Wealth pārsūtīšana ar dzīvības apdrošināšanu

Home » Insurance » Wealth pārsūtīšana ar dzīvības apdrošināšanu

Priekšrocības Izmantojot vienoto Premium Life Insurance Transfer Wealth

 Wealth pārsūtīšana ar dzīvības apdrošināšanu

Wealth nodošana un aktīvu aizsardzība ir svarīgas tēmas daudziem baby boomers un senioriem. Patērētāji vēlas uzzināt efektīvus veidus, lai palielinātu to aktīvu izplatīšanu saviem laulātajiem, jaunākās paaudzes un mīļākie labdarības. Testaments un / vai uzticību var piešķirt līdzekļus, lai saņēmējiem, taču šie īpašuma plānošanas instrumenti nav paredzēti, lai radītu bagātības tik daudz, jo tie ir, lai saglabātu to. Savukārt dzīvības apdrošināšanas produktus uzreiz rada bagātību un var palielināt summu nodota saņēmējam, vai saņēmējam.

Izmantojot vienoto Premium Life Insurance Transfer Wealth

Viena prēmija dzīvības apdrošināšana ir vērtīgs ieguldījums, kad runa ir par labklājības radīšanu un nodošanu. Ar šāda veida dzīvības apdrošināšanas, vienreizēja prēmija tiek deponēts, radot tūlītēju labumu nāves, kas ir garantēta, kamēr īpašnieks iet prom. Nāve ieguvums būs atkarīgs no iemaksāto summu, dzimuma, vecuma un veselības apdrošināts. Daudzos gadījumos vienīgais depozīts tiks reizināts ar koeficientu divi vai vairāk, ja nāve ieguvums ir aprēķināts. Parasti jaunāks apdrošināts, jo lielāks saņemtais labums. Piemēram, 65 gadus vecs veselīgi, nesmēķētāju sieviete noguldījumu $ 100,000 uz vienu premium dzīves politiku varētu iziet $ 200,000 vai vairāk nāves labumu viņas saņēmējiem. Turklāt ieguvums ir ienākuma nodoklis brīvi viņas adresātiem!

Ieguvumi no Izmantojot Life Insurance Transfer Wealth

Viena prēmija dzīvības apdrošināšanu, var izmantot arī apdrošinātā vai pircējam viņa vai viņas dzīves laikā.

Naudas vērtība pilnībā finansēts politiku augs ātri un var nodrošināt ienākumus, lai pircējam, ja nepieciešams. Savukārt pircējs var atteikties politiku tās naudas vērtību jebkurā laikā. Daži politika garantē naudas vērtība ir ne mazāk kā vienu reizi depozītu. Tādā veidā, ja apdrošinātā vajadzības nodot politiku neparedzētu apstākļu dēļ, viņš vai viņa ir garantēta, lai saņemtu ieguldījumu atpakaļ.

Apdrošinātais ir arī iespēja veikt aizdevumu pret politiku, nevis atsakoties no līguma, ja nepieciešams.

Politikas opcijas

Citas politikas ir iespēja paātrināti nāves ieguvumu *, ko var izņemt uz maksāt par ilgtermiņa aprūpes segumu. Atsaucoties šo braucēju, sieviete iepriekšējā piemērā būtu 200,000 pieejami viņai $ ilgtermiņa aprūpes izdevumu viņas mājās vai pansionāta facility- un šīs priekšrocības varētu saņemt ienākuma nodokļa maksas. Šajā piemērā viņa izvairās prēmiju maksājumus par tradicionālo ilgtermiņa aprūpes politiku un joprojām balsti pārliecināti, ka viņai ir nozīmīga pansionāta aizsardzību, ja nepieciešams. Apdrošināšanas polise uzlabo īpašumu divos veidos. Dzīvības apdrošināšanas polise nodos lielāku bagātību palīdzības saņēmējam vai pasargāt īpašumu no ievērojamas izmaksas, kas saistītas ar ilgtermiņa aprūpi.

Investīciju opcijas

Ir dažādi investīciju opcijas atsevišķu piemaksu dzīves politiku. Visbiežāk politika, tradicionāls visa dzīve, ir garantēta procentu likme, un tas ir mazāk agresīva, kas padara to ļoti uzticams. Citas politikas, piemēram, universālo dzīves ir atšķirīgas procentu likmju struktūras, un to var izmantot kapitālu indeksu vai mainīgo dzinēju, lai palielinātu politikas vērtību.

Izvēle Veci cilvēki

Daudzi vecāka gadagājuma patērētāji jūt, ka tie nav pietiekami veseli, lai iegādātos dzīvības apdrošināšanu savā zelta gadi. Tas vienkārši nav taisnība. Vienkāršota parakstīšanas ļauj daudzi seniori, lai pretendētu uz dzīvības apdrošināšanu. Ar vienkāršotu riska parakstīšana, nav nekādu fizisku vai asins darbu nepieciešams. Tik ilgi, kamēr ierosinātā apdrošināts var atbildēt nav ar dažiem jautājumiem, parakstīšanas var izdarīt, izmantojot atbildes uz pieteikumu un ātri telefona intervijas. Fakts ir vienreizēja prēmija, dzīvības apdrošināšana, nav grūti iegādāties. Tie, kas uzskata, ka viņiem ir ārkārtas veselības, var izvēlēties, lai iet cauri modernu riska parakstīšanu un tā var saņemt palielināt apdrošināšanas pabalstiem.

Nodokļu priekšrocības Life Insurance

Protams priekšrocība dzīvības apdrošināšanas pār anuitātes, uzkrājumu obligācijas, noguldījumu sertifikāts vai cits ieguldījumu ir labvēlīgs nodokļu režīms no dzīves politikas.

Visa nāve ieguvums tiek nodots ienākuma nodokli bez saņēmējam. Tomēr nāve ieguvums var paļauties uz bruto vērtība uz īpašumu par īpašuma nodokli. Lai izvairītos no īpašuma nodokļiem, dažas politikas pieder saņēmēju vai neatsaucamu dzīvības apdrošināšanas uzticību. Tas ir ļoti svarīgi strādāt ar zinošiem aģentu un advokātu, ja īpašuma nodokļi ir bažas.

Bieži vien viena prēmija dzīve tiek uzskatīta par modificēts dotāciju līgumu vai MEC ar IRS. Šī politika var būt apliekams ar nodokli ar īpašnieku, ja ieguvumi ir withdrawn- tāpat kā mūža rentes vai ietaupījums obligācijas var būt apliekams ar nodokli īpašniekam.

Noslēgumā, dzīvības apdrošināšana var būt viens no drošākajiem un uzticamas investīcijām daudzām ģimenēm. Dzīvības apdrošināšana ir īpaši vērtīgs, jo labvēlīgu nodokļu režīmu un garantēto peļņu, kas saistīti ar šo politiku. Ir svarīgi izvēlēties labi nominālā uzņēmumu un informētu konsultantu, lai izvēlētos vislabāko politiku savu nākotni.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.