Wszystko, co musisz wiedzieć o ubezpieczeniach na życie

Home » Insurance » Wszystko, co musisz wiedzieć o ubezpieczeniach na życie

Wszystko, co musisz wiedzieć o ubezpieczeniach na życie

Ubezpieczenie na życie jest umowa między zakładem ubezpieczeń a osobą, w której firma ubezpieczeniowa zgadza się, że jeśli dana osoba ( „ubezpieczony”) powinna umrzeć w trakcie trwania umowy ubezpieczenia na życie, firma ubezpieczeniowa zapłaci określoną ilość pieniędzy beneficjenta wybranej przez ubezpieczonego po ich śmierci.

ubezpieczenia na życie mogą być nabywane przez określony termin, zwykle od 5-30 lat, lub na stałe.

Powodów, aby kupić ubezpieczenie na życie

Ludzie kupują ubezpieczenia na życie dla wielu powodów. Najczęstszym powodem jest to, aby zostawić trochę pieniędzy do rodziny w przypadku, gdy umierają, tak, że nie kończy się w kryzys finansowy z powodu utraconego dochodu. Jednakże, istnieje kilka innych powodów, aby kupić ubezpieczenie na życie może warto rozważyć:

 1. Na pokrycie kosztów pogrzebu
 2. W celu zabezpieczenia kredytu zamiast kupowania ubezpieczenia za pośrednictwem banku
 3. Na spłatę długów kredytowych ani innych pożyczek więc nieruchomości lub rodzina nie utknąć z długów
 4. Płacić podatki od nieruchomości
 5. Aby chronić małżonka życia, nawet jeśli nie mają dzieci
 6. Aby zabezpieczyć swoją przyszłość życia, blokując w niższej stawki ubezpieczeń na życie, gdy jesteś młodszy, zdrowszy i nie ma żadnego problemu z egzaminu lekarskiego
 7. Budować bogactwo jako część swojej strategii finansowej

Ubezpieczenia na życie faktów, które mogą zaskoczyć

Według 2016  Trendy w Ubezpieczenia na życie Własność  studiów:

 • 84 procent Amerykanów, że większość ludzi potrzebuje ubezpieczenia na życie
 • 70 procent mówi, że potrzebne ubezpieczenie na życie, ale 41 procent Amerykanów nie ma go
 • Milenium zawyżona cena o $ 250.000 polisy ubezpieczeniowej przez 3 lub 4 razy rzeczywistych kosztów
 • 83 procent Amerykanów uważało, że uznają, ubezpieczenia na życie, gdy łatwiej było zrozumieć

Dane, a następnie sugeruje, że istnieją pewne rzeczy o ubezpieczenia na życie, które są kłopotliwe dla przeciętnego człowieka. Będziemy wyjaśnić kilka nieporozumień, wyjaśnić pewne podstawy ubezpieczeń na życie, i odpowiedzieć na kilka kluczowych pytań, takich jak:

 • Czy naprawdę potrzebujesz ubezpieczenia na życie?
 • Kiedy należy go kupić?
 • Jaki rodzaj ubezpieczenia na życie jest najlepszy?
 • Jak mogę zaoszczędzić na ubezpieczenia na życie?

Jakie są rodzaje ubezpieczeń na życie?

Zacznijmy od chodzenia po różnych rodzajów ubezpieczeń na życie, a także wady i zalety każdego z nich.

 • Term Life Insurance: Terminowe ubezpieczenie na życie jest niedrogim rozwiązaniem, które pozwala na dużą elastyczność w odniesieniu do tego, jak długo chcesz politykę, jak również do limitu ubezpieczenia. Bo to jest na czas określony, można również poprosić o stałym oprocentowaniu, które pozwala na budżet płatności dla danego terminu. Okres ubezpieczenia rozpoczyna się 5 lat i może wzrosnąć do 30. Jest to najmniej kosztowna opcja.
 • Całe życie Ubezpieczenia: cały ubezpieczenia na życie jest stałą formą ubezpieczenia na życie, ponieważ obejmuje cię na okres swojego życia. W przeciwieństwie do ubezpieczenia termin, który upływa po wybranej ilości lat jesteś sam dla ubezpieczonych. Wadą dla niektórych ludzi w całej polisy na życie jest to, że składki są zwykle wyższe.
 • Życie Uniwersalne Ubezpieczenie:  uniwersalny życie jest rodzajem całej polisy na życie. W przeszłości historyczna wydajność uniwersalnego życia spowodowała wiele osób, aby być ostrożnym ze względu na czynnik inwestycyjnej części premii. To może być interesującą opcją, jeśli wziąć pod uwagę korzyści, takie jak możliwość później pożyczanie pieniędzy z polisy ubezpieczeniowej.

