

4 padomi, kā ietaupīt naudu par dzīvības apdrošināšanu

Bez izvēloties termiņa politiku, ir veidi, kā ietaupīt naudu uz jūsu dzīvības apdrošināšanu.

 1. Iepirkties jūsu dzīvības apdrošināšanas, lai atrastu labākās cenas. Apsveriet iespēju izmantot dzīvības apdrošināšanas aģents, kas var pārbaudīt dažādus dzīvības apdrošināšanas sabiedrības un politikas, lai jūs, un piedāvāt Jums dažādas iespējas. Izmantojot brokeri vai finanšu konsultantu arī dos jums priekšrocības, strādājot ar kādu, kas analizēs jūsu vajadzībām un nākt klajā ar risinājumiem, kas strādā priekš jums. Atrast kāds jūs varat uzticēties un patīk strādāt ar kuriem atbildes uz visiem jūsu jautājumiem. Dzīvības apdrošināšanas cenas tiek regulētas, tāpēc nav justies kā jums ir nepieciešams, lai izsauktu daudzi brokeri – tikai nodarbojas ar vienu jums patīk vislabāk, jūs saņemsiet tās pašas likmes.
 2. Nopirkt dzīvības apdrošināšana, ja esat jaunāks un veselīgi. Dzīvības apdrošināšanas cenas, pamatojoties uz jūsu vecuma un jūsu veselības stāvokli. Jūs nezināt, kas nāk nākotnē, tādēļ, ja jums ir veselīgi tagad apsvērt iegūt politiku, kur var nodot medicīnas eksāmenu un iegūt labāko likmi bloķēta. Pārliecinieties, jautājiet par garantētajiem līmeņa prēmijas, lai jūs varētu labumu no vienota likme visā termiņa politikas izvēlaties un nav nekādu pārsteigumu. Ja jums ir veselības nosacījumiem, pārliecinieties, un iepirkties, skatīt pirmo punktu iepriekš par to izmantojot brokeri, jo daži dzīvības apdrošināšanas uzņēmumiem sniegs labākas likmes noteiktām slimībām, kur citi iekasēt vairāk. Finanšu konsultants varēs jums palīdzēt.
 3. Nav smēķēt. Nesmēķētāji iegūt zemākas dzīvības apdrošināšanas likmes nekā smēķētājiem. Ja jūs smēķējat, jāapsver atmest. Pat ja jūs pērkat politiku kā smēķētāji, ja jūs varat atmest uz laiku no 12 mēnešiem, lielākā daļa dzīvības apdrošinātāji pielāgos likmes pēc tam, kad esat bijis smēķēt. Bet nelieciet nost iegādāties dzīvības apdrošināšanu, līdz jūs atmest smēķēšanu, it īpaši, ja jums ir to plānos; tikai saņemt savu politiku, un uzzināt, kādas izmaksas būs, kad jūs esat smēķēt. Tas var palīdzēt motivēt jums ilgtermiņā, un jūsu ģimene būs aizsargāti, kamēr jūs strādājat par to.
 4. Jautāt, ja ir labāks rādītājs maksāt jūsu piemaksu gadā, nevis katru mēnesi. Daži uzņēmumi piedāvā labākas likmes, kad jūs maksājat par katru gadu.

Dzīvības apdrošināšana caur savu darbu: Vai tas ir pietiekami?

Saskaņā ar vislabāko dzīves likmes 2017 pētījums , viena trešdaļa no amerikāņiem, kuri dzīvības apdrošināšanu tikai grupas apdrošināšanas dzīves politiku. Lai gan tas ir labāk nekā nekas, ka ir vairāki iemesli, kāpēc jums nevajadzētu paļauties uz dzīvības apdrošināšanu jums caur darbu:

 1. Jūs varat zaudēt, kad maināt darba vietu
 2. Jums būs veikt jaunu medicīnisko eksāmenu, ja jūs nolemjat, lai iegūtu jaunu politiku
 3. Jūsu grupas dzīvības apdrošināšanas starpniecību darba limits ir ierobežots – piemēram, tas var būt tikai divas reizes savu algu (vai mazāk). Tas nav pietiekami, jo vairumā gadījumu, lai palīdzētu savu ģimeni, vai, lai segtu savus parādus un finansiālās saistības ilgtermiņā.

