Yeni başlayanlar için Para Bloglama iyi alışkanlıklar Make

Home » Online Business » Yeni başlayanlar için Para Bloglama iyi alışkanlıklar Make

Yeni başlayanlar için Para Bloglama iyi alışkanlıklar Make

Eğer gerçekten internette gerçek gelire içine kişisel tutkular, bilgi veya deneyime çevirerek blogging para kazanabilirsiniz?

Wall Street çöküşünün üzerinden on yakın, insanlar hala zor geçmiş kayıpları kurtarmak ve sonunu getirmek için buluyorlar. Daha az ve bize daha az kararlı, yaşam boyu istihdam güvenebilirsiniz ve şanslı olanlar için, maaş ve faydaları (varsa) ancak yeterli temel ihtiyaçlarımızı karşılamak için vardır.

İkinci iş isteyen? Amerika’da, iki gelirli ailelerin norm, ama günlük yaşam üzerinde virane tahribat düşünüyorum. Çok işten eve gelene kadar yorgunsunuz, zar zor yemek yapmak ve ödev konusunda çocukları yardım için yeterli zaman ve enerji var. akşamları olsun veya hafta sonları, birden fazla yerde çalışıyorsanız Hatta bu zorlaşır.

gerçeklik daha fazla insan bir yan acele ile kendi şartlarında para kazanıyor nerede serbest ve konser ekonomisine hareket ediyor olduğunu. Ve en popüler tarafı hustles bir online varlığını oluşturmak ve para blogging yapmaktır.

Daha fazla insan internet üzerinden ek gelir (hatta tam zamanlı gelir) oluşturmak için bir online iş başlatmak hakkında bilgi arıyoruz şaşırtıcı değildir.

İnternet yapmıştır blogging bu makaleyi okurken çevrimiçi yarım milyar bloglar üzerinde olabilir noktaya, ana akım.

Gelir getirici blog tek nedeni (hatta iyi neden) olmasa da insanların bir blog ek gelir yaratmak için, fırsatlar mevcut.

Eğer bloglama için yeni olan ya da sadece son zamanlarda, tebrikler bir blog başladıysanız! Ben ana motivasyon o uzun vadede niş içinde uzman statüsünü kuracak nasıl çünkü okuyucuların değerli içerik sağlamaktır umuyoruz.

Ancak, blog ve birkaç basit yöntemlerle bazı ekstra para kazanmak yanlış bir şey top haddeleme almak için orada bulunmamakta olduğunu.

Demeden gitmek gerektiğini kârlı bir niş pazar seçerek başlamak en iyisidir bir blog ile para kazanmak için; Kendi tutkular, ilgi alanları ve uzmanlığı ile kesişen kanıtlanmış pazar var bir şey.

Bunu yaptıktan sonra, sadece, web sitesi trafik alıyor eposta abone listesi oluşturma ve çevrimiçi para kazanma meselesi. Diyelim ki bir blog ile para çevrimiçi yapmak ca en kolay, en hızlı ve en karlı yollardan bazılarına bir göz atalım.

1. Google Adsense

Google Adsense bir blog ile pasif gelir kazanmaya başlamak için bir acemi için en hızlı ve en kolay yolu olabilir. Adsense arkasındaki temel fikir web sitenizde Google Reklamlarını görüntüleyebilir ve bir ziyaretçinin o reklamları tıkladığında reklam maliyetlerinin yüzde alacağım olmasıdır. Kesinlikle diğer insanların web sitelerinde reklam gördük ettik; Bu reklamların yanı blogunuza veya web görünmesini sağlayabilirsiniz.

Adsense web sitenizde ortağı (iş) reklamları yerleştiren bir içeriksel reklam ağıdır. Bu ayarlamak kolaydır yukarı tüm web sitenizde görüntülenecek reklamları istediğiniz yerlerde Google’dan size verilen bazı kodu kopyalayıp yapıştırın yapmak zorundayız.

