What Car, Life, a cestovní pojištění opravdu potřebujete?

Home » Insurance » What Car, Life, a cestovní pojištění opravdu potřebujete?

10 druhů pojištění, které nemusí být nutná

What Car, Life, a cestovní pojištění opravdu potřebujete?

Jeden důležitý způsob, jak snížit své celkové náklady na pojištění, je, aby se zabránilo včetně pojistných smluv, které nepotřebujete. Takže, jaké auto pojištění, životní pojištění a cestovní pojištění nejsou potřeba? Seznam politik jeden nemusí se bude lišit pro každého z důvodu rozdílu individuálního rizika. Například někdo, kdo nemá vlastní domov by nebylo nutné kupovat majitelů domů politiky, protože neexistuje žádné riziko pro ně ztratí svůj domov.

To je jasným příkladem, ale tam jsou časy, kdy něčí riziko je velmi malé a trpí následky ztráty je lepší riziko než nákup politiku. Níže je uveden seznam pojistných smluv, že většina lidí nebude muset zakoupit z různých důvodů (důvody jsou uvedeny pokud je to vhodné):

Pojištění možná nebudete potřebovat,

1. Komplexní a kolize pokrytí na autě pojištění: To není nutné pro automobily, které mají malou nebo žádnou hodnotu.

2. Maximální Osobní zranění Protection Pokrytí (PIP) na autě pojištění: Pokud máte dobrý zdravotní pojištění, by měla být vaše zranění pokryty. Pokud preferujete určitou ochranu, jen koupit minimum.

3. Pronájem Autopojištění: Máte-li aktuální plnou politiku pokrytí, poraďte se se svým agentem, zda jste se vztahuje. Také zkontrolujte, zda u svého poskytovatele kreditní karty – to může nabídnout pokrytí, pokud používáte kartu při pronájmu.

4. Mechanická Členění pojištění: Pokud jste v současné době vlastní nové auto nebo mají pronajaté vozidlo, které je stále v záruce, nemusíte toto přidal do svého auta pojištění.

5. Silniční asistence: Pokud již patří do automobilového klubu, jako je AAA, nemusíte to součástí vašeho pojištění vozidla.

6. Životní pojištění: Pokud jste single a nemají rodinné příslušníky, budete chtít pouze životní pojištění, pokud používáte jej jako součást dlouhodobé strategie. Například nákup celý život nebo univerzální život s hodnotami v mladém věku může ušetřit peníze, protože budete stavět investice, které si můžete půjčit od mnohem snadněji než v bance, když přijde čas k zahájení podnikání nebo rodinu, a můžete také těžit z nižší sazby uzamčením v politice, když jste v dobrém zdravotním stavu a nemají problém procházejícího životní pojištění lékařské prohlídce.

Pokud hledáte pouze pro rizikové životní pojištění, zjistit, jestli jsou hrazeny prostřednictvím svého zaměstnavatele prostřednictvím svých zdravotních výhod nebo jiných obalech zaměstnaneckých požitků. Dejte si pozor však, že pokud necháte svého zaměstnavatele můžete ocitnout bez pojištění. Někdy vám ušetří více v dlouhodobém horizontu platit méně teď, než se pokusila získat životní pojištění později a platit mnohem více z důvodu věku nebo zdravotních problémů.

7. Cestovní pojištění: Pokud váš současný zdravotní pojištění kryje do zahraničí, měli byste si zjistit, co se vztahuje, a pak se rozhodnout, zda je třeba přijmout další politiku. Možná budete chtít pokrytí pro ztracená zavazadla, ale vzít v úvahu, že majitel domu politiky se mohou týkat vás předmětem vaší spoluúčasti. Můžete také chtít, aby zvážila veškeré výhody kreditních karet, které můžete mít, a kontaktovat vaší kreditní karty společnost, aby zjistili, zda nabízejí cestovní pojištění automaticky, když si koupíte letenku nebo cestu pomocí kreditní karty, než budete trávit peníze navíc.

Pokud cestujete za účelem podnikání, by osobní cestovní pojištění vás týkat, je třeba mluvit s vaší prací o tomto pojištění, takže buďte opatrní, pokud kupujete plán pokrýt profesionální dráhu, můžete být plýtvání peněz.

Pokud cestujete na delší dobu, ale mají základní pokrytí jako součást své zdravotní pojišťovny plánu v práci, kontaktujte svého poskytovatele zdravotní pojištění a dostat nahoru na vašem pojištění, je to mnohem levnější než nákup zcela novou politiku.

Využijte svých zaměstnaneckých výhod kdekoli je to možné.

Ve všech případech, zjistit, co je pokryto a co není. Například, dělá vaše politika leteckou ambulancí, je to starost o vás? Poté, co jste zkoumali své potřeby a možnosti, rozhodnout, zda chcete navíc pokrytí a jestli to stojí za vaše investice.

8. Rozšířené záruky na spotřebiče: Na konci, to může stát víc, než jen nákup náhradního zařízení.

9. Pojištění na zůstatky transakcí kreditních karet: Tento typ pojištění může být nákladné, a existuje spousta mezer projít před jakýmkoli se vyplácí.

10. Pojištění a pojištění hypoték:  Jedná se dobrovolné pojištění na vaší hypotéky. Typický životní pojistka by byla lepší volba.

Zamezením výše uvedených zásad, nebude snížit riziko a stále může dojít ke ztrátě v některé nebo všechny z výše uvedených kategorií, je třeba zvážit riziko, nebo použít toto pojištění jako součást strategie se rozhodnout sami, zda ve vašem Současná situace, pokrytí stojí za cenu pojištění.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.