Vše, co potřebujete vědět o životním pojištění

Home » Insurance » Vše, co potřebujete vědět o životním pojištění

Vše, co potřebujete vědět o životním pojištění

Životní pojištění je smlouva mezi pojišťovnou a jednotlivci, ve které se pojišťovna zavazuje, že v případě, že osoba (dále jen „pojištěný“) by se během trvání životního pojištění zemře, pojišťovna zaplatí předem stanovené množství peněz příjemci zvoleného pojištěným po jejich smrti.

Životní pojištění lze zakoupit po předem termín, obvykle 5-30 let, nebo trvale.

Důvody nakupovat životní pojištění

Lidé kupují životní pojištění z mnoha důvodů. Nejčastějším důvodem je nechat nějaké peníze na svou rodinu v případě, že zemřete, takže nemají skončit ve finanční krizi kvůli ztracené příjmy. Nicméně, existuje několik dalších důvodů, proč koupit životní pojištění, budete chtít, aby zvážila:

 1. Na pokrytí nákladů na pohřeb
 2. K zajištění hypotéky namísto nákupu pojištění prostřednictvím banky
 3. Splatit kreditní dluhy nebo jiné půjčky, takže váš majetek nebo rodina nemají uvíznout se svými dluhy
 4. Platit daně, nemovitosti
 5. K ochraně životního stylu svého manžela, a to i v případě, že nemáte děti
 6. Chcete-li chránit své budoucí životní styl uzamčením v nižší sazby životní pojištění, když jste mladší, zdravější a nemají žádný problém s lékařskou prohlídku
 7. Chcete-li vytvořit bohatství jako součást své finanční strategie

Životní pojištění skutečnosti, které mohou překvapit

Podle 2016  Trendy v životním pojištění vlastnictví  studie:

 • 84 procent Američanů myslí, že většina lidí potřebuje životní pojištění
 • 70 procent uvedlo, že potřebují životní pojištění, ale 41 procent Američanů neměl ji
 • Millennials přeceňována cenu o $ 250,000 smlouvu o životním pojištění o 3 až 4 násobku skutečných nákladů
 • 83 procent Američanů z nich bude uvažovat o životní pojištění, pokud to bylo srozumitelnější

Data, tedy naznačuje, že tam jsou některé věci, o životním pojištění, které jsou matoucí pro průměrného člověka. Budeme vyjasnit některé mylné představy, vysvětlit některé základy životního pojištění, a odpovědět na několik klíčových otázek, jako jsou:

 • Myslíte si opravdu potřebujete životní pojištění?
 • Kdy byste měli koupit?
 • Jaký typ životního pojištění je nejlepší?
 • Jak mohu ušetřit peníze na životní pojištění?

Jaké jsou různé typy životního pojištění?

Začněme tím, že jde přes různé typy životního pojištění a výhody a nevýhody každého z nich.

 • Termín Životní pojištění: Rizikové životní pojištění je cenově dostupné řešení, které vám umožňuje velkou flexibilitu, pokud jde o tom, jak dlouho chcete, aby zásady pro, stejně jako do limitu pojištění. Vzhledem k tomu, že je pro určitý termín, můžete také požádat o pevnou úrokovou sazbou, která vám umožňuje rozpočet platby pro daný termín. Termín pojištění začíná na 5 let a může jít až na 30. To je nejlevnější varianta.
 • Celý životní pojištění Celý životní pojištění je trvalá forma životního pojištění, protože se kryje za dobu svého života. Na rozdíl od období pojištění, které vyprší po zvolené množství letech jste pojištěni sami pro. Nevýhodou pro některé lidi v celé politice život je, že pojistné je obvykle vyšší.
 • Universal Life Insurance:  Univerzální život je typ celého politiky životního pojištění. V minulosti historické výkonnosti univerzálního života způsobila mnoho lidí být opatrný vzhledem k investičním faktoru části pojistného. To může být zajímavou možností, pokud si sami informovat o výhodách, jako je možnost pozdějšího půjčování peněz z životní pojistky.

Konverzi rizikové životní na celý životní pojištění

Pokud si nejste jisti, jaký druh politiky bude pracovat pro vás nejlepší, měli byste také zvážit, s dotazem, že pokud si koupíte levnější, levnější možnosti, jako je politika rizikové životní pojištění, pokud budete mít možnost převést na celý život politika později.

Kde můžete získat životní pojištění?

Můžete si koupit životní pojištění přímo přes pojišťovnu, a to prostřednictvím životního pojištění makléř nebo finanční plánovač, nebo prostřednictvím skupinových či členských sdružení. Stále více lidí kupují životní pojištění on-line, nebo přímo prostřednictvím pojišťoven. Někdy se to zdá jako rychlé a snadné řešení, ale nemusí být stále nejlepší pokrytí za cenu platíte. Vždy zkontrolujte, zda několik míst nebo při práci s finanční plánovač nebo zprostředkovatele, aby si nějakou radu pro vaše okolnost.

4 tipy, jak ušetřit peníze na životní pojištění

Kromě výběru termín politiku, existují způsoby, jak ušetřit peníze na životní pojištění.