Google daha sonra ideal web sitesi ziyaretçilerinizin alakalı reklamlar görmeye böylece web sitenizde içeriğe eşleştiğini reklamverenlerin reklamları gösterir.

Blogunuza niş sitenize kaliteli reklamları çizmek mümkün olmayacak endişelenmeyin. Google Adsense Web üzerinde büyük ağlardan biri, böylece okuyucu çekmek için tıklanabilir sitelerin sağlıklı yeterince listesini almak gerekir.

birçok durumda bu sitenizde kullanıcı deneyimini geliştirmek ve reklamları yardımcı olabilir böylece Ve Google, web sitenizdeki içerikle alakalı web sitenizde sadece gösteri reklamların yeterince akıllı.

Sadece içerik en yüksek kalitede olduğundan emin olun!

Adsense popüler bir seçenek olmasına rağmen, ben bu ortaklık bilgileri pazarlama da neredeyse pasif gelir çevrimiçi yapmak için mükemmel bir yol olduğunu düşünüyorum.

2. Amazon Associates

Amazon Associates Seattle merkezli tarafından işletilen köklü içi ortaklık programıdır Amazon.com- bugün dünyanın en büyük online perakendeci.

Bu blogcular Amazon.com blogunuzdan tarafından tıklanıp bir satın alma yapmak için web sitesi tarafından sağlanan ziyaretçilerin Amazon ürünlerini reklam vererek komisyon kazanmak için şansı sunuyor.

Amazon Associates ile temel fikir Amazon.com’dan satılan herhangi bir ürün bağlantılar oluşturduğunu size özel bir izleme linki alabiliriz. Biri blogunuza linke tıkladığında ve Amazon geri gider ve öğe satın alırsa, sen satışla yatırılır.

Web sitenizde Amazon ürünlerini tanıtmak için birçok yol vardır. Sen, blogunuzda (Amazon.com çıkarılmış) bir ürün kataloğu içerebilir Eğer Amazon üzerinde tavsiye ürünlere ürün değerlendirmeleri ve bağlantı yazabilir ve web sitenizde bir önerilen kaynaklar sayfasına sahip olabilir; Sadece birkaç isim.

Associates yaklaşık bir uyarı muhtemelen mağazacılık perakende ürünler ve adil biraz alışveriş hakkında yazmak blogcular uygun olmasıdır. ziyaretçiler zaten satın almaya yatkın web sitenize gelirseniz Mantıken, bunun performansı yardımcı olacaktır.

Program (örneğin slayt, ‘Favorilerim’, ‘İstek Listesi Widget’) Kayıt sayfalarına Amazon bağlantıları, afiş veya widget alarak çalışır.

Bir yararı birisi Amazon Web sitenizdeki bir linke tıkladığında ve (item size tanıtıyoruz değil) birden fazla öğe satın alırsa o zaman tüm satış için kredi alacağı olduğunu! Amazon hakkında bir kitap tavsiye düşünün, ziyaretçi bir kitabı satın Amazon gider – ve oradayken yeni bir TV, Sony PlayStation satın sonunda ve bazı başka şeyler … Eğer tümü için kredi almak satış. Sadece bu değil ama bu müşteriden takip eden 15 gün içinde yapılır herhangi bir satış Sana da yatırılır.

Amazon ile para kazanmak için başka bir yolu da Amazon Kindle dijital kitap yayınlayarak olduğunu.

Dijital Ürünler için 3. Affiliate Pazarlama

Yukarıda belirtildiği gibi, internet üzerinden para kazanmak için benim favori yollarından bir kuruluş olarak dijital bilişim ürünlerinin tanıtımını gereğidir.

Sadece Amazon.com gibi internet üzerinden satılan fiziksel iyiliği bir pazar yeridir; yanı internette satılan dijital ürünlerin pazar yerleri de vardır.

