What Car, Life, a cestovné poistenie naozaj potrebujete?

Home » Insurance » What Car, Life, a cestovné poistenie naozaj potrebujete?

10 druhov poistenia, ktoré nemusia byť potrebná

What Car, Life, a cestovné poistenie naozaj potrebujete?

Jeden dôležitý spôsob, ako znížiť svoje celkové náklady na poistenie, je, aby sa zabránilo vrátane poistných zmlúv, ktoré nepotrebujete. Takže, aké auto poistenie, životné poistenie a cestovné poistenie nie sú potrebné? Zoznam politik jeden nemusí sa bude líšiť pre každého z dôvodu rozdielu individuálneho rizika. Napríklad niekto, kto nemá vlastný domov by nebolo nutné kupovať majiteľov domov politiky, pretože neexistuje žiadne riziko pre nich stratí svoj domov.

To je jasným príkladom, ale tam sú časy, kedy niečí riziko je veľmi malé a trpia následkami straty je lepšie riziko ako nákup politiku. Nižšie je uvedený zoznam poistných zmlúv, že väčšina ľudí nebude musieť zakúpiť z rôznych dôvodov (dôvody sú uvedené ak je to vhodné):

Poistenie možno nebudete potrebovať,

1. Komplexné a kolízie pokrytie na aute poistenie: To nie je nutné pre automobily, ktoré majú malú alebo žiadnu hodnotu.

2. Maximálne Osobné zranenia Protection Pokrytie (PIP) na aute poistenie: Ak máte dobrý zdravotné poistenie, by mala byť vaša zranenie pokryté. Ak preferujete určitú ochranu, len kúpiť minimum.

3. Prenájom autopoisteniu: Ak máte aktuálne plnú politiku pokrytie, poraďte sa so svojím agentom, či ste sa vzťahuje. Tiež skontrolujte, či u svojho poskytovateľa kreditnej karty – to môže ponúknuť pokrytie, ak používate kartu pri prenájme.

4. Mechanická Členenie poistenie: Ak ste v súčasnej dobe vlastní nové auto alebo majú prenajaté vozidlo, ktoré je stále v záruke, nemusíte toto pridal do svojho auta poistenia.

5. Cestná asistencia: Ak už patrí do automobilového klubu, ako je AAA, nemusíte to súčasťou vášho poistenia vozidla.

6. Životné poistenie: Ak ste single a nemajú rodinných príslušníkov, budete chcieť len životné poistenie, ak používate ho ako súčasť dlhodobej stratégie. Napríklad nákup celý život alebo univerzálne život s hodnotami v mladom veku môže ušetriť peniaze, pretože budete stavať investície, ktoré si môžete požičať od oveľa ľahšie ako v banke, keď príde čas na začatie podnikania alebo rodinu, a môžete tiež ťažiť z nižšej sadzby uzamknutím v politike, keď ste v dobrom zdravotnom stave a nemajú problém prechádzajúceho životné poistenie lekárskej prehliadke.

Ak hľadáte iba pre rizikové životné poistenie, zistiť, či sú hradené prostredníctvom svojho zamestnávateľa prostredníctvom svojich zdravotných výhod alebo iných obaloch zamestnaneckých požitkov. Dajte si pozor však, že ak necháte svojho zamestnávateľa môžete ocitnúť bez poistenia. Niekedy vám ušetrí viac v dlhodobom horizonte platiť menej teraz, než sa pokúsila získať životné poistenie neskôr a platiť oveľa viac z dôvodu veku alebo zdravotných problémov.

7. Cestovné poistenie: Ak váš súčasný zdravotné poistenie kryje do zahraničia, mali by ste si zistiť, čo sa vzťahuje, a potom sa rozhodnúť, či je potrebné prijať ďalšie politiky. Možno budete chcieť pokrytie pre stratenú batožinu, ale vziať do úvahy, že majiteľ domu politiky sa môžu týkať vás predmetom vašej spoluúčasti. Môžete tiež chcieť, aby zvážila všetky výhody kreditných kariet, ktoré môžete mať, a kontaktovať vašej kreditnej karty spoločnosť, aby zistili, či ponúkajú cestovné poistenie automaticky, keď si kúpite letenku alebo cestu pomocou kreditnej karty, ako budete tráviť peniaze navyše.

Ak cestujete za účelom podnikania, by osobné cestovné poistenie vás týkať, je potrebné hovoriť s vašou prácou o tomto poistení, takže buďte opatrní, ak kupujete plán pokryť profesionálnu dráhu, môžete byť plytvanie peňazí.

Ak cestujete na dlhšiu dobu, ale majú základné pokrytie ako súčasť svojej zdravotnej poisťovne plánu v práci, kontaktujte svojho poskytovateľa zdravotnej poistenie a dostať hore na vašom poistenie, je to oveľa lacnejšie ako nákup úplne novú politiku.

Využite svojich zamestnaneckých výhod kdekoľvek je to možné.

Vo všetkých prípadoch, zistiť, čo je pokryté a čo nie je. Napríklad, robí vaša politika leteckú ambulancií, je to starosť o vás? Potom, čo ste skúmali svoje potreby a možnosti, rozhodnúť, či chcete navyše pokrytie a či to stojí za vaše investície.

8. Rozšírené záruky na spotrebiče: Na konci, to môže stáť viac, než len nákup náhradného zariadenia.

9. Poistenie na zostatky transakcií kreditných kariet: Tento typ poistenia môže byť nákladné, a existuje veľa medzier prejsť pred akýmkoľvek sa vypláca.

10. Poistenie a poistenie hypoték:  Jedná sa dobrovoľné poistenie na vašej hypotéky. Typický životná poistka by bola lepšia voľba.

Zamedzením vyššie uvedených zásad, nebude znížiť riziko a stále môže dôjsť k strate v niektoré alebo všetky z vyššie uvedených kategórií, je potrebné zvážiť riziko, alebo použiť toto poistenie ako súčasť stratégie sa rozhodnúť sami, či vo vašom súčasná situácia, pokrytie stojí za cenu poistenia.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.