Maldīgus Par Life Insurance, lauzts

Dzīvības apdrošināšana ir bieži uzskata par nevajadzīgu izdevumi vai vienu, kas izpaužas atlikt. Šeit ir dažas lietas, jūs varat domāt par to, pirms jūs nolemjat dzīvības apdrošināšana nav par jums tiesības tagad.

“Cilvēki, kuri nestrādā Nav nepieciešams Life Insurance”

Pat ja jums nav strādāt, jūsu nāve joprojām ir finansiālas sekas, ja jūs veikt Aprūpe vai mājsaimniecība pienākumus, kamēr partneris darbojas. Ja kaut kas ir noticis ar jums, var būt ienākumu zudumu, bet būtu krass izdevumus. Bērnu aprūpes izmaksas un mājturība izmaksas, piemēram, var būt nepieciešama, ja jūs pēkšņi devusies. Ja jūs vēlaties, lai jūsu ģimeni, lai saglabātu savu dzīvesveidu, un ir lietas, kas rūpēsies par līdzīgā veidā, ka jūs darīt tagad, jums būs apskatīt izmaksām darbā cilvēkus pārņemt šos uzdevumus, lai jūsu partneris, lai turpinātu strādāt un nopelnīt ienākumiem.

“Cilvēki bez bērniem vai laulātajiem nav nepieciešams Life Insurance”

Ja jums nav apgādājamo, vai bērni, bet plāns ir ģimene vēlāk dzīvē, jūs varat apsvērt iespēju iegādāties dzīvības apdrošināšanu agrāk dzīvē, kamēr esat jaunāks. Dzīvības apdrošināšanas izmaksas, pamatojoties uz vairākiem faktoriem, tostarp jūsu vecuma un veselības stāvokļa. Kad esat jaunāks, jums būs ievērojami zemākas likmes, nekā tad, kad jūs beidzot apprecēties un tikt pie šī ģimene.

“Dzīvības apdrošināšana ir pārāk dārgi”

Gaida, lai samaksāt noteikto parādu pirms iegādāties dzīvības apdrošināšanu izklausās laba ideja, bet, ja kaut kas notiktu ar jums rīt, jūs atstāt savu parādu savai ģimenei. Vai tie būtu tādā pozīcijā, lai segtu šos parādus, un veido par zaudēto ienākumu sakarā ar jūsu prombūtnes?

Ir iespējas lētu dzīvības apdrošināšanu, kas var iegādāties par mazāk kā pāris dolāriem dienā. Ņemot nelielu daudzumu dzīvības apdrošināšanai, tagad var ļaut labu drošības tīklu, lai jūsu ģimenei.

Cik ilgi tas veic, lai iegūtu dzīvības apdrošināšana?

Kopumā dzīvības apdrošināšanas process ietver 3 soļi, un to parasti var pabeigt 4-6 nedēļu laikā no brīža, aizpildot pieteikuma:

 1. Pārrunājot iespējas, un tad aizpildot pieteikumu par dzīvības apdrošināšanu
 2. Ņemot medicīnas eksāmenu
 3. Saņēmis medicīnas eksāmenu un apstiprināšanai, kursa korekciju, vai atteikumu pabalstu rezultātus

Vai Dzīvības apdrošināšana izmaksāt uzreiz pēc jūs to iegādāties?

Daudzi uzņēmumi būs “turēt jums segtas” dzīvības apdrošināšanas pabalstiem no brīža, kad jūs iesniedzat pieteikumu par nosacījumu, ka:

 • Viss ir atzīta par vienu pieteikumu
 • Medicīnas eksāmens nāk caur ar jauna informācija.

Uzdod savu dzīvības apdrošināšanas sabiedrību par to, kad jūs izlemjat iegādāties politiku un parakstīt pieteikumu. Uzziniet, vai segums sākas uzreiz, vai arī, ja ir nogaidīšanas periods. Arī piesargāties no izņēmumiem šajā politikā, piemēram, pašnāvības klauzulu un sāncensību periodā.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.