 1. Nakupovat za váš životní pojištění najít nejlepší ceny. Zvážit použití život pojišťovacího makléře, který může kontrolovat mnoho různých životní pojišťovny a politiky pro vás a nabízíme vám různé možnosti. Pomocí makléře nebo finančního poradce bude také vám tu výhodu, že pracuje s někým, kdo bude analyzovat vaše potřeby a přijít s řešením, které pracují pro vás. Najít někoho, kterému můžete důvěřovat a nyní pracuje s kým odpoví na všechny vaše dotazy. Ceny životní pojištění jsou regulovány, takže nemají pocit, že je třeba volat mnoho makléři – jen vyrovnat s tím se vám nejvíce líbí, dostanete stejné sazby.
 2. Koupit životní pojištění, když jste mladší a zdravé. Ceny životní pojištění jsou založeny na vašem věku a zdravotního stavu. Ty nevíš, co přijde v budoucnu, takže pokud jste se zdravý, zvažte dostat politiku, kde si můžete složit lékařskou prohlídku a získat nejlepší rychlost zamčené. Ujistěte se zeptat garantované pojistné na úrovni, takže můžete těžit z konzistentní sazbu po celou dobu trvání této politiky, kterou si vyberete, a nemají žádné překvapení. Pokud máte zdravotní podmínky, ujistěte se a porozhlédnout, viz první bod výše o použití makléře, protože některé životní pojišťovny budou mít lepší ceny za jistých zdravotních stavech, kde jiní budou účtovat více. Finanční poradce bude schopen vám pomoci.
 3. Nekuřte. Nekuřáci získat nižší sazby životního pojištění než kuřáků. Pokud kouříte, zvažte opouštět. I přesto, že můžete koupit politiku jako kuřák, jestli můžete skončit na dobu 12 měsíců, většina životních pojišťoven upravit sazby poté, co byli bez kouře. Ale nemají odkládat nákup životní pojištění, dokud se přestat kouřit, zvláště pokud ho máte v těchto plánech; Jen dostat své politiky, a zjistit, jaké náklady budou jednou jste bez kouře. To může pomoci motivovat vás v dlouhodobém horizontu, a vaše rodina bude chráněna při práci na něm.
 4. Zeptat, jestli existuje lepší kurz pro placení vaše prémie ročně namísto měsíčně. Některé firmy budou nabízet lepší ceny, když budete platit na roční bázi.

Životní pojištění při své práci: Je to dost?

Podle Best Life Rates 2017 studie , jedna třetina Američanů, kteří mají životní pojištění mají pouze pojištění životní zásady skupiny. I když je to lepší než nic, existuje několik důvodů, proč byste neměli spoléhat na životní pojištění se dostanete prostřednictvím práce:

 1. Může dojít ke ztrátě, když změníte práci
 2. Budete muset přijmout nové lékařské prohlídce, pokud se rozhodnete získat novou politiku
 3. Limit skupinového životního pojištění prostřednictvím práce je omezena – například to může být pouze dvakrát plat (nebo méně). To nebude stačit, ve většině případů, na pomoc svou rodinu, nebo pokrýt své dluhy a finanční odpovědnost v dlouhodobém horizontu.

Mylné představy o životní pojištění, vyvrácením

Životní pojištění je často považován za zbytečný výdaj, nebo ten, který dostane odradit. Zde jsou některé věci, které budete chtít přemýšlet o tom, než se rozhodnete, životní pojištění není pro vás právě teď.

„Lidé, kteří nepracují Nemusíte životní pojištění“

Dokonce i když nechcete pracovat, vaše smrt by stále mít finanční následky, pokud budete provádět pečující nebo homemaking povinnosti, zatímco partner funguje. Pokud se ti něco stalo, může dojít k žádné ztrátě příjmu, ale tam by bylo drastické zvýšení nákladů. Péče o děti na náklady a náklady na domácnost, například, může, pokud se náhle pryč stát nezbytným. Pokud si bude chtít svou rodinu udržet svůj životní styl a mají věci postaráno podobným způsobem, že děláte teď, měli byste se podívat na náklady na najímání lidí převzít tyto úkoly, aby váš partner pokračovat v práci a vydělávat příjem.

„Lidé bez dětí nebo manželů Nemusíte životní pojištění“

Máte-li žádné osoby ani děti, ale plánují založit rodinu v pozdějším věku, možná budete chtít zvážit nákup životní pojištění dříve v životě, když jste mladší. Náklady na životní pojištění jsou založeny na řadě faktorů, včetně váš věk a zdravotní stav. Když jste mladší, který bude mít výrazně nižší sazby, než když se konečně vdát a mít tu rodinu.

„Životní pojištění je příliš drahé“

Čekání na splácení dluhů před nákupem životní pojištění Zní to jako dobrý nápad, ale pokud se něco stalo na vás zítra, měli byste opustit svůj dluh ke své rodině. By měly být schopny pokrýt tyto dluhy a vynahradit ztracený příjmů z důvodu vaší nepřítomnosti?

K dispozici jsou volby pro levné životní pojištění, které je možné zakoupit za pouhých pár dolarů denně. Mít malé množství životní pojištění nyní může dovolit dobrý záchrannou síť pro vaši rodinu.

Jak dlouho trvá, než se dostat životní pojištění?

Obecně platí, že životní pojištění proces zahrnuje 3 kroky, a to za normálních okolností může být dokončena za 4-6 týdnů od doby vyplnění přihlášky:

 1. Diskutovali možnosti a pak vyplněním žádosti o životní pojištění
 2. Vezmeme-li lékařské prohlídce
 3. Obdržení výsledků lékařského vyšetření a následné schválení, úpravu rychlosti, nebo odmítnutí dávek

Bude Life Insurance vyplácet hned po zakoupení to?

Mnoho společností bude „držet vás vztahuje“ na životní pojištění od okamžiku podání žádosti za podmínky, že:

 • Vše, co bylo prohlášeno podle aplikace
 • Lékařské vyšetření projde bez nové informace.

Poraďte se se svým životní pojišťovnu o tom v době, kdy se rozhodnete pro nákup politiku a žádost podepíše. Zjistěte si, zda pokrytí začne ihned, nebo je-li čekací doba. Také pozor na vyloučení v politice, jako jsou doložky o sebevraždu a doby přístupu nových účastníků.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.