Konwersja Term Life do Whole Life Insurance

Jeżeli nie jesteś pewien, jaki rodzaj polityki będzie najlepsze dla ciebie, należy również rozważyć, prosząc, że jeśli kupujesz taniej, mniej kosztowną opcję jak ubezpieczenia na życie termin, jeśli będziesz miał możliwość konwersji na całe życie Polityka później.

Gdzie można dostać ubezpieczeń na życie?

Można kupić ubezpieczenie na życie bezpośrednio w firmie ubezpieczeniowej, przez maklera ubezpieczeń na życie lub planowania finansowego, lub przez grupy lub członkostwa stowarzyszenia. Coraz ludzie kupują ubezpieczenia na życie online lub bezpośrednio przez firmy ubezpieczeniowe. Czasami wydaje się to szybkie i łatwe rozwiązanie, ale nie może być coraz najlepszy zasięg za cenę płacisz. Zawsze należy sprawdzić kilka miejsc lub pracować z planowania finansowego lub brokera, aby uzyskać pewne informacje o swojej sytuacji.

4 Porady zaoszczędzić na ubezpieczeniach na życie

Poza wyborem polityki długoterminowej, istnieją sposoby, aby zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczenia na życie.

 1. Rozejrzeć się za ubezpieczenia na życie, aby znaleźć najlepsze ceny. Rozważyć użycie broker ubezpieczeń na życie, który może sprawdzić wiele różnych firm ubezpieczeniowych na życie i politykę dla ciebie i oferują różne opcje. Korzystanie maklera lub doradcy finansowego będzie również daje przewagę pracować z kimś, kto będzie przeanalizować swoje potrzeby i wymyślić rozwiązania, które pracują dla Ciebie. Znajdź kogoś można zaufać i lubię pracować z który odpowie na wszystkie pytania. Ceny ubezpieczeń na życie są regulowane, więc nie czuję się jak trzeba zadzwonić wiele brokerów – po prostu do czynienia z jednej lubisz najbardziej, dostaniesz takie same stawki.
 2. Kupić ubezpieczenie na życie, gdy jesteś młodszy i zdrowy. Ceny ubezpieczeń na życie na podstawie wieku i stanu zdrowia. Nie wiem, co się stanie w przyszłości, więc jeśli jesteś zdrowy teraz rozważyć uzyskanie polityki, gdzie można zdać egzamin lekarza i uzyskać najlepsze stawki zablokowana. Upewnij się, aby zapytać o gwarantowanych premii poziomie, dzięki czemu można korzyści ze spójnego stopy przez cały okres trwania polisy wybrać i nie ma żadnych niespodzianek. Jeśli masz warunki zdrowotne, upewnij się i rozejrzeć, zobaczyć pierwszy punkt powyżej na temat korzystania z pośrednika, ponieważ niektóre firmy ubezpieczeniowe na życie daje lepsze stawki dla niektórych schorzeń, w których inni będą żądać więcej. Doradca finansowy będzie w stanie pomóc.
 3. Nie palić. Niepalących uzyskać niższe stawki ubezpieczenia na życie niż palaczy. Jeśli palisz, rozważyć rzucenie. Chociaż można kupić politykę jako palacz, czy można wyjść na okres 12 miesięcy, większość ubezpieczycieli życiowych dostosuje stawki raz byliście wolne od dymu. Ale nie odkładać zakupu ubezpieczenia na życie, dopóki nie rzucić palenie, zwłaszcza jeśli masz w planach; po prostu swoją politykę, i dowiedzieć się, jakie koszty będą raz jesteś wolne od dymu. To może pomóc zmotywować Cię na dłuższą metę, a twoja rodzina będzie chroniona podczas pracy na nim.
 4. Zapytać, czy istnieje lepszy wskaźnik do płacenia składki rocznie zamiast miesięcznych. Niektóre firmy oferują lepsze stawki, gdy płacisz w ujęciu rocznym.

Ubezpieczenia na życie poprzez pracę: czy to wystarczy?

