Vyvážení své investiční portfolio

Home » Investing » Vyvážení své investiční portfolio

Vymyslet plán opětovného vyvážení a držet se ho, jak snížit riziko

Vyvážení své investiční portfolio

Pro ty, kteří se rozhodnou následovat investiční strategii udržení určité alokaci aktiv zůstatky v portfoliu, je otázka vyváženosti je nevyhnutelně bude nastat. (Pro ty z vás, kteří nevědí, co to znamená, vyvážení investičního portfolia je proces prodeje off a / nebo nákup aktiv, aby danou bazén kapitálu zpět v souladu s opravnými vám určí nejlépe odpovídaly vašim riziko / výnos profil v době, kdy jste se sídlem vašeho finančního plánu.

 Například, chcete-li 10% v hotovosti, 20% dluhopisy, a 70% populace, ale zásoby ocení natolik, že se stal 95% svého portfolia, měli byste prodat akcie na zvýšení své peníze a pojivovou složku. Čistým výsledkem této činnosti je vyvážení podanou vás nutí, aby se stal investor kvantitativní hodnoty. V průběhu času může sloužit ke snížení riziko – majitelé fantastických podniků, jako je The Coca-Cola Company vzdát se některých z bohatství, které by mělo, ale v případě, že skončí s podnikem jako Enron či GT pokročilých technologií, berou prostředky mimo nebezpečí cesty, takže selhání méně možností.)

Kdy obnovení rovnováhy? Jak často se vám vyvážit? Myslíte si vyvážit pouze celkové tříd aktiv podkladových komponentů, taky? Odpověď, stejně jako většina věcí v oblasti financí a investic, nebude vás překvapí: To záleží. Zde jsou některé věci, které budete chtít, aby zvážila, když se snaží odpovědět na tuto otázku pro sebe, svou vlastní rodina, nebo institucí, pro které spravují majetek.

Když byste Portfolio znovu vyvážit?

Obecně existují dvě školy myšlenky na příslušnou frekvenci investičního portfolia vyvážení. Konkrétně, mnozí advokáti říkají, měli byste vyvážit buď:

  1. Když se alokace aktiv koeficienty dostat v nepořádku s cíli a parametry, které se sídlem nebo
  2. V předem určeném čase nebo občas každý rok.

Co by mělo být vyvažovány v portfoliu (typu aktiv, komponenty, nebo obojí)?

Kromě toho, měli byste vyvážit buď:

  1. Třídy aktiv sami (akcie, dluhopisy, nemovitosti, hotovost, atd)
  2. Podkladové komponenty samotné (jednotlivé stavy, jako je Johnson & Johnson, Colgate-Palmolive, Hershey)
  3. Oba

V reálném světě, není konzistence, protože je ponecháno na každém jednotlivém nebo asset manager vypracovat a uplatňovat normy. Tam je významná výměna rovné-weight obchodované fondy (ETF) Rodina, která vyvažuje jeho základní portfolio jednou za rok v březnu, takže se, že každá složka je nastavena na stupeň nezbytné, aby ji opět dokonale vyrovnaná, avšak zůstává 100% investované do vlastního kapitálu třída aktiv. Existují nějaké bohaté rodiny, která nebude obnovení rovnováhy vůbec do složky portfolia překročí předem stanovenou prahovou hodnotu posunutí, ignorování základních podíly jsou změny tržní kapitalizace ovlivňovat, ale pracuje na úrovni tříd aktiv z top-down pohledu. Cílové datum fondů přizpůsobit se pohybem stále více a více peněz z akcií do dluhopisů jsou ve věku investorů. Jiní dokonce dovolí sebou zvláštní termín jednorázovou vyrovnávací následujících hlavních zhroucení akciového trhu jako způsob, jak snížit své celkové náklady na základnu a zavést nějaký prvek činnosti při zachování většiny výhod pasivity.

To je také populární mezi některými investory – a to je v rozporu s tradiční myšlení, ale je to zajímavý filozofie – odmítnout vyvážit vůbec, jakmile jsou nastaveny počáteční hmotnosti, a to buď ve třídě aktiv nebo podkladové složky. To je způsobeno tím, úžasné násobný moc dobře zvolené, diverzifikované sbírce kmenových akcií v průběhu času. Na mém stole v tuto chvíli mám sadu dat z 1926-2010 publikoval Ibbotson & Associates, která ukazuje, jak by původní váhy třídy aktiv mají vychýlena na konci období, kdyby se nikdy znovu vyvážit. V tabulce 2-6 na straně 38, to ilustruje:

  • Portfolio 90% zásoby / 10% vazby by se umístil na 99,6% zásob / 0,4% vazeb v případě nikdy vyvážit
  • Portfolio 70% akcií / 30% dluhopisy by skončil na 98,5% akcií / 1,5% dluhopisy, pokud nikdy vyvážit
  • Portfolio 50% akcií / 50% dluhopisy by skončil na 96,7% akcií / 3,3% dluhopisy, pokud nikdy vyvážit
  • Portfolio 30% zásoby / 70% vazby by se umístil na 92,5% zásob / 7,5% vazeb v případě nikdy vyvážit
  • Portfolio 10% akcií / 90% dluhopisy by skončil na 76,3% akcií / 23,7% dluhopisy, pokud nikdy vyvážit

Tyto nikdy znovu vyvážit podklady zkušený vyšší volatilitu, ale vyšší výnosy, stejně. Ačkoli Ibbotson nezmiňuje to, že by se také těší výrazně lepší účinnost daňové jako pákového efektu odložené daně povoleno více kapitálu musí být skladováno při práci.

Fantastický příklad tohoto při práci je Voya Corporate Leaders svěřenecký fond, který je často nazýván „loď duchů z investující světa“. V roce 1935, to začalo tím, že drží stejný podíl 30 předních amerických společností. Prostřednictvím fúzí, akvizic, stěhování a dalších firemních nebo fondu na úrovni činností, že čísla byla snížena na 22. To běží samo bez nutnosti manažerem jednoho dne na den portfolia. To rozdrtil S & P 500 po generace, pracuje na pouhé poměru 0,51% nákladů. Union Pacific přišel tvoří 14,92% aktiv, Berkshire Hathaway 10,88%, ExxonMobil 9,06%, Praxair 7,62%, Chevron 5,86%, Honeywell International 5,68%, Marathon Petroleum 5,44%, Procter & Gamble 5,07%, Foot Locker 3,82%, a Consolidated Edison 3,44%, mezi ostatními. Je to jakýsi živý, didaktické cvičení ve věci Vanguard zakladatel John Bogle mluví o tom, což vede k vyšší návratnost: dobrý obchod, který se konal po dlouhou dobu, téměř beze změn, v nákladech na skalních dnem a s okem k dani účinnost. Dokonce i když tam jsou některé firmy, tam jsem nijak zvlášť blázen o sobě, kvalita vítězí v dlouhodobém horizontu, protože celková sbírka zásob odráží výsledky příslušné činnosti.

Neexistují žádné „správné“ odpovědi, kromě toho, že budete muset přijít s základními pravidly a držet se jich. V opačném případě, můžete se obrátit na dobrou strategii – portfolia vyvážení – na jinou výmluvu, aby zvyšovat náklady a nižší výnosy.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.