En popüler dijital ürün pazarları biri Clickbank.com . Eğer pazara ilgili ürünler için Clickbank pazar aramak ve bunları web sitenizde teşvik, ürün yorumlarını vb yazabilirsiniz

Birisi linke tıkladığında ve gider ve teşvik ürünü satın alırsa Sadece Amazon ile mi, sen satış yüzdesi için komisyon alır olacaktır.

dijital bilişim ürünlerinin tanıtımını biri çekici özelliği komisyonları fiziksel ürünlere göre daha yüksek olma eğilimindedir olmasıdır; herhangi bir yerde,% 10 ile% 50 ya da daha yüksek arasında değişmektedir. Birisi% 50 komisyon ile 500 $ için bir dijital bilgi ürününü satan eğer bir örnek olarak, – satış başına 250 $ kazanabilirsiniz. Bunun nedeni yüksek kar marjları fiziki ürünlere komisyon çok daha fazladır.

4. E-kitap ve Bilgi Ürünleri oluşturma

Düzenli blog oluşturmak için idealdir eğitim alanıdır e-kitap , bilgi ürünlerinin en popüler formlarının hala bir tane bugün online girişimciler tarafından satılan.

Eğer uzmanlığını gösteren okuyuculara sunuyoruz “özgür” bilgileri gibi bloglar düşünün. Zamanla, bunlar taraftar olmak ve daha derinlemesine malzeme için hazırdır. Bu Ücretsiz blogunuz yanında satılık e-kitaplar sunarak para-kazanmak için bir fırsattır.

Sadece basit zaten gördüklerini Rehash e-kitap blogunuza çıktı-yok üzerine inşa emin olun! Sonuçta, bu insanlar artık müşterilerine ödüyoruz ve eski bilgilerle üzgün alacak. Eğer daha yerleşik hale gelir ve arşivlenmiş malzeme daha kapsamlı hale geldikçe Daha sonra, onlar satın ilgilerini çekebilir Ne E-kitapların konuları potansiyel hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ilgilerini çekebilir hangi konuları görmek için okuyucuların yoklar.

Yine, çok daha yüksek kar marjı düzenli bir kitap ve yararına çok daha yüksek bir fiyata bir e-kitap satabilirsiniz.

5. Teklif Bire Bir Koçluğu

Bu paraya uzmanlık açabilirsiniz en hızlı ve en kolay yollarından biridir. Eğer bir blog yayınlama ve piyasada bilgi veren olması, size niş bir uzman yapar. Birçok durumda insanlar piyasada uzman doğrudan kişiselleştirilmiş tavsiyeler almak istiyorum.

Sadece bir tane birebir sahip oldukları herhangi bir soruya cevap veya yakışıklı bir ücret karşılığında onlara tavsiyelerde koçluk sunarak blogunuza bir sayfa koyabilirsiniz.

Sana blogging dan yapabilirsiniz miktarına belirli bir dolar rakam koyarak kaçınılması dikkat edin. Bu sizin iş ahlakı, bir yazar olarak sizin beceri, hedeflenmiş trafik oluşturmak için yeteneği ve düz eski iyi şans aşağı gelecektir. Bu beyzbol gibi biraz: Herkesin çocukken oynadığı, sadece küçük bir kısmı o kolej topu profesyonel hale daha da küçük bir sayı yapmak, ancak mahsulün sadece krem ​​lige yapar.

Sen blogging “büyük lig” de sonun istediğiniz yere karar vermek zorunda.

gerçeklik dünyanın her yerinden daha fazla insan çevrimiçi geldikçe, o kadar zorlaşır çevrimiçi dikkatini çekmek ve gelir elde etmek için olacak olmasıdır. o e-posta listesini oluşturmaya odaklanmak için çok önemli nedeni budur, bu nedenle, ziyaretçilerinizin takip ilişki ve satış artışı inşa edebilirsiniz.

Yani sayısız başarı hikayeleri dışarı orada söyleniyor, ve başarı için formül şaşırtıcı basittir. Sadece size kalmış halletmek için var!

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.