Według najlepsze ceny Życia 2017 badanie , jedna trzecia Amerykanów, którzy mają ubezpieczenie na życie mają tylko ubezpieczenie grupowe polisy na życie. Mimo, że jest lepsze niż nic, istnieje kilka powodów, dla których nie należy polegać na ubezpieczenia na życie można uzyskać poprzez pracę:

 1. Możesz stracić go po zmianie miejsca pracy
 2. Trzeba będzie zrobić nowe badania lekarskie, jeśli zdecydujesz się na nową politykę
 3. Granica grupowych ubezpieczeń na życie poprzez pracę jest ograniczona – na przykład, może to być tylko dwa razy pensji (lub mniej). To nie wystarczy, w większości przypadków, aby pomóc rodzinie, lub na pokrycie długów i zobowiązań finansowych w perspektywie długoterminowej.

Wyobrażeń o Life Insurance, zdemaskował

Ubezpieczenie na życie jest często uważany za niepotrzebny wydatek lub taki, który dostaje odłożyć. Oto kilka rzeczy, może warto zastanowić się przed podjęciem decyzji, ubezpieczenia na życie nie jest dla ciebie teraz.

„Ludzie, którzy nie pracują not Need ubezpieczeń na życie”

Nawet jeśli nie działają, twoja śmierć będzie nadal mieć konsekwencje finansowe w przypadku wykonania obowiązków opiekuńczych lub Prowadzenie domu, podczas gdy partner działa. Jeśli coś ci się stało, może nie być utrata dochodu, ale nie będzie drastyczny wzrost kosztów. Opieka nad dziećmi oraz koszty sprzątania, na przykład, może być konieczne, jeśli nagle zniknął. Jeżeli chcesz swoją rodzinę, aby utrzymać swój styl życia i mieć rzeczy załatwione w podobny sposób, co robisz teraz, trzeba by spojrzeć na koszt zatrudniania ludzi do przejęcia tych zadań, aby umożliwić Twój partner nadal pracować i zarabiać dochód.

„Ludzie bez dzieci lub małżonkowie nie potrzebują ubezpieczenia na życie”

Jeśli nie masz na utrzymaniu lub dzieci, ale planuje założyć rodzinę w późniejszym okresie życia, może warto rozważyć zakup ubezpieczenia na życie we wczesnym okresie życia, gdy jesteś młodszy. Koszty ubezpieczeń na życie są na podstawie wielu czynników, w tym wieku i stanu zdrowia. Kiedy jesteś młodszy trzeba będzie znacznie niższe stawki niż kiedy wreszcie wziąć ślub i mieć rodziny.

„Ubezpieczenia na życie jest zbyt drogie”

Oczekiwanie na spłatę długów przed zakupem ubezpieczenia na życie brzmi jak dobry pomysł, ale jeśli coś się wydarzy do ciebie jutro, chcesz zostawić swój dług wobec rodziny. Byliby w stanie pokryć te długi i uzupełnienia utraconych dochodów z powodu swojej nieobecności?

Istnieją możliwości taniego ubezpieczenia na życie, które można kupić już za kilka dolarów dziennie. Mając niewielką ilość ubezpieczeń na życie, teraz może pozwolić dobre zabezpieczenie dla swojej rodziny.

Jak długo trzeba czekać, aby uzyskać ubezpieczenie na życie?

Na ogół, proces ubezpieczenia na życie polega na 3 etapy i zwykle może być zakończona w ciągu 4-6 tygodni od czasu wypełniania zastosowania:

 1. Omawiając opcje, a następnie wypełnienie wniosku o ubezpieczenie na życie
 2. Biorąc badanie lekarskie
 3. Otrzymaniu wyników egzaminu medycznej i późniejszego zatwierdzenia korekty kursu, lub odmowy świadczeń

Ubezpieczenia na życie będzie wypłacić od razu po zakupie?

Wiele firm będzie „trzymać cię osłaniał” do świadczeń z ubezpieczeń na życie od momentu złożenia wniosku w sprawie warunków, że:

 • Wszystko zostało uznane zgodnie aplikacji
 • Egzamin medyczny przychodzi poprzez bez nowych informacji.

Poprosić firmę ubezpieczeniową na życie o tym w momencie decydowania się na zakup polisy i podpisać wniosek. Dowiedzieć się, czy pokrycie zaczyna od razu albo, jeśli jest okres oczekiwania. Także strzeżcie wyłączeń w polityce, takich jak klauzula samobójstwa i okresu warunków konkurencyjności.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.